Skocz do zawartości
DarkAng3l!

Propozycja od DarkAng3l! :P

Rekomendowane odpowiedzi

Moją propozycją odnośnie TeamSpeak'a jest dodanie takich podpunktów do regulaminu :

1.Zakaz nagrywania rozmów odbywających się na kanałach prywatnych/publicznych.
2.Zakaz wycinania i puszczania bindów użytkownika bez jego zgody (np. z wcześniejszej nagranej rozmowy). 

O to dwie moje propozycje odnośnie regulaminu.
Myślę, że nie tylko mnie to denerwowało :)
Zapraszam do wypowiadania się w tej o to propozycji :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, SainT napisał:

Podpisuję się pod tym dwiema rękami i nogami.

SainT najbardziej poszkodowany :D

Przypominam Ci Agnieszko że Ty też masz pewne bindy :9U4FAH8:

Co do propozycji, jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem przeciwko.. W Regulaminie pisze że nie można podpowiadać na ts3. Jako porządny, szanowany, uczciwy, konsekwentny i zawsze uśmiechnięty administrator serwera OnlyDD2, uznaję, że przeszkadzało by to w udowodnieniu komuś winy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, hania. napisał:

Ja jestem przeciwko.. W Regulaminie pisze że nie można podpowiadać na ts3. Jako porządny, szanowany, uczciwy, konsekwentny i zawsze uśmiechnięty administrator serwera OnlyDD2, uznaję, że przeszkadzało by to w udowodnieniu komuś winy. 

Wchodzenie w środku nocy pod nickiem Saint i puszczanie jego głosu wcześniej ponagrywanego też do niczego nie prowadzi. Dlatego Ja np nie przychodzę na kanały dd2 ani nikt nic nie mówi jak przychodzicie na FFA.

Ale widzę że macie świetną zabawę razem z @Mr.K

Edytowane przez Brzydki Zly i Szczery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Brzydki Zly i Szczery napisał:

Wchodzenie w środku nocy pod nickiem Saint i puszczanie jego głosu wcześniej ponagrywanego też do niczego nie prowadzi.

Kolega chyba, źle zauważył.. Miałem nick pyndzel..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, hania. napisał:

Kolega chyba, źle zauważył.. Miałem nick pyndzel..

Bardzo dobrze widziałem jaki miałeś nick. Miej cywilną odwagę się przyznać a jeśli ci jej brak to już nie mój problem. Dobrze widziałem jaki miałeś nick bo zdziwiłem się że saint wszedł tak późno na tsa i spojrzałem kto jeszcze wszedł, a że mam cie dodanego do znajomych to wyświetla mi się w ramce [Hania] a obok był nick Saint. myślę że wyczerpałem temat. 

Jestem na TAK jeśli chodzi o zakaz nagrywania rozmów na otwartych kanałach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze nie tak dawno was to przecież śmieszyło.

Tak to jest, jak pozwolisz komuś na toche, to po chwili chce więcej, więc skoro na początku się z tego śmialiście to teraz nie ma co narzekać.

Co do propozycji, to:

1. Kanał Prywatny, nagrywać można tylko za zgodą właściciela kanału, a na publicznym można zawsze, gdyż wchodzisz na własne ryzyko ;)

2. Jak najbardziej za!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śmieszyły nas bindy kraty krossa czy miertensa. Z tego co wiem to od zawsze był zakaz nagrywania otwartych kanałach no ale gdy nie robisz tego za pomocą tsa to skąd kto ma wiedzieć że ktoś to robi? Dopiero ostatnio podniosły się krzyki że nagrywają zawsze i wszędzie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że podpunkt odnośnie nagrywania na prywatnych kanałach jest niepotrzebny. I tak, i tak na końcu decyduje admin kanału czy z kolegami się ponagrywają, czy nie. 

Co do kanałów publicznych i puszczacia bindów - są 2 punkty w regulaminie na ts:

9. Zakaz przeklinania, puszczania muzyki oraz przeszkadzania w jakikolwiek inny sposób użytkownikom na kanałach publicznych.
10. Zakaz używania syntezatorów oraz wszelkiego typu programów modyfikujących głos na kanałach 

myślę, że te dwa w zupełności wystarczą. 
Jeżeli ktoś będzię je łamać np. puszczająć biny którę "przeszkadzają" innym użytkownikom kanału i zostanie zgłoszony, to na pewno zostaną wyniesione z tego konsekwencje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..