Skocz do zawartości
Chemiczny ALi

Funkcjonowanie serwerów 4af

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Miły widok, ostatnim czasem często spotykany ;)

pre_1414444116__2014-10-27_00001.jpg

Liczę na utrzymanie takiego wyniku i szybkie dołączenie COD MODa lub innego serwera.

Dziękujemy za wspólne działania i grę.

ALi

ok2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Kolejny miły widok, oby jak najwyżej, jak najczęściej i jak najlepiej ! BRAWO !

Trzeba zapisywać w historii takie momenty, nigdy nie wiadomo co będzie jutro :)

pre_1417376051__statystyka_3011.jpg

Dziękujemy za wspólne działania i grę.

ALi

pre_1417376279__not_bad.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie,

Wracamy do normalności ! :

Screen sprzed 2 minut:

pre_1422387202__1234.jpg

Dzięki !!

Do zobaczenia na serwerach / ts.

ALi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie,

W ostatnich dniach, jak każdy z Was zauważa serwery sieją biedę i są na bardzo słabym poziomie z perspektywy ilości graczy.

Apeluję o nie przejmowanie się tym faktem, nie martwienie o przyszłość, ponieważ nie raz już o tym rozmawialiśmy lub pisaliśmy - jest to normalne w tym okresie, w środku wakacji.

Większości z Was nie ma, wielu z Was wakacyjnie pracuje, wyjeżdża lub ciągle przebywa poza domem, więc aktywność i frekwencja jest niska.

Oprócz tego ze względów pogodowych i nie tylko, chęci na CS istotnie zmalały, bo obserwując siebie i Was, nie ukrywajmy, że nie chce nam się grać.

Nie przejmujcie się tym. Przetrwamy ten okres biedy i nędzy cs-wej, dobrze wiecie, że bywało gorzej, a zaraz będzie wszystko po staremu.

Serwery będziemy utrzymywać, a we wrześniu jak zacznie się szkoła na pewno kupimy lub stworzymy jeszcze jeden - nowy. To dopiero po tym okresie, bo na tą chwilę nie widzę nawet sensu dawania reklamy na cssetti, bo byłyby to tylko dodatkowy nerw i stres.

Post ten ma służyć temu, żeby Was poinformować i uspokoić, bo doszły do mnie wiadomości, że zaraz upadniemy jak tak będzie. Otóż informuję - nie upadniemy na pewno, nie ma takiej możliwości, na pewno nie na przestrzeni najbliższych 5-10 lat.

Cieszy mnie bardziej fakt, że pracujecie, zarabiacie, rozwijacie się, uprawiacie sporty i zwiedzacie świat niż siedzicie całymi dniami na serwerze!

Wakacje są od tego żeby je wykorzystywać na MAXA !!

Do usłyszenia,

ALi

wakacje.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście prosiłbym o rozważenie stworzenia servera Deathmatch i wpięcie go pod żagle serverów 4af m.in. jako forma rozgrzewki przed mixami.

Edytowane przez njuron

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście prosiłbym o rozważenie stworzenia servera Deathmatch i wpięcie go pod żagle serverów 4af m.in. jako forma rozgrzewki przed mixami.

o

Ja osobiscie prosilbym o rozwazenie stworzenia serwera TeamPlay i wpiecie go pod zagle serverow 4AF.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

" a we wrześniu jak zacznie się szkoła na pewno kupimy lub stworzymy jeszcze jeden - nowy " - wyżej to zostało napisane przez Chemika więc po co sie srasz Sowa? My daliśmy tylko pomysł z Kirito jaki server wg nas mógłby tutaj być. To co wy zaplanowaliście czy macie w planach dopiero zoorganizować to wasza sprawa. Czytać się naucz a później komentuj.

Edytowane przez njuron

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DM, TDM fajna sprawa i zdaje mi się że łatwiej jest go rozkręcić niż FFA, zobaczcie sobie statystyki na listach serwerów. DM jest mniej niż innych ale gra tam 15/20 po południu a wieczorami to full.

"Ja osobiście prosiłbym o rozważenie stworzenia [...]" Nigdzie nie widzę zeby któryś bardzo bardzo chciał, tylko rzucili luźne propozycje w związku z tym co napisał Ali.

Zobacze jak będzie z czasem po wakacjach, ale jak cuś to pisze się do pomocy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja czekam czasami 30 min żeby na Only AWP cs:go Wbić ;)

Pozdro, Demo :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..