Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Witaj na 4af - Najlepsza sieć serwerów

Zarejestruj się, lub zaloguj, aby uzyskać dostęp do całego forum!

Samael

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  101
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Zawartość dodana przez Samael

 1. Nie spamuj, informacje już dostałeś kilka razy Cierpliwości, Tonny pisał, że wszystko jest robione, ale w tle, bez pośpiechu. Ja też pisałem. A tu między innymi ostatnia informacja od samego Chemika. Adminów obecnie nie wiele, bo dopiero co ruszył serwer i w dodatku jest robiona nowa paczka. Zamykam.
 2. Samael

  podanko

  Gratuluję! Podanie rozpatrzone pozytywnie! Admin został już dodany na serwerze.
 3. Samael

  podanko

  Grasz drugi dzień, ale żeby zbudować ekipę, potrzeba ludzi! Jestem na tak! @ LEMONAMNESSIA @ AnalnyD3wastator kojarzycie Pana?
 4. Samael

  Propozycja nr.1 Tytus

  Byla juz taka propozycja, w razie czego na dniach bedzie nowa paczka dd2 wiec bedzie to zrobione.
 5. Samael

  Pytanie dnia [11]

  Podróże, wolność
 6. Samael

  Pytanie Dnia [9]

  Paintball suchy i siatkówka
 7. @ NyGaS. @ TONNY @ jan frachesko pewnie nie dopisane do database.
 8. Sprawa oczywista, jestem na tak
 9. @ dkgray ssy czyste - sprawdziłem. @ AnalnyD3wastator - na przyszłość, według mnie najlepsza ilość SSów to 7. Pozdrawiam!
 10. Samael

  Pytanie dnia [8]

  Ja nie przepadam za robieniem czegoś w kuchni. Od czasu zrobię coś wspólnie z kobietą, ale kiedyś coś tam potrafiłem z ciast robić A tak to najlepiej mi wychodzą tosty i jajecznica
 11. + aktywny + dobra opinia wśród graczy + wiek @ jan frachesko mógłbyś ustawić publiczny profil? Chciałbym obejrzeć Twoje konto steam. Mimo małej ilości godzin jestem na tak - jeszcze mało adminów
 12. Samael

  [Changelog] Only AWP

  1. Wgranie nowego systemu rankowego z rangami standardowymi z Counter Strike GO 2. Wyzerowanie rankingu graczy 3. Zmiana pluginu MVP oraz przywrócenie komendy !mvp (z opcją wyboru piosenek oraz głośności) - już wszystkie piosenki działają 4. Naprawienie systemu RTV - już działa ponownie.
 13. WZÓR: 1. Nick: @ AnalnyD3wastator & @ Sosna 2. Jaka ranga: Admin CS 1.6 DD2 3. Powód: Przyjęte podania 1. Nick: @ Tronic 2. Jaka ranga: Admin CS:GO AWP 3. Powód: Przyjęte podania @ TONNY @¥/\AwsD/\¥
 14. Samael

  Resp

  Da wiele, bo jednak będą za to bany i kicki. Nowi gracze i tak kampią w różnych miejscach i ten plugin afk też nie zawsze się sprawdzi. Kwestia znajomości regulaminu przez adminów, którzy będą edukować o zasadach gry tych, którzy o tym nie wiedzą. A nie znajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. // zamykam
 15. Samael

  Podanie Tronic

  Podanie przyjęte! Witaj w ekipie!
 16. Podanie przyjęte, za zgodą właściciela serwera. Odwezwij się do mnie na steam lub na forum pw, to dodam Ci admina.
 17. Samael

  Podanie

  Podanie przyjęte, za zgodą właściciela serwera. Zgłoś się do mnie na forum na PW to dodam Ci admina. // EDIT: Admin dodany na Steam ID - @ Sosna, sprawdź czy jest okej i daj znać.
 18. Samael

  Resp

  Po rozmowie z właścicielem serwera wprowadzamy do regulaminu nowy punkt: 24. Resp drużyny TT należy opuścić maksymalnie do 1:35, w innym przypadku można zostać wyrzuconym lub zbanowanym. Propozycja przyjęta.
 19. Samael

  Regulamin Serwera

  Dodano nowy punkt: 24. Resp drużyny TT należy opuścić maksymalnie do 1:35, w innym przypadku można zostać wyrzuconym lub zbanowanym.
 20. Forumowe: 1. Najlepszy Administrator: @ TONNY 2. Najlepszy Moderator: @ Samael 3. Najlepszy UBTeam: @ dkgray 4. Najlepszy Redaktor: @ dkgray 5. Najlepszy Grafik: @¥/\AwsD/\¥ 6. Najlepszy Właściciel Serwera: @ NyGaS. 7. Najlepszy Opiekun Serwera: @ Barszczux 8. Najlepszy Admin Serwera: @ Zwija 9. Najlepszy Admin TS3: @¥/\AwsD/\¥ 10. Najlepszy Typer: - Społecznościowe: 1. Najbardziej pomocna osoba: @ LEMONAMNESSIA 2. Najbardziej pracowita osoba: @ Chemik 3. Najbardziej niedoceniana osoba: @ Ubern 4. Najsympatyczniejsza osoba: @ Alicja 5. Najb
 21. Samael

  Skarga na playerEZ

  Dodam od siebie, że warto mieć oko na użytkownika o nazwie playerEZ - jest nad wyraz nieopanowany słownie czasem. Czekamy na zastosowanie się do wzoru @ KajusTDW.
 22. Samael

  komenda /voteban

  Jak dla mnie jest to zły pomysł mimo małej ilości Adminów na serwerze, społeczność CS niestety bywa mocno toksyczna co może źle zadziałać. Ale na test czemu by nie, może się sprawdzi. @ TONNY @ NyGaS.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie