Skocz do zawartości
Chemiczny ALi

KOSZULKI 4AF model 2015 - ZAMÓWIENIA !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Tak jak obiecałem, ruszamy z kolejną listą zamówień na koszulki 4af - jedyne w swoim rodzaju :)

Zdjęcia dotychczasowych zamówionych koszulek :

pre_1427898725__part2.jpg

pre_1423005923__1.jpg

Koszt 1 koszulki: 35zł (+ 10 zł przesyłka, chyba że odbiór osobisty)

<Możliwość płacenia tylko przelewem lub osobiście.>

Zamówienia proszę wysyłać na forum do mnie na PW, według wzoru:

Ilość koszulek: ....

Mój nick w grze: ...

Nick jaki ma być na plecach: ... ( można bez nicku )

Rozmiar koszulki: ...

oraz oświadczenie:

Zobowiązuję się dbać i pielęgnować kupioną przeze mnie niezwykłą, wyjątkową koszulkę 4af dostępną tylko pod specjalne zamówienie VIP, zobowiązuje się i obiecuję prać w Perwoll'u przy 40 stopniach ( prać na lewej stronie lub dać do prania mamie ) i używać jej tylko do celów godnych założenia oraz do celów czysto marketingowych promujących grę Counter Strike oraz najlepszą sieć serwerów 4af.pl.

Przykład:

Ilość koszulek: 1

Mój nick w grze: ChEmIcZnY_ALi

Nick jaki ma być na plecach: ChEmIcZnY_ALi

Rozmiar koszulki: M

Zobowiązuję się dbać i pielęgnować kupioną przeze mnie niezwykłą, wyjątkową koszulkę 4af dostępną tylko pod specjalne zamówienie VIP, zobowiązuje się i obiecuję prać w Perwoll'u przy 40 stopniach ( prać na lewej stronie lub dać do prania mamie ) i używać jej tylko do celów godnych założenia oraz do celów czysto marketingowych promujących grę Counter Strike oraz najlepszą sieć serwerów 4af.pl.

Zamówienia przyjmuję do 15.10.2015

UWAGA !

Na dniach pojawi się temat z możliwością zamówienia: kubków, bluz z kapturem i bez kaptura,

podkładek i innych gadżetów z logiem 4AF !!!

Pozdrawiam,

ALi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

W nawiązaniu do zamówień, czekam MAKSYMALNIE do czwartku na zamówienia koszulek i puszczam produkcję.

Kilkanaście sztuk mam zapisanych, jeśli ktoś chce jeszcze koszulkę lub będzie ją chciał w przyszłości to proszę przemyśleć, dać znać itd.

Jeśli ktoś nie ma aktualnie funduszy, a chciałby taką koszulkę, proszę o pw :)

Czekam do CZWARTKU i ruszamy ;)

ALi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Od dłuższego czasu przygotowane w kartonie czekają.... Wybaczcie za to opóźnienie - brak czasu.

Zrobione koszulki, które zamawialiście.

Prośba o pw osób, których nicki na plecach.

Pozdrawiam

ALi

pre_1448403989__koszulki.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Będzie taka możliwość, ale jak uzbiera się przynajmniej 15 chętnych. Nie robię pojedynczych zamówień bo to się po prostu nie opłaca.

Jeśli chodzi o tabelę rozmiarów to jest standardowa Europejska, w związku z tym na internecie wszystko znajdziesz.

Pozdr

ALi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..