Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Witaj na 4af - Najlepsza sieć serwerów

Zarejestruj się, lub zaloguj, aby uzyskać dostęp do całego forum!

¥/\AwsD/\¥

¥/\Technik/\¥
 • Liczba zawartości

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Other groups

Ostatnia wygrana AwsD w dniu 9 Marca 2022

Użytkownicy przyznają AwsD punkty reputacji!

Reputacja

5 Neutralny

O AwsD

O mnie

 • Płeć
  Nie powiem

Ostatnie wizyty

4 607 wyświetleń profilu
 1. AwsD

  Skarga na playerEZ

  Brak odpowiedzi użytkownika. Temat został zamknięty.
 2. AwsD

  Skarga na MrLuz

  Podtrzymuję decyzję @ MrLuz Gracz został zbanowany.
 3. AwsD

  Skarga na playerEZ

  Nie widzę wzoru to jest pierwsza sprawa. Nikt o nicku playerEZ nie jest administratorem, polecam sprawdzić listę administracji. Zastosuj się do wzoru, ponieważ na tę chwilę nie mam Ci jak pomóc.
 4. Nieprawidłowy dział. //przenoszę
 5. Aby ubiegać się o UB - napisz nowy temat w wątku, w którym znajduje się poniższy wzór. Tytuł: Prośba o UB - Nick WZÓR: Nick wraz z ID: Nick administratora banującego (jeśli jest Ci znany): Za co otrzymałeś bana?: Wyjaśnienie sytuacji: Ewentualne dowody:
 6. Warunki wstępne: - brak aktywnych banów - mieć ukończone 16 lat - przejść mutacje - mieć sprawny mikrofon - być rozpoznawalnym i aktywnym na serwerze (czytaj gram tu dłużej niż dwa dni) - być aktywnym na forum - znać podstawy administrowania serwerem (komendy administratora) Gdy je spełniamy, stosujemy się do poniższego wzoru (w innym wypadku podanie zostaje odrzucone): Zakładamy temat w dziale z tym wzorem o nazwie: Podanie na administratora - NICK Do treści wklejamy i uzupełniamy poniższy wzór: Nick: Wiek: Steam
 7. JEŻELI BŁĘDEM JEST LUKA BEZPIECZEŃSTWA - SKONTAKTUJ SIĘ BEZPOŚREDNIO Z ADMINISTRATOREM! Jeżeli zauważysz problem techniczny, znajdziesz błąd na serwerze, literówkę w tłumaczeniu itp. Załóż nowy wątek w tym dziale z dokładnym opisem błędu oraz screenami jeżeli jest to możliwe. Napisz kiedy zaczęły występować błędy oraz jeżeli jest to błąd wywołany daną akcją - rozpisz w punktach kolejne kroki wymagane do odtworzenia błędu. Wszystkie WARTOŚCIOWE zgłoszenia będą rozpatrywane.
 8. Tworzymy nowy temat w dziale z tym wzorem. Nazywamy go - SKARGA na [GRACZ/ADMIN] //np. SKARGA na AwsD W treści wklejamy poniższy wzór skargi: Skarga na (Nick): Link do profilu Steam oskarżonego: Link do profilu skarżącego: Data zaistniałej sytuacji: Opis sytuacji oraz dowody jeżeli możliwe:
 9. Każdy gracz powinien zapoznać się z regulaminem serwera. Regulamin odnosi się do wszystkich graczy, jak i administratorów. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z odpowiedzialności za jego złamanie. Zasady Ogólne - Zakaz używania mikrofonu przed ukończeniem mutacji (To admin ocenia twój głos, a nie Ty sam) - Zakaz nadużywania mikrofonu/say'u - Zakaz używania obraźliwych/wulgarnych naruszające wszelkie prawa nicków/avatarów - Zakaz podszywania się pod stałych Graczy i Administratorów serwera (ban permanentny) - Zakazuję się wyzywania/obrażania/ośmieszania gracz
 10. Właściciel: @¥/\AwsD/\¥ Opiekun: POSZUKIWANY Administratorzy: @ Chari @ MrLuz
 11. Gracz został zbanowany.
 12. Aby ubiegać się o UB - napisz nowy temat w wątku, w którym znajduje się poniższy wzór. Tytuł: Prośba o UB - Nick WZÓR: Nick: ID TS3: Nick administratora banującego (jeśli jest Ci znany): Za co otrzymałeś bana?: Wyjaśnienie sytuacji: Ewentualne dowody:
 13. Awanse / Degradacje WZÓR: 1. Awans / Degradacja: 2. Link: W punkcie 2 - "Awans/Degradacja" w przypadku awansu - na jaką rangę awansuje użytkownik / w przypadku degradacji - do jakiej rangi zostaje zdegradowany. W punkcie 1 - "Link" należy wstawić link do przyjętego/degradacji/rezygnacji itp. Awanse i degradacje przyznawane są tylko przez Administrację 4AF, Właścicieli Serwerów oraz Opiekunów Serwerów.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie