Skocz do zawartości
Chemiczny ALi

Reorganizacja TEAMSPEAKA - ważne info !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Nadszedł niestety ten czas, że musimy podjąć pewne działania odnośnie pewnego narzędzia, bez którego spora większość osób tutaj przebywających nie może żyć, mianowicie naszego wyjątkowego w swoim rodzaju, zajebistego, najlepszego na wszystkich listach TEAMSPAKA.

Sprawa jest prosta, mianowicie roczna licencja ts'a kończy się za kilka dni ... 26.10.2015r.

Jest to jednorazowy koszt 390zł /rok, który zawsze opłacaliśmy, tak jak i inne rzeczy.

Niestety tym razem podąłem decyzje, że robimy zrzutę na ts'a. Ostatnim czasem za dużo prywatnych pieniędzy zostało wydane na: opłacanie serwerów, opłacanie reklam, nagrody i inne...

Dlatego mamy równy tydzień na zorganizowanie środków, w przeciwnym razie nasz teamspeak wygaśnie i będziecie sobie szukać innego na obcym podwórku.

Wiadomość ta nie jest skierowana do wszystkich, tylko głównie do osób korzystających z teamspeaka. Nie wymagam zrzutki od osób uczących się, niepracujących, bo mają inne wydatki, a nie mają stałych dochodów. Wiadomość tą kieruje do osób zarabiających lub tych, co mają nadmiar oszczędności i chcieliby wesprzeć teamspeaka. Jest to jednorazowa zbiórka.

Możliwość wsparcia tylko przez: przelew / wpłata na poczcie / wpłata w banku. Nie ma możliwości wysłania SMS tak jak za VIP-y i sloty.

------------------------------------------------

Kolejna sprawa to zmienią się zasady przyznawania ikonek osób na teamspeaku. Wpływało do mnie dużo wiadomości, skarg i opinii, że jest tego stanowczo za dużo. Posiadamy teamspaka z największą ilością ikonek/rang jaki kiedykolwiek widziałem. Od dziś to się zmienia.

Od dzisiaj użytkownicy teamspeaka będą mieli następujące ikonki:

- płeć,

- wiek,

- województwo,

- ranga admina/opiekuna serwera jeśli jest,

- ranga Przyjaciela 4AF jeśli jest,

- 3 dowolne ikonki z gier lub ikon 4fun,

- dodatkowe ikonki za opłatą/wsparcie teamspeaka ( TAK JEST NA WIĘKSZOŚCI TEAMSPEAKÓW OD DAWNA !! nie wspominając o płatnych kanałach, czego u nas na szczęście nie będzie )

Wiem, że wielu z Was może poczuć się oburzona i zasmucona ale było to niesprawiedliwe wobec innych i powodowało to częste spory.

Proszę nie atakować mnie z pretensjami "gdzie są moje ikonki" bo tak postanowiliśmy i tak od dziś będzie. Przypominam, że są to tylko RANGI :)Nie stajemy się dzięki nimi "lepsi". Wizerunek Public Relations lepiej kreuje się stosując inne narzędzia.

Wspierając opłacanie teamspeaka, każde 10zł będzie publicznie uwidocznione i da możliwość uzyskania dodatkowej rangi na ts

( wybranej z tych co są lub stworzenie zupełnie nowej, tylko dla danego użytkownika )

10zł - ranga ważna na rok ( okres opłacenia licencji ), można ją w trakcie zmieniać. Wybór z rang 4fun / gry

15zł - stworzenie ikony prywatnej, przypisanej do konkretnej osoby,

Informując Was o tym, że teamspeak dobiega końca, jestem całkowicie poważny mówiąc, że nie będziemy go sami opłacać i nie przedłużymy go. Ja sobie poradzę, a wielu z Was nie będzie potrafiło bez niego żyć(takie realia dzisiejszych czasów). Dlatego proszę o przemyślenie tego tematu i odzew na pw jeśli ktoś chce się dorzucić. Mamy 7 dni na działanie. Każda złotówka jest istotna.

Pozdrawiam,

@ChEmIcZnY_ALi

Edit by @Sowa

Wedle propozycji @MisioPysio podaje listę dostępnych darmowych rang, może ona ulec zmianie:

pre_1445284217__2015-10-19_214837.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popieram jak najbardziej !!

Odnośnie mojej pomocy wszystko wiesz pisałem ci na Priv :D

Dla tych którzy będą tworzyć jakieś teorie spisku :

Moja Wiadomość :

[19.10.2015, 18:47]

Witam Panie Adamie K. Odnośnie tych zmian na ts3. Jak ogarnę jak ci zapłacić za te bluzy przy najmniejszych kosztach transferu pieniążków na twoje konto to na pewno coś ci dorzucę do ts3. tylko najpierw muszę się rozejrzeć za rozsądna opcja korzystna dla mnie jak i dla cb. Jak tylko będę coś wiedział dam ci znać co i jak. Pozdrawiam Michał K

Wiadomość Chemika :

[19.10.2015, 18:49]

Magister ChEmCio: Ok,Dzięki za info

Dla wyjaśnienia. Mieszkam w Wielkiej Brytanii i przesyłanie pieniędzy do Polski kosztuje !!

Fajnie było by zobaczyć listę "Darmowych Ikonek" (3 dowolne ikonki z gier lub ikon 4fun,) żeby ludzie wiedzieli co maja do wyboru :D

Peace

Edytowane przez MisioPysio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Was serdecznie,

Jak większość z Was zauważyła, dziś teamspeak wygasł. Pisałem tydzień temu, że to się stanie dziś, jeśli nie złożymy się na roczną licencję, która kosztuje 390zł.

Niestety nie uzbieraliśmy tej sumy, natomiast chciałbym podziękować wszystkim, którzy dorzucili się do składki. Zebraliśmy łącznie 240zł. To i tak sukces.

Specjalne podziękowania dla:

@fenio

@Paula.

@Piotr cs

@Grzegorz.

@Alicja

@x8siem

@Huligan

Dla mnie jesteście WIELCY. Nie ważne, czy 10, 20 czy 50zł, każdy grosz się liczy. Liczy się chęć i zaangażowanie. Jestem w szoku, że niektóre osoby będące tu od niedawana potrafią się dołożyć do czegoś z czego korzystamy wspólnie. Jestem w szoku, że 7 z 8 osób, które się dorzuciły to osoby niepracujące !! Nie mające dochodów, a mimo wszystko znaleźli kilka groszy. Dlatego też osoby wyżej wymienione będą w moim prywatnym rankingu wysoko cenieni ;)

Oczywiście nadal można się dorzucać do sieci - przyda się na inne opłaty.

Wielu z Was dzisiaj z wielkim smutkiem pisało mi kiedy będzie teamspeak, czemu nie ma teamspeaka, jak żyć !? Czasami mam wrażenie, że dla niektórych komputer bez teamspeaka, to jak kuchnia bez stołu. Głupie przyzwyczajenie, które stało się częścią codziennego wieczoru większości z nas...

Powiem wprost i zawsze to powtarzałem. Nie wyobrażam sobie 4AF bez teamspeaka. Chociaż mielibyśmy doczekać czasów, gdzie wszystkie serwer cs będą puste, to TEAMSPAK istnieć będzie.

Nie mogłem pozwolić na dalszy jego brak. Dlatego TS lada moment się pojawi i będzie przedłużony o kolejny rok...

"Pieniądz jest dla mnie kolorowym kawałkiem papieru, któremu ludzie nadali wartość, a dla każdego z nas jest ona nieco inna."

Do zobaczenia na naszym teamspeaku,

"Ten zły H@"

ALi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie,

Nadszedł ten czas, kiedy zbliża się koniec działania naszego teamspeaka 4af.

Roczna licencja ts'a kończy się dokładnie 26.10.2016r.

Jest to roczny koszt 400zł.

Tym razem, tak jak w zeszłym roku robimy zrzutę. Mamy ponad 3 tygodnie na zebranie środków, w przeciwnym razie TS może nie zostać przedłużony od razu tylko po jakimś czasie. Nie wyobrażam sobie sieci bez TS-a, więc liczę na to, że znajdą się osoby, które będą chciały się dołożyć, zwłaszcza te, które z niego korzystają często.

Wiadomość ta nie jest skierowana do wszystkich, tylko głównie do osób korzystających z teamspeaka. Nie wymagam zrzutki od osób uczących się, niepracujących, bo mają inne wydatki, a nie mają stałych dochodów. Wiadomość tą kieruje do osób zarabiających lub tych, co mają nadmiar oszczędności i chcieliby wesprzeć teamspeaka. Jest to jednorazowa zbiórka.

Możliwość wsparcia tylko przez: przelew / wpłata na poczcie / wpłata w banku. Nie ma możliwości wysłania SMS tak jak za VIP-y.

Osoby, które się dorzucą, będą na pewno wyróżnione. Liczę na otwartość.

Pzdr

ALi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Chciałbym poinformować, że ponad połowę środków na TS-a mamy uzbierane. Pozostało jeszcze ponad 2 tygodnie, oby tak dalej!

Dziękuję tym, którzy się dorzucili. Zbieramy dalej,

Pozdrawiam!

ALi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie w piątek.

Chciałbym uprzejmie poinformować, że na nasz TEAMSPEAK z dniem dzisiejszym została przedłużona licencja o kolejny rok.

Całkowity koszt to: 412,48zł.

Dziękuję wszystkim, którzy dorzucili się do TS-a. To pokazało, że potrafimy się dzielić i zależy nam na dalszym funkcjonowaniu.

W szczególności dziękuję:

1. @MisioPysio - jak zawsze nie zawiódł najwyższą kwotą

2. @.47 - kto bogatemu zabroni

3. @emik - w Euro zarabia, więc hajs się zgadza; odpłacimy się na zlocie

oraz Panowie:

4. i @x8siem - chłopaki do szkoły chodzą = brak dochodów, nie musieliście się dorzucać, ale dzięki Wam - SZACUN!

5. @KACi - KACiusz reprezentat LOL-a nie zawiódł :)

6. @Wesoly - mimo że rzadko nas odwiedzasz na TS, jesteś tu krótko to potrafisz się dzielić i pomagać :) Dzięki!

7. @BaNdI - od początku istnienia 4afu, zawsze pomaga,

8. @Nikt jak ja - nie przebywasz na TS, nie pełnisz żadnej funkcji (a szkoda), a mimo wszystko pomagasz i się dorzucasz! Dzięki, wielki SZACUN dla Ciebie :)

Osoby wyżej wymienione zostaną odpowiednio wyróżnione i w czasie przyszłym odpowiednio nagrodzone.

Taka zrzutka na coś, co razem tworzymy pokazała nam tylko, że nasza wrodzona zajebistość nie pozwoli na zakończenie jakichkolwiek działań związanych z ta organizacją i napędza nas jeszcze bardziej do działania i wspólnego spędzania.

"Bogatym nie jest ten kto dużo posiada, lecz ten kto dzieli się z innymi"

Pozdrawiam,

Życzę miłego dnia,

ALi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..