Skocz do zawartości

Chemiczny ALi

** KONKURS FORUM 4af - cs 1.6 (1) Odgadywanie map

Rekomendowane odpowiedzi

konkurs.png

Witajcie,

Tak jak zapowiadałem w swoim temacie informującym o ZMIANACH i nowościach na sieci 4AF, w lutym ruszamy konkursami. Wystartował już piłkarski TYPER, czas na kolejne kroki.

Po trudnym miesiącu styczniu, w którym działo się wiele niedobrego, czas żeby zaświeciło więcej słońca. Trudne momenty mamy już za sobą, bo zimie zawsze przychodzi wiosna:) Tym, którzy wytrwali tu do dziś dziękuję, ale i przede wszystkim gratuluję!

Wobec tego ruszamy z seriami konkursów, obok TYPERA pojawia się w lutym  dosyć banalny, nie wymagających umiejętności skillowych w CS, nie wymagający czasu, nerwów itd.

Z racji, że na sieci mamy teraz kilka BARDZO dobrze kwitnących serwerów w CS 1.6, konkurs ten będzie dotyczył w większości tych, co mają styczność z 1.6, ale brać udział może każdy użytkownik forum.

Podobne konkursy już kiedyś były u nas, ale tym razem poziom oraz schemat zgadywania będzie zupełnie inny.

Na sieci mamy użytkowników, którzy grają w CS 1.6 kilka lat, mamy też takich, co grają po 15, 16, 17... a więc

SPRAWDZIMY WASZĄ ZNAJOMOŚĆ MAP !!

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Konkurs polega na tym, że każdego dnia będę wrzucał w tym temacie screena (lub screeny) z "jakiejś" mapy z gry Counter Strike 1.6, a wy próbujecie zgadnąć o jaką mapę chodzi oraz GDZIE ZNAJDUJE SIĘ DANE MIEJSCE NA MAPIE. 

Każda osoba, która chce wziąć udział w konkursie, swoje odpowiedzi wysyła
DO MNIE W PRYWATNEJ WIADOMOŚCI na forum !!

Przykład:

Mapa nr 1 - de_inferno ( na początku banana),   lub:
Mapa nr 7 - cs_assault_upc ( na respie TT )
itd.

:arrow:Zasady konkursu:

1. W konkursie mogą brać wszyscy użytkownicy forum 4af.pl, którzy zarejestrowali się nie później niż 06.02.2017r.

2. W konkursie mogą brać również właściciele serwerów, opiekunowie, admini i moderatorzy forum.

3. Do konkursu można dołączyć w każdym momencie jego trwania, nie ma znaczenia w którym dniu wyślecie mi odpowiedzi, najlepiej jakby było to robione na bieżąco.

4. Konkurs wygrywa osoba, która jako pierwsza zdobędzie 50 pkt. (1 odgadnięta mapa = 1 pkt)

5. Każdego dnia będą wklejane nowe screeny z nową mapą (1, 2 lub 3), mapy tylko z gry CS 1.6, które mieszczą się w kategoriach de_ lub cs_ .

6. Wraz z upływającymi kolejnymi dniami, poziom trudności będzie się zwiększał.

7. Każdy użytkownik może odpowiedzieć na 1 mapę tylko 1 raz! Po wysłaniu do mnie wiadomości z odpowiedziami, nie będzie można zmienić już odpowiedzi.

8. W mapach trudniejszych będą pojawiały się podpowiedzi.

9. Odpowiedzi można wysyłać w dowolnej kolejności. Jeśli przykładowo za kilka dni będzie już 10 map do zgadywania, a ktoś nadal nie wie co to za mapa pod numerem 4, może odpowiedzieć na to później lub nie odpowiadać wcale.

10. Za źle odgadniętą mapę nie ma punktów ujemnych.

11. Każdy użytkownik biorący udział w konkursie odpowiedzi wysyła indywidualnie - jakiekolwiek wsparcia, pomoce i prace grupowe z osobami trzecimi pogarszają tylko szanse.

13. W konkursie przewidywane są nagrody pod warunkiem, że będzie minimum 10 uczestników.

14. Organizator ma prawo do zmiany zasad konkursu w każdym momencie jego trwania.

Z racji, że jest to początkowo mały konkurs, nie wymagający dużego wysiłku to i tak postanowiłem nagrodzić najlepszego znawcę map w CS 1.6.

NAGRODA DLA ZWYCIĘZCY - do wyboru jedna z poniższych podkładek pod myszkę lub inna wybrana.

podkladka 1.png

podkladka 2.png

podkladka 3.png

W temacie obok pojawiać się będą aktualne wyniki osób, które biorą udział w konkursie.

OK, a więc zaczynamy pierwszy dzień:

Jakie to mapy i gdzie znajduje się to miejsce?

Mapa nr 1:

qweqw.jpg

Mapa nr 2:

asdd.jpg

Mapa nr 3:

asd.jpg

POWODZENIA !! Czekam na odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mapa nr 4:

123123 (1).jpg

Mapa nr 5:

345345.jpg

Mapa nr 6:

567657.jpg

Przypominam, że do konkursu można dołączyć w każdym momencie jego trwania, nie ma znaczenia w którym dniu wyślecie mi odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 dzień... kolejne 3 mapki... tym razem coś trudniejszego, bo jak widać za dobrze wam idzie :)

PRZYPOMINAM ! Jeśli ktoś nie zna odpowiedzi na którąś z map, to może dosłać w późniejszym czasie - nie ma limitu czasu wysyłania odpowiedzi.

PRZYPOMINAM również, że do konkursu można dołączyć w każdym momencie.

Mapa nr 7:

2014-04-07_00001.jpg

Mapa nr 8:

53675637.jpg

Mapa nr 9:

454354.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny dzień, lecimy dalej...

Tym razem 2 mapy (jeszcze) standardowe, jedna niestandardowa, ale dobrze znana :)

Mapa nr 10:

56346.jpg

Mapa nr 11:

42356.jpg

Mapa nr 12:

456245.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z racji, że wczorajszy poziom był banalny, dziś coś (mam nadzieję) trudniejszego.

Wśród 3 map, jedna jest standardowa, dwie niestandardowe, ale nie raz grane :)

Przypominam, że do konkursu można dołączyć w każdej chwili jego trwania.

Mapa nr 13:

7487.jpg

Mapa nr 14:

34563465 (2).jpg

Mapa nr 15:

34563465 (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny dzień, kolejne mapy.

Tym razem 1 mapa standardowa, 1 mapa niestandardowa, ale znana, 1 mapa niestandardowa mniej znana ale myślę, że większość z Was na niej była.

Jeśli po kilku dniach zauważę, że z którąś z map jest problem (np. nikt nie zgadł), dodam podpowiedź.

Mapa nr 16:

dsfsdf.jpg

Mapa nr 17:

gjhj.jpg

Mapa nr 18:

vcncnvcbn.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Niedzielnie - banalnie :)

jedna standardówka, dwie niestandardowe, myślę że w większości na nich byliście (przez cały swój przebieg kariery w CS). Sprawdźmy zatem Waszą znajomość map dzisiaj:

Mapa nr 19:

fghgfh.jpg

Mapa nr 20:

fghfgh (2).jpg

Mapa nr 21:

fghfgh (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedna mapa z podstawowych map cs 1.6, dwie mapy niestandardowe, ale myślę że w większości na nich byliście.

Mapa nr 25:

20170215194803_1.jpg

Mapa nr 26:

gfsghh.jpg

Mapa nr 27:

20170215195730_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Z racji, że nie pojawiło się za wiele odpowiedzi na powyższe, jeśli się to nie zmieni dam podpowiedź na mapy 30 - 33.

Mimo tego wrzucam 3 kolejne mapy do odgadnięcia - zbliżamy się do końcówki konkursu :)

Mapa nr 34:

1.jpg

Mapa nr 35:

2.jpg

Mapa nr 36:

3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Po kilkudniowej przerwie, wracamy do konkursu! Do 50-tki nie zostało dużej, na tą chwilę nie ma osoby, która wysłała wszystkie odpowiedzi.

Mapa nr 37:

4.jpg

Mapa nr 38:

5.jpg

Mapa nr 39:

6.jpg

Mapa nr 40:

7.jpg

Mapa nr 41:

8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Dodaje kolejne mapy. Jesteśmy już przy końcu. Na tą chwilę nie ma osoby, która zna odpowiedzi na wszystkie mapy, więc każdy ma szanse wygrać. W tym tygodniu pojawią się ostatnie mapy i wyznaczony zostanie termin zakończenia konkursu. Powodzenia!

Mapa nr 42:

9.jpg

Mapa nr 43:

10.jpg

Mapa nr 44:

11.jpg

Mapa nr 45:

12.jpg

Mapa nr 46:

13.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Za nami 46 map do odgadnięcia. czas konkursu dobiega końca. Finał jest następujący:

W najbliższą niedzielę 05-03 po godzinie 9:15 pojawi się w tym temacie ostatnie 5 map do odgadnięcia. Łącznie będzie 51 map. Z racji, że punktacje są zbliżone do siebie, konkurs wygra osoba, która najszybciej wyślę odpowiedzi z 50 map! Celowo łącznie wszystkich map będzie 51, żeby jedną (wybraną przez siebie) można sobie odpuścić. W momencie gdy ktoś wyśle mi odpowiedzi i będzie tam 50 prawidłowych map, od razu poinformuję o tym na forum, żeby nie marnować czasu na dalsze szukanie. Wygrywa tylko pierwsza osoba.

Przypominam, że na obecną chwilę nie ma takiej osoby, która wysłała mi wszystkie poprawne 46 dotychczasowe mapy.

Do usłyszenia w niedzielę.

Chemik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Ostatnie 5 map. Wygrywa osoba, która jako pierwsza wyślę do mnie poprawne 50 odpowiedzi. Jeśli do wtorku do godz. 23:59 nie będzie takiej osoby, pojawi się kolejna mapa.

CZAS START !!

Mapa nr 47:

fdgddfg.jpg

Mapa nr 48:

gdgfdsgf.jpg

Mapa nr 49:

fwefewf.jpg

Mapa nr 50:

erhrhg.jpg

Mapa nr 51:

gfff.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KONKURS ZAKOŃCZONY !!

Zwycięzcą konkursu został @polaczekkkkkkkkkk - jako pierwszy odgadł 50 map. GRATULUJĘ !!

Nagroda za konkurs to wybrana podkładka pod myszkę.

Dziękuję wszystkim uczestnikom,

Pozdrawiam i do następnego konkursu

Chemik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..