Skocz do zawartości
Chemiczny ALi

Analfabetyzm graczy serwerów 4af <>

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W temacie tym wklejamy teksty / screeny z serwerów 4af, gdzie gracze popisali się swoją ortografią i analfabetyzmem.

Czasami na serwerze ciężko powstrzymać śmiech widząc jak co niektórzy piszą na czacie popełniając masę błędów. Wiadomo nikt nie jest idealny i każdy popełnia błędy. Staramy się poprawiać, gdy widzimy takie przypadki, bowiem to MY, WY i MŁODZI jesteśmy przyszłością NARODU POLSKIEGO !

Zdarzają się jednak czasami takie przypadki, gdzie ręce i nogi opadają ....

Przykłady z COD MOD:

Gracz#1
MATELDICA TO TESZ POMYLKA
KIEPSKI ADM TKA PUL NA PUL
Gracz#1
no od popszedkikuw lepszy
A BENDOM jeszcze jakies ine klasy

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gracz#2
nie nawice chocic do szkoly co dzienie jakas grupa uczniuw mnie leje głuwnie llg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kosmita
ej
znasz jakis program do robienia nickow?

Adam B.
nwm bo on mysli ze ty jestes dzieckiem i tom serverownie robiom jakies dzieciaki
nq ide na server

edd.
ali błagam ci pomósz ja nie chitowalem to 2 gostkuw wbiło na mu nick i chitowali i wstawili to na forum a teras mateldica mnie sbandowała pls pomósz nie che stracic tego servwa

To tylko kilka przykładowych tekstów, które do mnie docierają. JĘZYKU POLSKI ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI !

Poniżej wrzucajcie coś ciekawego jak kiedyś zauważycie na serwerach :)

Pozdrawiam

ALi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jedna wielka masakra :) i czego uczą w tych szkołach. pewnie tylko tego że co roku musza mieć nowy podręcznik

Ali ja bym powiedział że to jest analfabetyzm do n'tej potęgi. musiałem to kilka razy przeczytać bo nie mogłem zajarzyć :P:P:P

4di^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, myślałem, że nad pisownią skończył dobijać ludzi :P Przynajmniej 'autodesktrukcje' napisał dobrze :D

pre_1402928312__hl_2014-06-16_16-16-16-2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie,

Wiadomość którą otrzymałem dziś od pewnego gracza.

Niektórzy przechodzą samych siebie

"Ali ja mam dopiero 12lat i idę do 6 klasy szkoły podstawowej więc mogę nie wiedzieć jak to zrobić.więc że mam 12 lat muglbys zrobic wyjątek.Ja już od soboty sie mecze sie i nie nie moge tego zrobic.wiec rusz tylek i mi pomurz. czekam na odpowiedz.mam na dzieje że mnie odbanujesz i nie zahowasz sie jak ham. :-D

z powarzaniem 12letni juljan"

....

ALi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BUahahhahahahahahahahahahahahahahaahhaahahahhahahahaa!!!!!

Ar ju mad bro ??

Peace

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Knd jeśli chodzi o to co pisał Flovan jest to spowodowane popularnym ctrl+shift zmieniającym działanie y i z oraz znaków interpunkcyjnych :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli to by wyglądało tak:

"czemu mam kamere do kury nogamyi?"

Zawsze uważałem, że KURY są w porządku. ^^

Wychodzi na to że żyłeś w nieświadomości :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi