Skocz do zawartości
Sebox

Taka tam moja propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Przejde od razu do sedna. Moja propozycja to zastąpić w dziale serwerów CS:GO poddział "Roundsoundy" na "Skargi" ponieważ dział z "roundsoundami" jest raz,że nie używany a dwa,że dział na skargi zaoszczędziłby pewnego rodzaju syfu w działach "Problemy/Uwagi". Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że to dobry pomysł i jestem za.
Poddział Roundsoundy nie jest też pod każdym serwerem, a tam gdzie jest, to jest on martwy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystając z okazji to proponował bym przywrócenie podstawowej tabeli serwerów które oferuje Carbon.

Co do tej propozycji jestem za, ład i porządek pod serwerami zawsze na propsie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Ubern CARBON nie posiada żadnej tabeli serwerów. Wszystkie które kiedykolwiek były używane na sieci były albo z pluginów albo pisane przeze mnie/przez moich poprzedników. Tobie najprędzej chodzi o tabelę zrobioną przez naXe - tamtej już nie będzie :). Jak masz pomysł co zmienić/dodać/usunąć w aktualnej tabeli to zapraszam PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@TONNY jak Ci dawałem propozycje co zmienić to nie chciałeś słuchać ;-; Zresztą Jak ja daję propozycje to najczęściej zostają odrzucane lub zapomniane lol, albo nie podoba się jednej osobie która ma więcej do powiedzenia niż ja. (Ja to tak widzę i zapewne komuś się także i to nie będzie podobało, że wyrażam swoje zdanie)

Jak dla mnie ta od naXe była najlepsza, typowo nowoczesna i najbardziej pasowała do stylu tego forum bez urazy TONNY bo wiem że się napracowałeś przy tworzeniu tej tabeli,  ale jak dla mnie ona tu nie pasuje. Ale temat nie jest związany z tabelą tylko poddziałami. Jak coś TONNY napisz pw jak będziesz chciał porozmawiać.

Edytowane przez Ubern

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Ubern zapraszam z tymi wszystkimi propozycjami na TS. Wpadaj na górę częściej to będziemy więcej działać. Nikt nie jest w stanie wszystkiego zapamiętać, a słowami tego nie stworzymy.

ALi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj,

Przypomnij się mi dziś na ts. Każdy ma dużo znaczniejszych spraw niż tego typu sprawy.

Chemik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi