Skocz do zawartości
WILLY WONKA

Skąd się wziął Twój nick...

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,  aby  bliżej się poznać i  dowiedzieć czegoś nowego o sobie napisze skąd się wzięł moj/masze nicki / ksywy.Jeśli  taki  temat już był to  praszę o  usunięcie,  gdyż mogłem pominąć temat.Na  pewno każdy wie o co chodzi.Zacznę 

WILLY WONKA - Kiedyś w  tv leciał film z  Johnny Depp"em "Charlie i Fabryka Czekolady" Bardzo  spodobał się moim córkom:) więc postanowiłem tak się nazwać w  świecie csa.W imię solidarność   z małymi zwolenniczkami  słodyczy:) i zostało  tak  do  dziś.

Edytowane przez WILLY WONKA
literówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swoja przygodę z grami przez internet zacząłem z troche bezsensu nickiem "muzykax", który nie oznaczał nic a nic a grałem na nim z jakieś 3/4 życia :D 

Po banie w Metin2 zmieniałem juz nick na mój obecny "KND" czyli "Klan na Drzewie" chodzi o bajkę, która kiedyś leciała na CartoonNetwork :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój nick natomiast wziął się od nazwy rowerów marki "Kross"  x11 doszło w międzyczasie gdzie x oznaczał "Kross hexagon x" Więc powstało Krossx a 11 od dni moich urodzin czyli 11 września. Tak oto powstał nick idealny, nick który po usłyszeniu go, wzbudza grozę na serwerach.

Pozdrawiam

Edytowane przez Krossx11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem ten temat pisac :P

Lekcja angielskiego w podstawówce. Faceta coś tam mruczy o jakimś dopełniaczu saksońskim i liczbie mnogiej w języku angielskim. Tam coc tłumaczyła kiedy dajemy s na końcu a kiedy 's. No i tak się bawilismy imionami z nudów (takie że niby inglisz wersjon) No i tak z "Maciek" wyewoluował "Maciess" :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawy temat.

A wiec do rzeczy. Kiedy bylo tak ze smigalem na nicku Mr.M ..... Pan M .... Czyli Pan Michal a ze ja brzydki i biedny wiec pan nie pasuje.

A MisioPysio hmmm co tu duzo gadac, byla dupa tak mnie nazwala i sie przyjelo hehe..

JebacBiede 

Peace

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh głupio trochę o tym mówić ale mój nick wzioł się z napoju energetycznego czyli BLACK , nick mój był tak modyfikowany , że doszło do BL4K i tak zostało , a teraz po prostu na forum używam zdrobnienia ze względu że moje stare konto zostało zbanowane :( ale nie zmienia to faktu , że jestem z mojego nicku zadowolony i od 3/4 lat go nie zmieniłem :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój nick ma całkiem długą historię... 

Ale zaczynając od początku swoją przygodę z grami rozpocząłem pod Nickiem "GerrarD" , wzięło się to z połączenia imienia postaci z jakiegoś starego anime (Na prawdę nie pamiętam nazwy , to było z 10 lat wstecz :D) , i farby akrylowej którą ojciec malował wtedy ścianę. Grając na tym nicku z rok postanowiłem go zmienić ponieważ wydawał mi się "dziecinny" mimo iż miałem z 8 lat xD Nick zmieniłem na "Jankes" ponieważ wtedy sporo słuchałem Radia Eska , a tam prowadzącym był Jankes ... Lecz szybko ten nick został zmieniony na "DiksuR" wraz z rozpoczęciem mojej gry w Wolf Teama (Stara gra PayToWin z pod skrzydeł AeriaGames) może ktoś pamięta ;) Jako iż w tej grze można było sie zmienić z żołnierza w wilka postanowiłem zakupić wilka który jakby nie patrzeć na mój wiek był drogi...50 zł i nazywał sie "Toxic Wolfem" , mimo iż często nazywałem go "wilkiem Narkotycznym xDD" , a skoro mimo młodego wieku miałem w tej grze wysokie 40-któreś miejsce w rankingu to postanowiłem zmienić nick na "bardziej groźny" i stąd wynikł nick "Narkotic" , z którym latam na różnych grach od ponad 5 lat :)

Edytowane przez Star Czajld
Błąd ortograficzny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pora na historię mojego nicku, troszkę musiałam wrócić myślami wstecz.

Jeszcze w gimnazjum, kiedy powoli "ogarniałam" samą siebie i obserwowałam, jakie ludzie mają nastawienie do osób o innej orientacji, zaczynałam grę na nicku cUs. cUś wzięło się od "czegoś" (coś). Nie miałam zaniżonej samooceny, żeby przyrównać się do rzeczy, dodatkowo bliżej nieokreślonej, po prostu tak mi się uroiło. Później z racji tego, że mój głos w wieku 13 czy 14 lat nie był zbyt kobiecy, co skutkowało banami za mikrofon, by uniknąć ciągłych banów dopisałam imię, więc nick ewoluował w cUs <sandra>/ cUs-sandra (do tej pory w sumie nie jest i dostaję upomnienia MIKRO +16!). Po jakimś czasie, w "cUś" czegoś mi już brakowało. Tak kombinowałam, że pewnego, pięknego, słonecznego bądź niesłonecznego dnia dopisałam "cY" przed nickiem. Cycki lubię i posiadam więc wszystko ładnie, pięknie pasowało. Litery małe i duże ze względu na to, że 'cycków' troszkę można było spotkać, a czymś trzeba było się wyróżnić, poza tym nie chciałam zmieniać tego, co zapoczątkowało mój nick czyli cUs, a nijak cycUs mi nie pasowało. Jest jeszcze nick steamowy, od dłuższego czasu niezmienny, a mianowicie "cUsiek". Jak widać wzięło się to również od nicku początkowego, a cusiek bo tak zwracali się do mnie ludzie na tsie pierwszej sieci, na której posiadałam admina. 
To by było tyle ode mnie :) 

Pozdrawiam JA. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój nick wziął się od czasów gimnazjum więc x lat temu. Ogólnie to od 1 klasy gim do końca szkoły średniej byłem w klasach z samymi chłopakami więc można było trochę jaj porobić. Ja akurat pewnego razu koledze psiknąłem gazem pieprzowym w nogę. Głupek wziął na rękę bo poczuł mokre i powąchał :D. Jak szybko wąchnął to szybko wybiegł z sali. Nauczyciela myślała, że ktoś się zjeb*** kazała pozamykać okna więc wiadomo jaki był skutek tego. Oczywiście dyrektor i te sprawy. Po tej akcji dostałem ksywe WIRUS. Więc zmieniliśmy na VIRUS, a VRS jak widac to skrót od tego słowa. Reszta nicku to moje imię :D. Tak to wyglądało w moim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy zakładałem konto w Grand Chase pomyślałem sobie: "Ja to sobie taki chiński jakiś nick wymyślę!" i tak powstał Gokios. Potem, gdy na pewnej stronie związanej z MineCraft zapomniałem hasła, dopisałem do nowego nicku "3k". Nick Gokios3k pisany z dużej nie podobał mi się, więc grałem na gokios3k z małej. Później dodałem "x" i zmieniłem "g" na "G".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co prawda "Putin" wziął się z konfliktu z Krymem, było głośno o nim, ale teraz od dzisiaj gram już na nowym nicku " PIERDOLNIJ SYNEM BASU" nick sie przyczynił z jednej sytuacji, kiedy to mój ziomek sie najebał i jadąc z nim autem głośno krzyknął PIERDOLNIJ SYNEM BASU! XD taki więc pomysłowy i wspomnieniowy nick sobie dobrałem, pozdrowienia wam wariaty! :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość   
Gość

Ale ciekawy temat ;)

Zatem mój Nick wziął się stąd iż moja kochana dziewczyna oglądała kosmetyki i ja zerknąłem jaka to firma i to jest firma nyx ;)

Od razu mi się spodobał :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..