Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 21.02.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 6 punktów
  nethall``

  Nasze Zdjęcia

 2. 4 punkty
  /\AwsD/\

  [EVENT] CS:GO <-> GTA

  Witam wszystkich użytkowników forum! Z radością ogłaszam konkurs na serwerze CS:GO, którego nagrody dotyczą również serwera GTA5 RP. W niedzielę dnia 03.03.2019 o godzinie 15:00 rozpoczyna się zliczanie statystyk graczy, które zakończy się o godzinie 20:00. O 15:00 RESETUJEMY statystyki graczy. Top 3 gracze o godzinie 20:00 *(pomijając administrację) zostanie nagrodzonych. Dodatkowo gracz, który wklei tutaj screeny z najdłuższym czasem rozgrywki, który liczony jest od Soboty 15:00 do Poniedziałku 15:00 (24H po rozpoczęciu EVENTU) zostanie nagrodzony osobno. *Screeny wstawiamy do godziny 15:05* NAGRODY TOP GRACZE: 1. MIEJSCE - 6 Miesięcy VIP'a na serwerze CS:GO oraz 700 tysięcy Waluty na serwerze GTA 5 RP 2. MIEJSCE - 3 Miesiące VIP'a na serwerze CS:GO oraz 500 tysięcy Waluty na serwerze GTA 5 RP 3. MIEJSCE - 1 Miesiąc VIP'a na serwerze CS:GO oraz 300 tysięcy Waluty na serwerze GTA 5 RP TOP PLAY TIME: 3 Miesiące VIP'a na serwerze CS:GO oraz 300 tysięcy Waluty na serwerze GTA 5 RP ZAPRASZA ADMINISTRACJA - GTA 5RP i CS:GO
 3. 2 punkty
  Chemiczny ALi

  Rezygnacja z pełnienia funkcji Admina

  Witaj, to całkowicie zrozumiałe, z racji że serwer DD2 nie ma aktualnie opiekuna i nie zapowiada się, żeby ktokolwiek się nim dalej zajmował to nie ma co liczyć na dalsze jego działanie. Dzięki wielkie za dobrą współpracę, dobre aminowanie i kilka miesięcy dobrej roboty! Działaj dalej, pamiętaj że w przyszłości zawsze będziesz tu mile widziany! Pozdrawiam
 4. 2 punkty
  Aleksandra

  Co u Was gra? (cz.2)

  Szparagi ❤️
 5. 2 punkty
  Alicja

  Nadszedł Czas

  a czemu miałabym wspierać skoro nie gram w csa. Ja też szanuje decyzje Cytrusa i nikomu nic nie narzucam, tylko proponuje, bo niektórym trzeba podpowiadać. Bardziej chodzi o to, że szkoda zamykać coś co dobrze prosperuje, ma graczy, ma adminów, ludzie piszą jaka to super ekipa, armosfera, jak to lubią grać na tym serwerze, ale nikt sie nie pali, żeby go wspomóc w utrzymaniu tego wszystkiego. Chłopaki z FFA robią raz na jakiś czas zbiórkę na opłacenie serwera i to jest moim zdaniem spoko pomysł, bo nikt nie zbiednieje od rzucenia 50zl na serwer, a odciążyłoby to trochę Cytrusa. Nie bój się Wojtuś nadal Cie Kocham
 6. 1 punkt
  HappyV

  Jak sprawdzić czy screenshot był przerabiany.

  1. PPM na screena i następnie Podejrzyj plik. 2. Wyskoczy nam takie okno. 3. Każdy screen zaczyna się od BM6. Po nim pojawia się znak, który za każdym razem jest inny. 4. W tym miejscu powinien się pokazać ten sam znak, jeżeli screen był przerabiany. screenshot czysty: 5. Po przerobieniu ss'a. screenshot przerobiony: Poradnik znalazłem w internecie i postanowiłem się nim podzielić na forum. Poradnik nie jest zerżnięty 1:1. (Użyłem własnych screen'ów oraz trochę go skróciłem).
 7. 1 punkt
  420MLG420

  Witajcie, wędrowcy.

  Witajcie, Jestem Jakub mam prawie 25 lat. Pochodzę z Gdańska ale mieszkam obok Wejherowa. I z góry mówię że jest tam cywilizacja i internet Na co dzień pracuję sobie w hotelu, spędzam tam większość moich nocy a śpię za dnia. Jeżeli chodzi o gry w CSa grałem kiedyś bardzo w 1.6 potem chwilkę w Source a najmniej w GO. Za to niezmiennie moją miłością z gier online pozostaje Liga Legend. Z zainteresowań jest to ewidentnie ciężka muzyka, średniowiecze, poezja, sery (tak uwielbiam sery), oraz gry. Jestem graczem wieloplatformowym. Na chwilę obecną poza PC mam ps2, ps3 i ps4. Niedługo dojdą Xklocki wszystkich generacji, ps1, nes i amiga.
 8. 1 punkt
  /\AwsD/\

  Głosowanie na serwer!

  Punktów w obecnej turze głosowania:936 https://gosetti.pl/serwery/145.239.236.196:27220#server-voting-methods-votes
 9. 1 punkt
  Krata

  Głosowanie na serwer!

  Punktów w obecnej turze głosowania:916 https://gosetti.pl/serwery/145.239.236.196:27220#server-voting-methods-votes
 10. 1 punkt
  Charizard :*

  Kandydatura na admina Chari <3

  1. Nick w grze: Chari <32. Wiek: 183: Znajomość Sourcemod (0/10)*: 3/104. Twój STEAM ID: STEAM_1:0:953193135. Link do GameTracker: https://www.gametracker.com/player/Chari%20%3C3%20%23Hentai/145.239.236.196:27220/6. Staż w CS:GO: Już 4000h ooo panie7. Czy byłeś już adminem ( TAK/ NIE) : TAK8. Dlaczego chcesz zostać adminem?: Myślę, że to była dobra zabawa, będę strażnikiem Texasu, nikt nie umknie złu. :#9. Coś o sobie: Cześć, mam na imię Kuba, uczęszczam do 3 klasy LO, lubię spanko, imprezki, jedzonko, pieski, denerwować Killera, krzyczeć auuuu, jestem przeważnie miłą, szczerą osobą. :)
 11. 1 punkt
  Wesoly

  Kandydatura na admina Chari <3

  przecież on cały czas słaby oO
 12. 1 punkt
  /\AwsD/\

  Głosowanie na serwer!

  Punktów w obecnej turze głosowania:684
 13. 1 punkt
  Maz1kOOO

  Podanie na admina Maz1kje(Druga szansa)

  1. Nick w grze: MAZ1Kje2. Wiek: 173: Znajomość Sourcemod (0/10)*: 3/104. Twój STEAM ID: STEAM_1:1:4266900605. Link do GameTracker: https://www.gametracker.com/player/✪ MAZ1Kje/145.239.236.196:27220/6. Staż w CS:GO: 3lata, na wszystkich kontach około 3k godzin7. Czy byłeś już adminem ( TAK/ NIE) : Tak, byłem niejednokrotnie8. Dlaczego chcesz zostać adminem?:Chciałbym pomóc w rozwijaniu serwera oraz pilnować na nim porządku9. Coś o sobie: No to witam, nazywam się Dominik i mam za sobą 17 lat życia. Obecnie uczę się na profilu Technik Pojazdów Samochodowych w ZSP nr.2 w Piotrkowie Trybunalskim. Po ukończeniu owej szkoły spróbuję dostać się na studia całkiem niezwiązane z moim kierunkiem (Dla ciekawych: Filologia Polska). Moimi zainteresowaniami są Piłka Nożna, Motoryzacja co wskazuję mój kierunek, oczywiście dziewczyny, muzyką oraz E-Sport.
 14. 1 punkt
  /\AwsD/\

  Głosowanie na serwer!

  A kliknę, co mi zaszkodzi raz też się liczy nie? XD "Głosów oddanych dziś: 2/25" "Punktów w obecnej turze głosowania: 232"
 15. 1 punkt
  Anusia

  Nadszedł Czas

  Widzę, że próbujesz zabłysnąć na siłę, nawet mnie to bawi. Takie wyszukane słownictwo z Twojej strony, pewnie długo musiałaś nad tym myśleć. Skoro masz takie dobre kontakty z Cytrusem, to dziwne, że dowiadujesz się tego wszystkiego z forum. Kolejna pokazówka z Twojej strony. Nie będę traciła swojego czasu na dyskusje z Tobą. To co miałam napisać napisałam. W przeciwieństwie do Ciebie ja chociaż kota pogłaskam, bo od Ciebie wszyscy uciekają. Ps. Odnośnie moich loków, to Tobie już nawet loki nie pomogą. :) Nie pozdrawiam.
 16. 1 punkt
  Alicja

  Nadszedł Czas

  Dobry wieczór Bardzo mi miło, że więcej niż jedna osoba czyta moje posty a jeszcze przyjemniej jak ktoś się do nich odnosi 😊 doceniam i kłaniam się nisko. Droga Anusiu powiem szczerze, że nie do końca rozumiem o co Ci chodzi i skąd taki dramatyzm w Twojej wypowiedzi. Odnosze wrażenie, że to Ty mnie właśnie oceniłaś, a nie ja Ciebie, bo żadnej wzmianki o Tobie w moim poście nie zauważyłam. Zwróciłam jednak uwagę, że Twoja inteligencja i spryt bardzo fajnie zinterpretowały moją wypowiedź wręcz powiedziałabym, że trochę artystycznie do tego podeszłaś i wkomponowałaś elementy abstrakcji, bardzo mi się to podoba. Mogę się założyć, że gdybym nie napisała takich „skandalicznych” słów to byś olała temat i nic nie zrobiła. Czemu tak myślę, bo nie napisałaś np. Kurcze nie wiedziałam, że problem leży po stronie finansowej, może razem damy rade jakoś go utrzymać, co Wy na to? tylko zaczęłaś wzmiankę o pisaniu pożegnań i jaka to szkoda, że nie bedziesz miała gdzie grać. Więc nie przypierdalaj się do mnie, że napisałam prawdę, bo jesteś przykładem tego, że niektórych należy uświadamiać. Podtrzymuje zatem, że niektórym należy wskazać jakie są możliwości utrzymania przy życiu serwera, między innymi pomoc finansowa. a jeszcze odnośnie Twoich durnych pytań Czy kiedykolwiek zapytałaś Cytrusa czy sobie radzi finansowo z prowadzeniem serwera? Może zapytałaś, nie wiem... Skoro są chętni do pomocy a Ty już zostałaś oświecona, że jest problem to najwyższy czas albo coś z tym zrobić i wspomóc Cypiska albo zająć się głaskaniem kotów i kręceniem loczków. Pozdrawiam
 17. 1 punkt
  Anusia

  Nadszedł Czas

  Zanim zaczniesz się wypowiadać i kogoś oceniać, to proponuję zorientować się dokładnie w sprawie, a dopiero potem wciskać swoje 3 grosze. Czy kiedykolwiek ktoś mi napisał, że są problemy finansowe z utrzymaniem serwera? - NIE Czy kiedykolwiek ktoś mi pisał o tym, że są jakiekolwiek problemy przez które serwer może zostać zlikwidowany? - NIE Dowiedziałam się tego z forum tak jak pewnie większość. Nikt z nas nie jest na tyle głupi abyś musiała "podpowiadać" czy "sugerować" co trzeba zrobić, skoro nawet nikt nie podjął z nami rozmowy wcześniej. Zaznaczyłaś, że nie grasz już w CSa, a wypowiadasz się jakbyś co najmniej dzień i noc spędzała grając z nami na serwerze. Jak widać wyżej są chętni do pomocy ale to trzeba przede wszystkim rozmawiać czy chociaż poinformować, że wystąpiły pewne problemy z którymi ktoś sobie nie radzi.
 18. 1 punkt
  Tomi

  Nadszedł Czas

  Jestem za chętnie pomogę zbiórka co jakiś czas bardzo dobry pomysł a w szczególnośći że bardzo dużo czasu poświęcam graniu na tym serwerze wiec z mojej strony jak najbardziej tak bardzo bym chciał żeby ten serwer dalej funkcjonował i dalej się rozwijał.
 19. 1 punkt
  Anusia

  Nadszedł Czas

  Jestem słaba w pisaniu podziękowań czy pożegnań, po prostu nie lubię tego robić. Mam nadzieję, że serwer trafi w dobre ręce i ktoś będzie z zaangażowaniem prowadził dalej, to co Ty stworzyłeś. Poznałam podczas gry zarówno kilka ciekawych osób jak i takie osoby, o których wolałabym zapomnieć. Według mnie atmosfera na serwerze była bardzo dobra i luźna. Nie było wygórowanych hierarchii pomiędzy właścicielem, adminami czy graczami. Każdy stawiał na dobrą zabawę. Szkoda, że tak to wszystko się kończy. Moim skromnym zdaniem uważam, że za szybko. Dziękuję @Cytrus el Ciamajda za danie mi szansy, za wysłuchiwanie mojego marudzenia oraz mojego czepiania się o wszystko. Dziękuję również wszystkim z którymi miałam kontakt podczas gry.
 20. 1 punkt
  DarkAng3l!

  Nasze Zdjęcia

  To i małolata się pokaże
 21. 1 punkt
  cHudy

  Nasze Zdjęcia

  mąka ?
 22. 1 punkt
  askin

  Nasze Zdjęcia

 23. 1 punkt
  Alicja

  Nasze Zdjęcia

  Pyza
 24. 0 punktów
  Wesoly

  Kandydatura na admina Rozra

  https://steamid.xyz/293014498 oto Twój steam id STEAM_0:0:146507249
 25. 0 punktów
  Cytrus

  Nadszedł Czas

  Witam wszystkich jak zapewne zauważyliście ostatnio poświęcam na Csa bardzo mało czasu ale stało się to co nieuniknione w moim przypadku jeszcze niedawno myślałem ze pewnie niedługo wrócę ale to jednak trochę potrwa zapewne już nigdy nie otworze nowego serwera Cs 1.6 powodem jest zbyt duża suma na reklamy i za dużo serwerów jak na tak starą grę Nie wiem kiedy bym wrócił do Csa więc postanowiłem zakończyć zabawę i przekazać "pałeczke" ewentualnie jeśli nikt nie zechce przejąć tych obowiązków zamknąć serwer. Dziękuje wszystkim graczom oraz adminom a zwłaszcza @Anusia @~Justyna~@Tomi za muzyczki, pluginy, adminowanie a przede wszystkim za grę Laluś i smerfetka xD Dzięki Adamie za możliwość powrotu z serwerem na 4AF nie mam oczywiście zamiaru z niego odchodzić ale będę tylko zwykłym forumowiczem. Co do przekazania serwera musi to być osoba która się na tym zna, będę wiedział że da rade i ma pieniądze na reklamę oraz opłaty (minimum 200zł miesięcznie) a przynajmniej pieniądze bo serwer stoi a ja jeśli będzie trzeba pomogę przy pluginach. //Napisałem minimum 200 zł Gdyż 50 + 12 to hosting oraz sklepsms dodatkowo reklama na Cssetti najlepiej jak by było to około 10 zł na dzień co daje 300 zł w skali miesiąca odjąć można zarobki ze sklepu co średnio daje około 100 zł (Vipy oraz monety) A dla zainteresowanych serwer który tu kiedyś był (prowadzony przez trzy osoby) aktualnie ma stawkę 50 zł dziennie.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..