Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Karaoke TeamSpeak 3 - Part I

Witam serdecznie, po raz kolejny nasza wrodzona zajebistość wpadła na pomysł kolejnej zabawy dla wszystkich użytkowników i graczy 4af. Po wczorajszych rozmowach na naszym ts3 i

temacie stworzonym przez niunie oraz ogólnym zainteresowaniem graczy chcielibyśmy się podjąć zorganizowania takiego wydarzenia. Wielokrotnie bywaliśmy już na innych kanałach gdzie to się odbywało, dlatego chciałbym żeby również miało to miejscu u nas.

Jeśli to się sprawdzi i nam się uda będziemy częściej do tego wracać.

Informacje ogólne:

• Data: 01.03.13r. ( PIĄTEK )
  • Zapisy: prywatna wiadomość do mnie, zapisy również w dniu wydarzenia na ts3.
  • Godzina: zbieramy się od godziny 20
  • Miejsce:

TeamSpeak 4af.pl - 88.199.57.20

• Karaoke: Gracze zapisują się na konkurs, śpiewają wybraną przez siebie piosenkę, po czym jury ocenia. Gdy uczestnik znajdzie się już na serwerze TS3, automatycznie zostanie przeniesiony na odpowiedni kanał, prezentuje swoje umiejętności głosowe czyli śpiew - przy udziale wyciszonej publiczności. Istnieje możliwość puszczenia swojego podkładu, jednak nie ma takiego obowiązku.
    Wszyscy słuchacze przebywający na kanale będą automatycznie zmutowani, głos będzie miała tylko osoba śpiewająca oraz jury. Słuchacze będą mogli pisać na czacie. Po wykonaniu utworu sędziowie oceniają go zgodnie z punktacją od 1 do 10. Na koniec sędziowie podliczają punkty. Trzech uczestników przechodzi do kolejnego etapu, w którym śpiewają drugą piosenkę.
  • Temat KARAOKE: Dowolna piosenka lub przeróbka. Wykonanie w dowolnym języku.
    >>> UWAGA !!! MOŻLIWOŚĆ ŚPIEWANIA W DUECIE !!! <<<

• JURY:

1.
ChEmIcZnY_ALi

2.
Sowa

3.
Mart

• Nagrody:
    Jako, że organizujemy takie wydarzenie 1 raz, najpierw musimy ocenić zainteresowanie i cały przebieg wydarzenia. Jeśli wszystko się uda, pomyślimy o nagrodach :)

Regulamin.

1. Obowiązkowe jest posiadanie mikrofonu.

2. Udział w konkursie mogą wziąć wszyscy powyżej 15 roku życia.

3. Zakazane jest śpiewanie piosenek: rasistowskich, obrażające czyjąś kulturę, zachowanie, wyznanie religijne.

4. Jury ma ostateczne zdanie i jego decyzji nie może nikt podważyć.

5. Każdy kto w tym dniu i o tej godzinie wejdzie na serwer podpisuje się automatycznie pod tym krótkim regulaminem.

6. Jeśli admini ts będą zmuszeni interweniować, dany widz otrzyma bana na okres 1 dnia.

Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu do momentu rozpoczęcia konkursu.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy !

ALi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich.

Czas na krótkie podsumowanie tego co miało dzisiaj miejsce na naszym TeamSpeaku.

Nie będę ukrywał, że jestem w SZOKU po tym, jaka była frekwencja !!!

Dziękuję bardzo wszystkim obecnym, śpiewającym i tym, którzy potrafili się dobrze bawić.

Podziękowania kieruje do wszystkich uczestników, zwłaszcza tych którzy brali udział:

1. niunia:)

2. Pinokio

3. kuba3331

4. TOMEK

5. M1

6. Czas Elegancki

7. SpeciaL

8. witek

9. sk z3ro

10. Bednar

11. Wujek

12. Bandi

13. piotr (ajsn)

Nie będę pisał dokładnych wyników, dodam tylko że do II etapu przeszli: BaNdI , niunia:) oraz Czas Elegancki.

W finale po zaśpiewaniu drugiej piosenki przez w/w osoby oceniali nie tylko JURY ale każda obecna osoba na kanale podając nick swojego faworyta.

Po tym głosowaniu podium wyglądało następująco:

1 - Niunia :)

2 - Bandi

3 - Czas Elegancik

Gratuluje !!! Prawdziwe talenty, niesamowite głosy i wykonania.

Liczę na podobną, a nawet wyższą frekwencję przy następnym razie, który obędzie się już niebawem

(informacja na dniach). W następnym karaoke postaramy się o nagrody.

Oto jeden z screenów z przebiegu wydarzenia:

teamspeaki.jpg

Pozdrawiamy i do usłyszenia

ALi, Sowa, Mart

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

:)

Tak sobie pomyślałam że skoro ja to organizowałam to wypada mi się tu wypowiedziec:)

Na wstępie chciałabym podziękować wszystkim obecnym osobom które chciały się z nami pobawić i w ogóle miały chęci przybycia na karaoke:)

Bez was karaoke by się nie udało :)

Jeszcze bardziej chcę podziękować wszystkim osobom które odważyły się zaśpiewać:) Co jak się okazało nie jest takie łatwe i bezstresowe:D Mam nadzieje że następnym razem bedzie wiecej takich odważnych osób.

Dziękuje :

Pinokio

kuba3331

TOMEK

M1

Czas Elegancki

SpeciaL

witek

sk z3ro

Bednar

Wujek

.Bandi

piotr (ajsn)

Chciałabym również podziękować Jury że zgodzili się nas oceniać i podejść do sprawy poważnie , oraz że zgodzili poświęcic nam swój cenny czas :

ChEmIcZnY_ALi

Mart

Sowa

Podziękowania należą się również tym osobom które oddały na mnie swój głos:) Jeszcze raz bardzo dziękuje:)

Na zakończenie chciałabym dodać że mam nadzieję że karaoke 4af będzie naszą nową zabawą przy której miło będzięmy mogli spędzać czas:) Mam taką cichą nadzieje że na następnym karaoke będzie jeszcze więcej osób i jeszcze lepsza zabawa:)

Dziękuję za wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również dziękuje, szkoda że nie mogłem z wami wystąpić, ale przyznam że niunia miała bardzo dobry pomysł z tym karaoke ;) widać że wszyscy się dobrze bawili... Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..