Skocz do zawartości
NOEASY

CS:GO + CS 1.6 = CS: Classic Offensive?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Z góry bardzo przepraszam za małe sprostowanie wszystkiego w tym temacie i dokładnych informacji, lecz jak pisałem, jest poza domem i nie mam jak sprawdzić tych informacji (ponieważ piszę z telefonu), a pomyślałem, że komuś się to przyda. ;)

Otóż istnieje pewien MOD do CS:GO który podobno sprawia, że w naszej bibliotece steam pojawia się CS z połączenia GO i 1.6, czyli CS: Classic Offensive, nie jestem pewny czy można grać ze znajomymi.

Gra na filmie wygląda fajnie, lecz jak jest w praktyce ? Mam nadzieje, że dacie znać poniżej ;)

Film: https://youtu.be/DWYN0aBqhVI

Wygląd gry i opis : od 00:00 do 7:05

Poradnik do wgrania : od 7:05 do końca

link do moda: http://www.moddb.com/mods/counter-strike-classic-offensive/downloads/counter-strike-classic-offensive-beta-11b

MOD JEST W WERSJI BETA!!!

Mam nadzieje, że ważniejsze rzeczy są wyjaśnione bo palce już bolą :P

Pozdrawiam @NOEASY, życzę miłej gry i wspomnień :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Maciess napisał:

To jak? Gramy coś dzisiaj? :D Wieczorkiem potestuje, ale zapowiada się świetnie ;) + leci

Można się kiedyś zgadać, lecz teraz mam mało czasu bo 11/12 stycznia mam próbne testy gimnazjalne :/

12 minut temu, Wesoly napisał:

Widzialem to i chwile pogralem... Jednak mnie to nie przekonuje. Wole odpalic osobno 1.6 i cs:go.

Każdy ma inny gust, kupiłem CS 1.6 lecz te full-auto z broni mnie trochę zniechęciło, więc postanowiłem pograć sobie w tę wersję CS'a.

Lecz do CS'a 1.6 na 100% wrócę i nauczę się w niego grać :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, NOEASY napisał:

Każdy ma inny gust, kupiłem CS 1.6 lecz te full-auto z broni mnie trochę zniechęciło, więc postanowiłem pograć sobie w tę wersję CS'a.

Lecz do CS'a 1.6 na 100% wrócę i nauczę się w niego grać :P

Ja gralem od jego poczatkow a wczesniej 1.5 wiec mi te polaczenie bardzo nie podchodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..