Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Shuffle Dance :pajacyk::8na10:

9 lat temu też tańczyłam, nawet udało mi się 2 razy zatańczyć z zespołem, ale później zamiast tańcem zaczęłam interesować się chłopakami ;) no a teraz to tylko na weselach i w cichym domowym zakątku uda mi się potańcować :D

Edytowane przez `BeBe ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tupię nóżką w każdy weekend, jesteś ostrym zawodnikiem ... :)

BARDZO POZYTYWNE FILMIKI!

O tańcu nie da się pisać [...] taniec trzeba tańczyć !

Brawo chłopaki, do zobaczenia na parkiecie

Pzdr

Chemik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Chemiczny ALi napisał:

Tupię nóżką w każdy weekend, jesteś ostrym zawodnikiem

masz technikę na panienki, puszczasz im moje piosenki :D 

Sobuś na propsie :D 

Jak ja mam fajnego tancerza w klasie :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Minari Uchiha to bylo ponad 6 lat temu ale tak od melbourne zaczynałem teraz juz raczej nie :D dalej tancze nieprzerwanie od 8 lat i progres jest kosmiczny moze zbiore sie ktoregos dnia i cos nagram hmmm :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Minari Uchiha bo to nie jest nic trudnego tak naprawdę wystarczy spróbować co sam sie przekonałeś :) ja prawie nigdy nie podchodzilem do tego zeby to cwiczyc uczyc sie ( poza paroma workshopami na 30 osob ktore prowadzilem ) ale to raczej dla fanu skonczylo sie bo musiałem wyjechac :) ja mam raczej twardy styl gdyz wzieło sie to od Hardstyle :D jedyne co sie zmienilo to rodzaj muzyki i znacznie wolniejsze tempo nie robie nie wiadomo jakich ruchow ale mysle ze technicznie jest wysoko :D Bede mial okazje nagrac cos to sie zobaczy i porowna z przed 6 laty :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..