Skocz do zawartości
Chemiczny ALi

Aktualności / Informacje o mixach 4AF

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Wielu z Was od kilku dni pyta mnie ( i jednocześnie zapisuje się ) kiedy zacznie się III seria naszych mixów.

W odpowiedzi na to, muszę z przykrością przekazać, że potrzebuję jeszcze kilku dni. Obecnie spędzam 3/4 dnia na nauce i nie mam głowy ani czasu na gry, forum, mixy i inne sprawy związane z wirtualnym światem. W sobotę i niedzielę mam b. ważne egzaminy, a godzin coraz mniej.

Ostatnimi czasu duży graliśmy mixów, więc przyda się każdemu przerwa i odpoczynek od 1.6, bo wiem, że teraz intensywnie grywacie w CS GO.

Jeśli będzie oczywiście zainteresowanie i chęci, to ruszymy w niedzielę wieczorem, jeśli nie to zażegnamy na jakiś czas nasze mixowanie co mnie smuci, bo cs 1.6 widocznie zamiera. Myślę, że znajdą się tacy, którym brakuje klasycznego mixika, więc może przez okres wakacyjny będziemy walczyć :)

W przyszłym tygodniu postaram się nadrobić trochę CS-a, podbudować serwery i ożywić sieć.

Do usłyszenia na dniach,

ALi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chetnie zagram mixika :) Jesli cos bedziecie organizowac to odzywajcie sie tu lub na steam. Faktycznie cs 1.6 umiera, a na tym sie wychowałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj z soboty na niedzielę ( 27-28.06 ) zapraszam na długo oczekiwaną nockę w cs.

Chętnych zapraszam z niezbędnymi napojami na wieczorne mixowanie i nocną grę ( nie tylko w cs ).

Po godz. 3:00, jak będzie minimum 10 osób, mix liczony +1pkt do wszystkiego ( przegrany 1 pkt, wygrany 2 pkt i wszystko inne + 1pkt )

Mamy tu dużo "nocnych cwaniaków", więc zobaczymy kto wytrzyma NAJDŁUŻEJ ! :)

Wyśpijcie się w dzień, kupcie co trzeba.

WAKACJI CZAS ZACZĄĆ ! :)

pre_1435362714__hura.jpg

Do juterka,

ALi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za wytrwałość i nocny ogień :)

Gratuluję wytrwałym i trwającym w słuszności, że sen jest dla słabych !

Nocne kalambury na kurniku wyłoniła nowe talenty!

Miłej niedzieli życzę, do usłyszenia:)

ALi

post-576-0-00730700-1435479898_thumb.jpg

post-576-0-00897200-1435479899_thumb.jpg

post-576-0-69603700-1435479899_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie,

Tak dziś wygląda ładowanie akumulatorów na wieczorne/nocne mixowanie :)

pre_1435688875__beztytuu.jpg

Pięciu chłopa + 1 Pani w cztero-łóżkowej sypialni. Ja się pytam kto z kim śpi ? Tam są tylko 4 łóżka ! Co zrobiliście Pauli !? Dlaczego Kirito śpi na na górze na podłodze !?

Awww....

Do usłyszenia na wieczornym graniu.

ALi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie,

Kończymy niebawem 3 serię, za nami około 500 mixów 4af. W sezonie 2015/2016 liczę na kolejne 500 :)

Serwer do mixowania wykupiony, jest też do Waszej dyspozycji.

W nawiązaniu do IV serii, prośba o PROPOZYCJE zmian w PUNKTACJI.

Propozycje wysyłajcie do mnie na pw. Kilka zmianek na IV edycję pojawi się tuż przed jej rozpoczęciem :)

Dla przypomnienia, obecnie punktacja wygląda następująco:

Za każdy wygrany mix + 1 pkt

Za zabicie 5 przeciwników na mixie 5vs5 + 1 pkt

Za zabicie 5 przeciwników na mixie 6vs6 + 0,5 pkt

Za zabicie 6 przeciwników na mixie 6vs6 + 1,5 pkt

Za zabicie 6 przeciwników na mixie 7vs7 + 1 pkt

Za zabicie 7 przeciwników na mixie 7vs7 + 3 pkt

Inne:

Za zabicie z noża, jeśli zabicie nie było ustawione ( znienacka ) + 0,5 pkt ( nie dotyczy AFK )

Ninja defuse + x pkt ( gdzie x oznacza liczbę żyjących w przeciwnym teamie podczas rozbrojenia paki )

Podwójne zabicie z AWP/Scout + 2 pkt

Za zabicie z noża LIDERA z tabeli mixów + 2 pkt ( liczone dopiero od 10 przegranych mixów )

Za zabicie z noża drugiego gracza z tabeli mixów + 1 pkt ( liczone dopiero od 10 przegranych mixów )

Za zabicie z noża trzeciego gracza z tabeli mixów + 0,5 pkt ( liczone dopiero od 10 przegranych mixów )

Wyrzucenie paki na respie bez podania info - 1 pkt

Za zabicie 3 z granata + 1 pkt

Za zabicie powyżej 3 z granata + 2 pkt

Proszę o wiadomości na pw.

ALi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie,

Zmiany jakie pojawiają się w serii IV:

1. Na mixy 4af obowiązuje kolejność zapisów. Zapisy są uwzględniane tylko od godziny 00:01 danego dnia na dany dzień. Nie zapisuję nikogo z jedno lub kilkudniowym wyprzedzeniem.

Możliwe formy kontaktu/zapisania się uwzględniam tylko poprzez:

telefon/fb/pw forum - 24/7

oraz steam/ts - JAK JESTEM ONLINE

Jeśli ktoś się zapiszę, a nie będzie go na wyznaczoną godzinę, od razu zwalnia miejsce następnej osobie.

2. W serii IV gramy do 200 mixów. Punkty za mixy dostaje się według powyższych ustaleń.

Osoby, które pierwsze dobiją do 100 pkt, dostaną nagrody ( wybrany sprzęt komputerowy, info wkrótce ) UWAGA ! Tym razem liczy się 1, 2 i 3 miejsce !

3. Mapy wybiera osoba wylosowana przez program, na forum pojawi się ponownie lista map podzielona w zależności od struktury gry.

4.Po wyborze składów, teamy na odpowiednim kanale ( TEAM A lub TEAM B ) wybierają wspólnie kapitana drużyny. Kapitan drużyny jest odpowiedzialny za:

- zmiany, jeśli kogoś wywaliło z serwera,

- pauze, jeśli jest taka potrzeba,

- rozwiązywanie / łagodzenie sporów jeśli wystąpią w danym teamie,

- poddaje do dyskusji ukaranie gracza swojej drużyny jeśli nieodpowiednio się zachowywał ( punkty ujemne lub zawieszenie na mixy ) Decyzję ostateczną podejmuje @ChEmIcZnY_ALi.

Kapitan drużyny nie musi być prowadzącym.

5. Każdy team ma prawo do 1 pauzy na każdym mixie ( pauza max 5 min ). Pauza może być użyta tylko przez kapitana drużyny !!

UWAGA ! LOSOWANIE PIERWSZEGO MIXA IV SERII ODBĘDZIE SIĘ METODĄ KARTECZKOWĄ ! (SKYPE)

STARTUJEMY 01.09.2015 O GODZ. 21:00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodano nowy punkt:

Zapisanie się na mixa i nie pojawienie się na nim ( 3 razy ) - 1 pkt ( chyba, że wysłana została informacja o nieobecności )

1. Calling 1/3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

W nawiązaniu do wczorajszych Waszych mixów pod moją nieobecność:

Dać Wam wolną rękę to robi się bałagan, problemy, nieporozumienia i zamieszki na ts. @o.O. miał wszystkiego dopilnować, jak widać nie udało się i jednak można tak tego zostawiać.

Nie może być czegoś takiego, że po wyborze danej mapy, kilka osób stwierdza, że nagle nie gra. Po co w takim razie się dane osoby się zapisują. Nie może być czegoś takiego, że po wyborze vertigo, kilka osób stwierdza, że będzie grała tylko standardowe mapy, po czym psuje grę innym. Przypominam też o punkcie w zasadach:

Podpowiadanie map osobie, która wybiera mapę ( upomnienie 3 razy/dzień ) - 1 pkt

Jeśli nie chcecie grać danych map to po co się zapisujecie ? Odsyłam do regulaminu mixów, jak ktoś nie chce grać to nie musi, nic na siłę.

Nie może być tak, że się kłócicie jeden z drugim a nikt nie potrafi nad tym zapanować.

Nie może być tak, że czytam konsole a tam widzę "dziwki" i te inne, bo ktoś kogoś zabił. Gdzie tu szacunek ? Od dziś będzie to karane.

Nie ma mnie i sami nie możecie się tego trzymać, za trudne. Jak dzieci w szkole, kiedy Pani na lekcji wyjdzie na chwile z klasy. Jak takie rzeczy będą się powtarzały to ustalimy, że mixy ( te wliczane w punktacje ) będą liczyły się tylko pod moją obecnością.

Inne rozwiązanie, może wyznaczyć odpowiednią osobę i dać jej wszystkie uprawnienia żeby wszystko ogarniała ? Tylko podpowiedzcie kogo, bo ja nie widzę.

OD DZIŚ:

- Rezygnacja z mixa z powodu "nie gram tej mapy" - 1 pkt

- Obraza innego gracza - 1 pkt

ALi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Zgodnie z zapowiedziami, po długiej przerwie czas na kolejną, PIĄTĄ serię Mixów 4AF !!!

STARTUJEMY ---> 07.03.2016 !! Pierwsze mixy wieczorne po 20:30+

Ostatnimi czasy gramy wieczorami mixy 4funowe, więc większość z Was jest już w formie :) Niektórzy muszą jeszcze nad nią popracować, żeby była taka jak byśmy chcieli.

Zmiany oraz przypomnienie kilku zasad na nową serię V:

1. Na mixy 4af obowiązuje kolejność zapisów. Zapisy są uwzględniane tylko od godziny 00:01 danego dnia na dany dzień. Nie zapisuję nikogo z jedno lub kilkudniowym wyprzedzeniem.

Możliwe formy kontaktu/zapisania się uwzględniam tylko poprzez:

telefon/fb/pw forum - 24/7

oraz steam/ts - JAK JESTEM ONLINE

Jeśli ktoś się zapiszę, a nie będzie go na wyznaczoną godzinę, od razu zwalnia miejsce następnej osobie.

2. Mixy 4AF mogą być organizowane tylko przez osoby posiadające dostęp do serwera, dostęp do programu losującego oraz znające zasady grania mixów 4AF. W V serii takimi osobami są: @ChEmIcZnY_ALi, @echo, @TONNY, Michaś

Jeśli nie ma mnie, to któraś z tych powyższych osób może zorganizować mixa i jest odpowiedzialna za cały przebieg jak i również wysłanie mi później wyników do uzupełnienia tabeli.

Wszelkie spory, kłótnie, obrazy - Osoba organizująca mixa ma prawo wyrzucić gracza.

3. W serii V gramy do 200 mixów. Punkty za mixy dostaje się według ustaleń, które będą poniżej.

Osoby, które będą pierwsze po zakończeniu serii, dostaną nagrody (wybrany sprzęt komputerowy lub inna ustalona ze mną nagroda)

1 miejsce - o wartości 100 zł

2 miejsce - o wartości 50 zł

3 miejsce - o wartości 50 zł

4. Na mixach zabronione jest używanie zarówno w CT i TT: Autokampy oraz TARCZY !

5. Każdy grający mixa musi mieć w nazwie swój nick ! Można mieć dopiski lub inne znaczki, ale w całości musi znajdować się w obojętnie którym miejscu PRAWDZIWA nazwa gracza, który gra mixa. Przykład: 'Jestemjfajny-Kross-Madafaka'

Jeśli któryś z graczy nie będzie miał w nazwie swojego nicku, osoba, która zarządza serwerem nie ma prawa zaczynać MIXa. Jeśli osoba któraś będzie się sprzeciwiać lub stwarzać problemy, osoba zarządzająca serwerem ma prawo dać kicka takiej osobie ( również w trakcie trwania mixa )

6. Każdy team ma prawo do 1 pauzy na każdym mixie ( pauza max 5 min ).

7. RECONNECTY są DOZWOLONE ! ( Nie można natomiast zrobić reconecta w taki sposób żeby ponownie zrodzić się w tej samej rundzie = KICK ]

8. Obecna punktacja wygląda następująco:

Za każdy wygrany mix + 1 pkt

Za każdy wygrany mix przez kobietę + 1,5 pkt

Za zabicie 5 przeciwników na mixie 5vs5 + 1 pkt

Za zabicie 5 przeciwników na mixie 6vs6 + 0,5 pkt

Za zabicie 6 przeciwników na mixie 6vs6 + 2 pkt

Inne:

Za zabicie z noża, jeśli zabicie nie było ustawione ( znienacka ) + 0,5 pkt ( nie dotyczy AFK ) UWAGA! TO DZIAŁA TYLKO DO PIERWSZYCH 50 MIXÓW !!!

Ninja defuse + x pkt ( gdzie x oznacza liczbę żyjących w przeciwnym teamie podczas rozbrojenia paki )

Podwójne zabicie z AWP/Scout + 2 pkt

Za zabicie z noża LIDERA z tabeli mixów + 1 pkt ( liczone dopiero od 10 przegranych mixów ) UWAGA! TO DZIAŁA TYLKO DO PIERWSZYCH 50 MIXÓW !!!

Za zabicie 3 z granata + 3 pkt

Za zabicie powyżej 3 z granata + 5 pkt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Z dniem dzisiejszym został zmieniony hosting serwera do mixów.

NOWE IP: 91.224.117.58:27070

Hasło bez zmian.

Serwer wykupiła @PauLinka:), przetestujemy grę na innym hostingu.

Pozdrawiam,

ALi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Dla tych, którzy nie wiem jakim cudem ale nie zauważyli na forum na górze ogłoszenia, przypominam jeszcze raz:

DŁUGO OCZEKIWANE, PO PONAD 2 MIESIĄCACH PRZERWY:

pre_1472760712__bez_nazwy-4.png

Zapisy pw u @TONNY od niedzieli godz. 00:01

W związku z dużym zainteresowaniem, pierwsze 14 osób, które się zapisze na mixa, ma miejsce.

Na początku gramy mapy STANDARDOWE. Na dniach wgramy kolejne.

Niebawem też pojawi się informacja z nowymi zasadami i nową punktacją na mixach.

Pzdr

ALi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie,

PRZYPOMINAM, że od jutra zaczyna się kolejna już, ÓSMA seria mixów 4af.  ( 1101 mix +  .... )

Seria ta będzie trwała do 31.05.2017, niezależnie od ilości przegranych mixów. Dla najlepszych oraz tych wyróżniających się oczywiście przewidziane nagrody.

Wobec tego jutrzejsze rozpoczęcie kolejnej serii mixów w zależności od ilości chętnych zagramy wyjątkową mapą.

ZAPISY PW u mnie ->  MIX nr 1101 czwartek start godz. 21:00 !!

UWAGA !!

Osoby, które biorą udział w mixach proszę o wysłanie pw do mnie z następującą treścią:

1) Moja ulubiona mapa na mixach 5vs5 to ...

2) Moja ulubiona mapa na mixach 6vs6 to ...

3) Moja ulubiona mapa na mixach 7vs7 to ...

Wiadomości proszę wysyłać na pw forum / ts / steam itd.

W nowej serii zmieni się kilka zasad punktacji i map.

Szczegóły niebawem.

Pozdrawiam

Chemik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..