Skocz do zawartości

Chemiczny ALi

* LIPCOWY konkurs TOP1 na serwerach cs 1.6: FFA i DD2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich graczy Counter Strike 1.6

Tak jak wspominałem niedawno w zapowiedziach od 01.07.2017 ruszają konkursy na serwerach 1.6  FFA oraz ONLY DD2

I. Zasady konkursu:

1. Konkurs trwa od 01.07.2017 do 31.07.2017 na obydwu serwerach tak samo.
2. Na serwerach FFA i ODD2 dnia 01.07 po godzinie 00:00 zostanie zrestartowany ranking top15.
3. W konkursie biorą udział jedynie osoby, które posiadają konto na forum 4af.pl zarejestrowane nie później niż
07.07.2017r.
4. Konkurs wygrywa osoba, która z końcem miesiąca będzie na 1 miejscu w rankingu /top15 serwera. W przypadku jeśli wygrałaby osoba nie posiadająca konta na forum, brana będzie pod uwagę kolejna osoba.
5. W konkursie mogą brać udział tylko gracze STEAM.

II. Nagrody

Nagrody w konkursie sponsoruje sieć 4af, na tą chwilę nagradzane będzie:

a) Na serwerze FFA za 1 miejsce:
- SVIP na miesiąc,
- nagroda rzeczowa wybrana 1 z poniższych zdjęć

B) Na serwerze DD2 za 1 miejsce:
- SVIP na miesiąc,
- nagroda rzeczowa wybrana 1 z poniższych zdjęć,

Nagroda za 2 miejsce -> SVIP + FIDGET SPINNER

Nagroda za 3 miejsce -> SVIP + SMYCZ

>> NAGRODY DO WYBORU za 1 miejsce:

1) Mysz A4 Tech Bloody Winner T60

1.jpeg

2) Mysz Natec Genesis GX57

2.png

3) Klawiatura Natec Medusa 2

3.jpg

4) Klawiatura Rebeltec Legend

4.jpeg

5) Podkładka E-Blue RGB Black

5.jpg

6) Podkładka RAZER do wyboru:

podkladki.png

7) RARYTAS MYSZ KULKOWA IBM  - HIT !!!

7.jpg

>> NAGRODY DO WYBORU za 2 i 3 miejsce na DD2:

...

( info wkrótce )

...

( info wkrótce )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Połasiłabym się na jedną z tych myszek, bo moja coś się psuje, ale szans nie mam z wyjadaczami na ffa :( także życzę wszystkim powodzenia i mam nadzieję, że ktoś mi odda swoją nagrodę :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacja tematu po wspólnych ustaleniach. Zmiana w pkt. 3:

3. W konkursie biorą udział jedynie osoby, które posiadają konto na forum 4af.pl zarejestrowane nie później niż 07.07.2017r.

Do zobaczenia na serwerach.

Chem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam bardzo ale to jest nie FER! 

Punkt 5.w konkursie biorą udział tylko gracze z Steam ? Wtf Trochę to jest śmieszne :D Ktoś jest Dobry w grę cs 1.6 :P zajmuje pierwsze miejsce w topce I co lipe ma bo nie ma steam ? To coś tu jest chore... 

Dużo ludzi ma NS i narzeka na ten punkt 

To tyle z mojej strony proszę graczy o wypowiedzenie się co myślą o tym 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm napisał:

Punkt 5.w konkursie biorą udział tylko gracze z Steam ? Wtf Trochę to jest śmieszne :D Ktoś jest Dobry w grę cs 1.6 :P zajmuje pierwsze miejsce w topce I co lipe ma bo nie ma steam ? To coś tu jest chore... 

Taki regulamin. Na FFA top1 wśród NSów wygrywa konto steam z CS 1.6

A śmieszne w dzisiejszych czasach nie mieć 15 zł na oryginalną grę i jeszcze płakać o tym na forum, bo to chore przecież.

Edytowane przez Brzydki Zly i Szczery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra mnie stać na Steam ale nie gram tak czesto w cs 1.6 wiec po co mam marnować 15 zł Ale innych nie stać np wiec można to zmienić 

Co do FFA niektórzy nie lubia grać tam ;D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

W odpowiedzi na poniższe:

50 minut temu, qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm napisał:

Dużo ludzi ma NS i narzeka na ten punkt - podaj przykłady, bo jesteś 1 który narzeka.

Druga sprawa to takie są wymogi m.in. z racji tego, że prawdopodobieństwo nieuczciwej gry (na obojętnie jakich czitach) jest większe u graczy NS niż na ST, a czasem miesiąc to zbyt krótki czas żeby wyłapać takiego cwaniaka.

24 minuty temu, qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm napisał:

Dobra mnie stać na Steam ale nie gram tak czesto w cs 1.6 wiec po co mam marnować 15 zł Ale innych nie stać np wiec można to zmienić 

Skoro stać Cie na STEAM to dla świętego spokoju i własnej wizytówki gracza  kup go

Skoro nie grasz często w cs 1.6, to wiadomo że nie masz szans na wygranie konkursu,

Skoro nie masz szans na wygranie konkursu to po co piszesz tego typu tematy - chyba że działasz jako zbiorowy adwokat.

Skoro uważasz, że na FFA "niektórzy" nie lubią grać to skądś musisz mieć to wiedzę, skąd ją masz? Podziel się z nami.

Pozdrawiam,

Wszystko zostaje jak jest

Miłej gry

Chemik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm napisał:

Nie grasz, ale musisz się wysilić i zaprezentować? Każdy jest na tyle bystry, że poradzi sobie z przedstawieniem swoich wątpliwości jak będzie miał potrzebę. Adwokat tutaj się nie przyda. Od zawsze gracz steam był lepiej traktowany i zawsze tak będzie. Płaczki bez steam zawsze się znajdą i będą narzekać. Niezmiernie ubolewamy nad Twoim zdaniem, jednak nic ono nowego nie wniesie. Poszukaj konkursu dla ns, może gdzieś taki znajdziesz. Serwerów jest masa, jeśli ktoś nie umie grać większej ilości map niż standardy nie musi grać na ffa. Są 3mapsy Odd2 itp. Każdy znajdzie coś dla siebie i żeby do tego dojść, również nie potrzeba adwokata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy w ogóle moje zdanie będzie się tu liczyło, ale chce się wypowiedzieć. Konkurs moim zdaniem kuleje pod względem tego, że to jest tylko na NS, a po drugie admini i opiekunowie, właścicielowie też się liczął? Jeśli ktoś rzeczywiście będzie latał, z wh bądź aimem to od czego są demka? Powiedzmy, że dacie jeszcze 3 dni i z każdego dnia oglądniecie demka, ale tylko te, w którym grał ten "niby" nieuczyciwy gracz. Dajcie szanse tez innym graczom :)

Edytowane przez Murarz-Tynkarz-Akrobata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Murarz-Tynkarz-Akrobata napisał:

Nie wiem czy w ogóle moje zdanie będzie się tu liczyło, ale chce się wypowiedzieć. Konkurs moim zdaniem kuleje pod względem tego, że to jest tylko na NS, a po drugie admini i opiekunowie, właścicielowie też się liczął? Jeśli ktoś rzeczywiście będzie latał, z wh bądź aimem to od czego są demka? Powiedzmy, że dacie jeszcze 3 dni i z każdego dnia oglądniecie demka, ale tylko te, w którym grał ten "niby" nieuczyciwy gracz. Dajcie szanse tez innym graczom :)

Naćpałeś się czegoś? Bo z tego co widzę jest po konkursie LIPCOWYM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KONKURS LIPCOWY /TOP15 ZAKOŃCZONY wraz z końcem lipca.

Informacje i ogłoszenie zwycięzców w temacie niżej:

http://4af.pl/topic/9522-zmiany-nowości-zapowiedzi-informacje-1-sierpień-2017/#comment-68660

Pozdrawiam, zamykam

Chemik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami ekipa

logo.png.58a6cc4b2e4d0e3f4425192e5cf914c

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..