Skocz do zawartości
ZioMaLa

Siemaneczko po latach :P

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim :)

Dawno ale to już bardzo dawno nie grałam ale powracam do gry i mam nadzieje że jeszcze kiedyś uda mi się wrócić do formy po takim czasie he :)

Bo to ile to już czasu... szok 4 lata prawie:(

Pozdr Wszystkim co mnie pamiętają hehe ale też tych co mnie nie znają :P

ZioMaLa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj

Hhehee rzeczywiście długgooooo Cię nie było. Witamy spowrotem jak zawsze tęskniliśmy :P

Dobrze że o nas nie zapomniałaś :)

4di^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Witaj :)

Ciesze się Bardzo że wróciłaś :)

Hmmm czy 4 lata na pewno ? Nie bardziej koło 5 ? :P

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm.... zastanawiałam się nad złożeniem podania na admina... ale czy ja się jeszcze nadaje..:P i o to jest pytanieeeee :)

Fenio nie no w dniu gdy rodzilam jeszcze gralam haha :D:D a moj mały robaczek nie ma 4 latek:P czyli dokładnie 3.5 roku mnie nie było :(

Axel no wiesz myślałeś że mnie już tu nie będzie ?? eee wiesz że ZioMaLa tak łatwo nie rezygnuje ...alee..... niestety teraz to cieżko jest wrócić do tego co było kiedyś...ehhh ...

wy jesteście cały czas w formie :) I like it :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no wlasnie niestety dowiedzialem sie ze latwo rezygnuje...ale to juz sobie kiedys wyjasnimy oko w oko :pp Milo ze jestes:) pozdrow siostre i brata wariata (czolgiste) :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Olcia od dobrych 5 lat sie to przeciaga wiec ciezko okreslic:p najpredzej jak ten Twoj chlop zmadrzeje:p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm moze glupio to zabrzmi ale jest to bardzo dobra wiadomosc:D przypuszczam ze brat tez sie cieszy :P wreszcie bedzie mozna z Toba pogadac a nie klocic sie z parszywcem :D

Edytowane przez A.x.E.l

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..