Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość w 01.03.2017 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 punkty
  KND

  Nowa zabawa :P

  Jak masz jakiś pomysł to działaj Tylko musisz zwrócić uwagę tez na to kto z kim przebywa bo jak byś sie mnie spytał na ile znam powiedzmy @kojak. to za wiele nie mam do powiedzenia a właściwie nawet nie wiem na jakim serwerze ma admina @KND
 2. 2 punkty
  Maciess

  Milion4erzy!

  Taki humor dla ułomnych . . . . . . śmiałem się
 3. 2 punkty
  Krata

  Milion4erzy!

  Nie wiem, czy chodzi o jakiś gust, czy też o zrozumienie przekazu (?), ale mi się to nie podoba. Już wole czytać o pożarach w lasach.
 4. 1 punkt
  Murarz-Tynkarz-Akrobata

  Milion4erzy!

  Witam Was w 1. odcinku Milion4erów! Do milion4erów zgłosili się: Kojak KND Lenka Brzydki, Zły i Szczery Krata oraz @Kross11 Pytanie eliminacyjne, które pozwala jednej osobie dojść do finałowej rozgrywki: Jak inaczej nazywamy karny: A: Jedenastką C: Osiemnastką B: Piętnastką D: Piątką Poprawna odpowiedź to... A! Jedenastką. Z jaką szybkością i przede wszystkim czy poprawnie odpowiedzieli nasi gracze: Kojak odpowiedzał z szybkością 1,8 sekundy (poprawnie) KND odpowiedzał z szybkością 1,7 sekundy (poprawnie) Lenka odpowiedzała z szybkością 1,1 sekundy (poprawnie) Brzydki, Zły i Szczery odpowiedzał z szybkością 1,3 sekundy (poprawnie) Krata odpowiedzał z szybkością 1,3 sekundy (poprawnie) KroSS odpowiedzał z szybkością 1,9 sekundy (poprawnie) A więc w do finału dochodzi: Lenka Gratulację! Lenka: Pierwsze pytanie: Za 500 zł: Czy Żubrówka to nazwa wódki? A: Tak C: Nie mam pojęcia B: Nie D: Chu* wie Lenka odpowiada... Lenka: Poprawna odpowiedź to oczywiście odpowiedź A! Proszę o zaznaczenie! Prowadzący: Brawo masz 500 zł! Drugie pytanie: Za 1000 zł Kto wygrał typera Euro 2016 4af? A: Krata C: KND B: KroSS D: Maciess Lenka: To odpowiedź D! Proszę o zaznaczenie Prowadzący: Brawo masz gwarantowaną sumę 1000 zł! Trzecie pytanie: Za 2000 zł Który z tych wymienionych nazwisk nosi piłkarz? A: Skarmelizowany Balotteli C: Lionel Messi B: Z krostą na nosie Ronaldo D: Nie strzeli na pustą Kucharczyk! Lenka: To odpowiedź C! Proszę o zaznaczenie odpowiedźi C! Prowadzący: Tak! To odpowiedź C! Masz 2000 zł Czwarte pytanie: Za 5000 zł Który z tych wymienionych graczy został nowym redaktorem? A: Obliv C: Adam z chlewa B: I wąż z drzewa D: Jesior Lenka: To odpowiedź A! To z pewnością obliv! Prowadzący: Tak, tak, tak! To obliv! Masz 5000 zł! 5. Pytanie finału: Za 10 000 zł Na jakim serwerze 4af.pl Masz admina ? A: FFA C: Only dd2 B: COD MOD D: Ts3 Lenka: Hmm, chce zadzwonić do przyjaciela! Haloo! SainT, na którym serwerze mam admina? Obstawiam odpowiedź D! SainT: To odpowiedź D: TS3! Prowadzący: Tak, masz 10 000 zł! Przepraszam, poebało mi się troszke! NIE! To odpowiedź C! Lenka: Hmm, tak myślałam no cóż... Szkoda! Tak o to więc Lenka zdobywa 1000 zł! Gratulację i zapraszam na kolejny odcinek!
 5. 1 punkt
  Michaś

  Milion4erzy!

  @Murarz-Tynkarz-Akrobata podeślij kontakt do swojego dilera bo widzę, że nowe dopalacze wjechały
 6. 1 punkt
  SainT

 7. 1 punkt
  Samael

  Wywiad 1 || Zapisy + Info

  12 marca pojawi się kolejny wywiad i będzie on z jedną z osób wymienionych wyżej. Dziś wieczorem będzie info odnośnie wywiadów, co i jak itd itd. EDIT: Może informacja nie jest wczorajsza, ale jest w przeciągu 24 godzin. Tak więc! Z kim będzie kolejny wywiad możecie jedynie się domyślać czy zgadywać. Pierwszy po powrocie wywiad będzie niespodzianką - postaram się, aby było bardzo ciekawie dzięki dużej ilości czytania urozmaiconych pytań i w szczególności odpowiedzi. Wkrótce dodam też zaktualizowaną listę osób z osobami, które się zapisały lub mi potwierdziły swoje uczestnictwo. Powiedzmy, że to seria druga wywiadów! Miło mi wrócić na pozycję redaktora. Zapraszam do zapisywania się.
 8. 1 punkt
  No i sobie naważyłeś bigosu za tego spinacza
 9. 1 punkt
  Alicja

  Nasze Zdjęcia

 10. 1 punkt
  askin

  Nasze Zdjęcia

 11. 1 punkt
  Ubern

  grafika dla cHudego

  Materiał: https://dribbble.com/tags/mw
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania.