Skocz do zawartości

/\AwsD/\

¥ Technik ¥
 • Liczba zawartości

  338
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  18

Zawartość dodana przez /\AwsD/\

 1. /\AwsD/\

  Obecnie na naszym serwerze jest jedynie 32 Sloty, posiadamy bezpośrednią licencję teamspeak, więc jeżeli masz fundusze, by ja poszerzyć, to jak najbardziej jest to możliwe.
 2. /\AwsD/\

 3. /\AwsD/\

  "Twój Steam ID: @~Justyna~ ma moje steam_id" - Ciekaweeee "Mikołaj mam 14 lat, moim hobby jest granie w cs 1.6 i czitowanie w 1.6." - Fajne hobby synek, tak psuć grę innym ludziom. Czytałeś wzór? "Ukończone 17 lat"
 4. /\AwsD/\

  No to,@Pogromca z jakiej sieci / jakiego tematu / jakiej strony ukradłeś ten poradnik? *(Retoryczne) Kopiowanie i wklejanie tematów na forum jest bez sensu. Każdy admin ma przeglądarkę i zapewne wie o istnieniu wyszukiwarek internetowych. Ba, oni są zobowiązani znać podstawowe komendy, co jest jasne jak to, że bezczelnie ukradłeś poradnik z tej sieci: https://1shot2kill.pl/topic/3842-komendy-admina-csgo/ - która to podaje źródło, które wygasło, ale znajdowało się tutaj: https://home-edition.eu/komendy-admina-w-csgo-t7634/ Twoje zachowanie jest żenujące, ukryłem już większość "TWOICH" tematów na forum zawierających treści przez Ciebie przywłaszczone. Dostajesz warna za głupotę, jak chcesz się wykazać, zrób coś pożytecznego - idź pomóż rodzicom w domu. Na forum masz wpisany rocznik 2002, więc masz 18 lat, co może wskazywać na to, że mieszkasz dalej z rodzicami. Zapytaj, czy trzeba poodkurzać, czy mopować podłogę - na 100% to docenią.
 5. /\AwsD/\

  SERWER JEST W TRAKCIE TESTÓW Serwer jest NONPREMIUM Granice świata to 10 000 kratek w każdą stronę od spawna. VIP będzie dostępny niebawem. Serwer zostanie "dopieszczony" gdy będę miał czas. (Czyli za około tydzień) Rekrutacja na moda itp zamknięta. Wszelkie pytania/sugestie odnośnie serwera kierować do mnie. Chcesz świecić się na czacie w dowolnych kolorach? Chcesz mieć fajny prefix? Możesz dobrowolnie wesprzeć serwer - pisz do mnie Steam/ts.4af.pl Serwer będzie aktualizowany do nowych wersji MC gdy będą na takiej wersji działały potrzebne pluginy.
 6. Cuboidy Nowy gracz może zaklepać 1000 bloków po wejściu na serwer. Co godzinę dostaje dodatkowe 100 bloków. Max możliwych do zaklepania bloków przez gracza to 5000. Komendy /claim - tworzymy cuboida /unclaim - gdy stoimy na swoim cuboidzie ta komenda go usunie /abandonallclaims - usuwa wszystkie nasze cuboidy z dowolnego miejsca na mapie /trust [nick] - dodaje gracza do naszego cuboida /untrust [nick] - usuwa gracza z naszego cuboida /expandclaim [liczba_kratek] - poszerza naszego cuboida o daną liczbę kratek w stronę, w którą patrzymy /claimexplosions - pozwala na zezwolenie lub zapobieganie eksplozjom na naszej działce /trapped - w razie zablokowania w cudzej działce teleportuje gracza na jej granice Dodatkowo: /accesstrust - dodany gracz może używać dźwigni, przycisków itp. /containertrust - dodant gracz ma dostęp do skrzynek /untrust all - wywala wszystkich oraz wszystkie permisje graczy niebędących właścicielem cuboida /trustlist - lista permisji na claimie, na którym stoisz RESZTA KOMEND https://dev.bukkit.org/projects/grief-prevention/pages/command-and-permissions-reference
 7. /\AwsD/\

  Zagłosuj na: https://lista-serwerow.emecz.pl/serwery/minecraft/5808c477-30c0-4416-8a09-ecb4aaf82654 https://www.topkamc.pl/server/gRXysWJZ Oraz: https://listaserwerowmc.pl/server.php?id=4290 https://lsmc.pl/server/2465
 8. /\AwsD/\

 9. /\AwsD/\

  Ekierka, zawsze mi się łamały.
 10. WŁAŚCICIEL @/\AwsD/\
 11. /\AwsD/\

  Trofea już istnieją. (Patrz mój profil / @TONNY / @Chemiczny ALi / @polaczekkkkkkkkkk itp.) Nie widzę potrzeby dorabiania dodatkowych, cytując pewnego administratora: "Ale [to] brzmi jak bardzo dużo niekoniecznie bardzo potrzebnej roboty." ~BATO3
 12. /\AwsD/\

 13. /\AwsD/\

  To było, podobnie jak przycisk automatycznie przewijający stronę na samą górę. Po aktualizacji silnika i długim dostosowywaniu stylu tak by działał, a nie sypał błędami, nie było naszym priorytetem, by przywrócić te opcje. Już na ten temat rozmawiałem z Tonnym i będziemy myśleć nad tym jak odpowiednio na nowo zaimplementować dwie powyżej wymienione przeze mnie funkcje.
 14. /\AwsD/\

  Jak będziesz na serwerze to napiszcie do mnie albo do Chemika na pw.
 15. /\AwsD/\

  "Mimo że nie mam wykształcenia informatycznego, i tak trochę o tym wiem, mam znajomych którzy "wkręcają" mnie w tajniki ich pracy." - a ja tam mam takowe wykształcenie i w zawodzie pracuje, mam sporo znajomych i nie przekonuje mnie Twój argument w żadnym stopniu. "Argument potwierdzający to, że informatycy, mają rozwiniętą korę mózgową, znajdziesz na internecie, są zbieżności od reguły, bo informatykiem, może zostać nawet sprzedawca z biedronki, pod warunkiem, że chce. Informację są w sieci." - To jest moje ulubione zdanie. W sieci znajdę też, że jak mnie kolano boli to mam raka. Ale dalej - to zdanie nic nie wnosi i samo w sobie nie jest żadnym argumentem. "Tej Waszej matematyki, którą ćwiczycie na studiach, zapomnieliście o Polskim, i czytaniu ze zrozumieniem, więc chyba musicie do tego wrócić. Pozdrawiam serdecznie." - Skora ja mam wracać do czytania ze zrozumieniem, polecam powrócić do szkoły podstawowej, ponieważ wyższego poziomu argumentacji nie stosujesz. Zresztą sam po sobie jedziesz, bo czytanie ze zrozumieniem i pisownia to u Ciebie tak jak sam napisałeś - "zapomniana dziedzina". Z tym Adamem to również nie skojarzyłeś faktów, ale spoko, do tego się nawet nie przyczepie, bo możesz nie wiedzieć, jak wyglądały jego poczynania rajdowe. Zresztą nie o niego samego tutaj chodziło tylko o sytuację widzianą jako osoba 3, co już na start Twojej odpowiedzi skreśla ją całą. (dot. Małysza oczywiście niecałą powyższą wypowiedź). Słuchaj k0m, nie będę dalej marnował na Ciebie swojego czasu, ponieważ uważam, że nie jesteś jego wart. Nadinterpretacja i nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. "PS. Mimo że nie mam wykształcenia informatycznego" - to po co się wypowiadasz?
 16. /\AwsD/\

  Drogi k0m, widać, iż nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. "Na filmie, raczej pokazany jest motyw sportowców, czyli ludzi dla których sukces jest najważniejszy." | "Ogladalismy ten sam film, ale ja nie opracowalem go w swojej wypowiedzi w sposob okreslajacy sie wylacznie do tego filmu" ? Czyli dla nas sukces nie jest najważniejszy/ważny? 4af - twój przystanek w ścieżce do sukcesu - nie ma racji? / sportowcy są nadludźmi (aż wujcio testo się przypomniał), którzy jako jedyni w społeczeństwie dążą do sukcesu tak mocno? "Oczywiscie ze sie nie sprawdzi, ale wspominales o zasadach a,b,c, mam rozumiec ze arnoldowi siadł plan a?" Gdzie tak napisałem. " i nie mial do czego wracac, bo plan b,c i był nie przygotowany" - jak to jest pytanie, proszę o pytajnik na końcu zdania. "Mowisz cos o programowaniu?, a to zaledwie jedna milionowa tego co robi informatyk" - To chyba nie masz pojęcia o tym zawodzie i znaczeniu tego słowa. "ale kora mozgowa informatykow nie bagatelna z reszta" - proszę o badania naukowe potwierdzające tę tezę "Informatyk jest czlowiekiem sukcesu, jak by nie patrzyc, bo musi byc elastyczny." - Nie, informatyk nie różni się w materii sukcesu od innych zawodów. Informatyk nie musi być elastyczny, może pracować na przeróżnych warunkach. Generalizujesz, a sam mnie posądzasz generalizujące porównania - "To jest glupie porownanie" "Sportowiec, ma z gory okreslony plan dzialania i tym zdobywa szczyty," - To Małysz po skończeniu kariery jest przykładem jego braku. "bez pracy, nie ma kolaczy" - z tym się zgadzam no, chyba że tatuś jest właścicielem dużej firmy, a Ty jesteś jego synkiem/córka wtedy możesz być każdym nawet jak jesteś przegrywem "Nie ma dla nich dróg na skróty. Jest ciężka praca i sukces, to ich motywacja, a nie każdego osobnego człowieka, bo przecież nie każdy jest sportowcem" - co nie zmienia faktu, że dotyczy to każdego człowieka/zawodu nie tylko sportowców. Chcesz gdzieś zajść, musisz włożyć w to kawał dobrej roboty, musisz mieć determinacje - czy to są arkusze programu Excel, czy to jest pisanie wierszy. Jest to forma ciężkiej pracy, z wyboru, z pasji lub dla wyższego celu - co wymaga automatycznie motywacji. Nie każdy musi być sportowcem, by nie mieć drogi na skróty, by musieć pracować ciężko i mieć to wraz z sukcesem jako motywacje.
 17. /\AwsD/\

  Oglądaliśmy ten sam film? Na filmie Arnold był pewien swojej kariery nie tylko jako sportowca ale jako biznesmena i polityka. Był pewny, że wyjedzie do USA i był pewny co do swojego całego życia. Do wszystkiego używał zasady "no seafty net" nie tylko do życia sportowego, więc stwierdziłem, że mimo iż film pomaga ruszyć dupę, nie sprawdzi się dla każdego Kowalskiego. W zasadzie nic nie sprawdzi się dla każdego, bo każdy jest inny. "pokazany jest motyw sportowców, czyli ludzi dla których sukces jest najważniejszy" - czyli dla Informatyka sukces nie jest tak ważny, jak dla sportowca? "Nie ma dla nich dróg na skróty. Jest ciężka praca i sukces, to ich motywacja" - A w programowaniu jest "magic pill" i droga na skróty? Pozdrawiam
 18. /\AwsD/\

  Może średnio na temat, ale... Po co odkopywać temat z 2017 roku, w którym odpowiadasz gościowy, którego nie było od stycznia na forum, a aktywności skończyły się na 18 kwietnia 2018? XD Wykop czy co? Aby miało to coś wspólnego z tymi rozkminami, to polecam obejrzeć ten film. (ja bym go zatytułował - work your ass off - ) Tylko dodam, że z jednym się nie zgodzę w tym filmie. Wole mieć plan B i C. Skupiam się na planie A - co nie oznacza, że nie mam amortyzacji po upadku. Wykonuje plan B i wracam do planu A. Plan A jest priorytetem, co nie oznacza, że pozwolę sobie zostać z niczym, jeśli coś się spartoli.
 19. /\AwsD/\

  Witajcie użytkownicy forum 4af, jak i Teamspeakowicze. Dnia 27.10.2019 wygasa licencja na serwer pod domeną ts.4af.pl W zawiązku z tym zapraszamy wszystkich chętnych do darowizny na rzecz opłacenia kolejnego roku funkcjonowania serwera głosowego, na którym rodziły się legendy, prowadzone były wielokrotnie dyskusje, żarty, spory i inne wydarzenia związane z naszą siecią. Każda kwota jest pomocna! Jeżeli chcesz wraz z nami (tzn, na pewno ze mną, bo ja tam w zasadzie mieszkam) przebywać pod jednym jedynym prawidłowym adresem team speak ts.4af.pl - zapraszam cię do niewielkiego datku! (trochę jak propaganda, ale ok) Wpłaty wraz z adekwatnym tytułem np. "darowizna na przedłużenie TS'a 4af" proszę kierować na konto: 22 1020 4649 0000 7202 0126 6865 PKO BP
 20. /\AwsD/\

  Witajcie, poszukujemy Grafika na nasze forum. Wymagania: Wiek: 16+ - musisz zrzec się praw autorskich do stworzonej grafiki na potrzeby forum - grafikę zawsze musisz wysyłać z plikiem .psd na mail technik@4af.pl - znajomość programu Photoshop oraz tworzenia grafiki na strony internetowe - w podaniu załącz swoje prace, niekoniecznie związane z grafikami pod strony - aktywność na forum - stworzenie Grafiki dla użytkowników forum za darmo (grafika na potrzeby forum - grafika nieprzeznaczona na forum podlega indywidualnemu uzgodnieniu z użytkownikiem) Wzór podania na grafika 4af Tworzymy temat: Podanie na grafika Nick_na_forum 1. Czy masz 16 lat lub więcej?: TAK/NIE 2. Czy zrzekasz się praw autorskich do grafik tworzonych na potrzeby forum?: TAK/NIE 3. Czy będziesz wysyłał pliki .psd przeznaczone na forum do administratora forum?: TAK/NIE 4. Opisz swoje doświadczenie z grafiką oraz załącz przykładowe prace: (Tutaj opisujesz swoje doświadczenie oraz załączasz pliki / linki np.(na imgur/pixiv) do swoich prac)
 21. /\AwsD/\

  Witaj! Powodzenia z serwerami! W razie czego możesz liczyć na nasze wsparcie
 22. /\AwsD/\

  Regulamin TeamSpeak3 Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania. Posiadając kanał uaktualniaj TOPIC "TEMAT" kanału co jakiś czas, by nie został usunięty! Wpisz datę zgodną z dniem edycji kanału i sprawdzaj forum, by dowiedzieć się, kiedy nastąpi następne czyszczenie kanałów! 1. Administrator ma zawsze racje. 1'1. Jeżeli admin nie ma racji, popatrz na punkt pierwszy. 2. Zakaz używania nicków: obraźliwych, wulgarnych, rasistowskich. 3. Zakaz używania nazw kanałów: obraźliwych, wulgarnych, rasistowskich. 4. Zakaz reklamowania innych serwerów poprzez nazwę kanału, nick, opis czy też temat. 5. Zakaz podszywania się pod innych użytkowników serwera. 6. Zakaz ustawiania wulgarnych, obraźliwych lub rasistowskich avatarów. 7. Nie przeszkadzamy innym użytkownikom. 8. Nie skaczemy po kanałach. 9. Zakaz przeklinania, puszczania muzyki, nagrywania oraz przeszkadzania w jakikolwiek inny sposób użytkownikom na kanałach publicznych. 10. Zakaz używania syntezatorów oraz wszelkiego typu programów modyfikujących głos na kanałach publicznych. 11. Wszystkie kanały są darmowe. 12. Jeśli będziemy poszukiwać nowych administratorów umieścimy o tym informacje. 13. Każdy użytkownik ma obowiązek odwiedzać swój kanał kilka razy w miesiącu, aby nie został on usunięty. 14. Administrator może zmienić regulamin bez wcześniejszej informacji. 15. Aby uzyskać rangę "zarejestrowany/zarejestrowana" Użytkownik musi posiadać konto na forum i spędzić conajmniej 15h na TS (wymogi nie dotyczą nowych adminów serwerów). 16. Niestosowanie się do regulaminu będzie karane kickiem lub banem czasowym, a w szczególnych przypadkach permanentnym. 17. Zakaz stosowania "spacer" / "cspacer" itp. w nazwach kanałów. 18. Aby uzyskać kanał prywatny, należy być AKTYWNYM UŻYTKOWNIKIEM FORUM. 19. Każdy kanał nieużywany przez dłuższy czas będzie usuwany bez uprzedzenia! 20. Nie przeszkadzamy administracji ( np, gdy administrator jest AFK, nie spamujemy ) - Coś chcesz? Pisz na forum!
 23. /\AwsD/\

  Napisz do @Nicety, jestem pewny, że Ci pomoże. Myślę, że jak mu botNocuś napisze, że rzeczywiście tak się sprawy mają, to nie powinno być problemu.
 24. /\AwsD/\

  Mamy zwycięzców TOP GRACZ! Poniższy screen zawiera najlepszych graczy! Zapraszam do kontaktu do mnie lub @Wesoly oraz do @Nicety w wiadomości prywatnej na forum, aby odebrać nagrody! Jednocześnie przypominam, że TOP TIME trwa do jutra do godziny 15:00 (15:05 - Termin wstawienia screenów na forum).
 25. /\AwsD/\

  Witam wszystkich użytkowników forum! Z radością ogłaszam konkurs na serwerze CS:GO, którego nagrody dotyczą również serwera GTA5 RP. W niedzielę dnia 03.03.2019 o godzinie 15:00 rozpoczyna się zliczanie statystyk graczy, które zakończy się o godzinie 20:00. O 15:00 RESETUJEMY statystyki graczy. Top 3 gracze o godzinie 20:00 *(pomijając administrację) zostanie nagrodzonych. Dodatkowo gracz, który wklei tutaj screeny z najdłuższym czasem rozgrywki, który liczony jest od Soboty 15:00 do Poniedziałku 15:00 (24H po rozpoczęciu EVENTU) zostanie nagrodzony osobno. *Screeny wstawiamy do godziny 15:05* NAGRODY TOP GRACZE: 1. MIEJSCE - 6 Miesięcy VIP'a na serwerze CS:GO oraz 700 tysięcy Waluty na serwerze GTA 5 RP 2. MIEJSCE - 3 Miesiące VIP'a na serwerze CS:GO oraz 500 tysięcy Waluty na serwerze GTA 5 RP 3. MIEJSCE - 1 Miesiąc VIP'a na serwerze CS:GO oraz 300 tysięcy Waluty na serwerze GTA 5 RP TOP PLAY TIME: 3 Miesiące VIP'a na serwerze CS:GO oraz 300 tysięcy Waluty na serwerze GTA 5 RP ZAPRASZA ADMINISTRACJA - GTA 5RP i CS:GO
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..