Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

megaaa wspomnienia!!! megaa imprezy!!!

i jeszcze więcej wspaniałych ludzi!

W tym miejscu pragnę podziękować wszystkim, których mogłam spotkać i poznać osobiście!

Mogę śmiało napisać, że jesteście bardzo wartościowymi osobami! każdy z was jest wyjątkowy! każdy z was jest inny, a mimo to tworzymy wspaniałą ekipę!

Znamy się już tyle lat i mam nadzieję, że będziemy o sobie pamiętać do końca życia.

Dzielą nas ki­lomet­ry nie spędzo­nych ze sobą chwil.

Edytowane przez PauLinka:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki ze jestes i za to jacy jestescie !!!!

Lecimy z nastepnym sezonem !!!

Badzcie bliscy dla bliskich !!

Echo mega robota , szaczun i DZIEKI WIELKIE za film !!!

Peace Mordeczki <3

Edytowane przez MisioPysio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry film ! :))
Muzycznie też bardzo dobrze ! :)
Mam nadzieje że w tym sezonie i ja się gdzieś tam pojawię !
Bez SPINY na TS i SKYPE !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hahaha :D Te sceny z naszych imprez... :P Padłem oraz się zawstydziłem oglądając siebie heh :D

Ale piękne wspomnienia za to :P

Piękny filmik :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem na zjezdzie w KRK i polecam!

Zaje**** atmosfera i ludzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień Dobry

Wszyscy zjazdowicze, ekipowicze piszą coś od siebie, więc ja nie będę gorsza. Chciałabym wam podziękować za to, że przyjęliście mnie do tej CUDOWNEJ EKIPY :). To jest niesamowite jak obcy ludzie z internetu potrafią się zgrać i spotkać, a co najważniejsze dogadać i dobrze bawić mimo wieku, kilometrów, różnych zainteresowań i charakterów. Przed nami jeszcze milion spotkań i milion pogaduch na skype i ts i cieszę się, że mogę w tym uczestniczyć :).

Do tych którzy jeszcze nie byli na zlocie, a się wybierają INFORMACJA: Tonny robi pyszne herbatki i kawki które uratowały wiele żyć hihhihi :)

KOCHAM WAS i liczę na to, że nasza ekipa będzie rosła w sile i rozwali wszystkie serwerownie świata!!!

Z poważaniem

Alicja :**

Edytowane przez Alicja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up Co prawda to prawda - ktoś musi ratować zjazdowiczów. :D W razie czego słuzę pomocą.

Nawiązując do wiadomości Alicji też cieszę się że zostałem tak "otwarcie" przyjęty, nikt mnie nie traktował jakoś z dystansem :D - ekipa najlepsza, tego nie da się opisać, to trzeba przeżyc :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi