Skocz do zawartości
Pininfarina

Buahahah. Pozdro skarpeta. Pini wita -.-'

Rekomendowane odpowiedzi

Elo pozdro 600 skarpeta na taborecie. Kto wie i pamieta ten zna. NIe bede pisal eseju, bo leje na szkole :D choc oldsql own me all the time. Wkrotce postaram sie napisac wiecej teraz poki co na szybkosci z lapa pare slow.

1:

Caluje wsio was :P Adiego Alexa Chemiq, Bulq, Kanio_LP skarpetowego gada, Omege, Housea, Bandiego :D ahaha, Dania, Paule , Fenia, Nune, Bluma :> , lajta -peace and weed :] - i cala obsade z tzw mojego rocznika :D

2:

Poastaram sie zawitac w mozliwie krotki czasie, poki co sprawy zwiazane z mieszkaniem ;S

3:

Jesli ktos ma ochote na kontkat PW :P dziadki jedne ;)

Heja i niech zyje kosa w glowe od Chemiq dla Piniego :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba naprawdę koniec świata się zbliża! Pininfarina staruchu:D Gdzieś był i coś robił jak Cię nie było? :D Do zobaczenia na serwerze!

Edytowane przez House

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj !

Aż cieżko uwierzyć, kto tu zawitał po 20 latach.

Ci, którzy pamiętają to wiedzą jakim w/w osobnik był graczem :) Miło, że o nas pamiętasz i mimo dorosłego życia masz czas zawitać tu i popisać w Twoim języku. Uwielbiam ten język.

Oto historia naszego serwera, gracz, który swego czasu rozkładał swoimi żartami i skillem na łopatki wszystkich, dzisiaj pewnie zastanawiałybyś się jak kupić granat.

Mój pomocnik w organizacji 3ch zjazdów w Krakowie. Jak ten czas leci :) Jeszcze nie dawno handlowałeś skarpetami na bazarze, a dziś światowej sławy celebryta!

Mam nadzieje, że uda się jeszcze zobaczyć Cię na serwerze.

Naprawde miło widzieć takie zaskakujące posty :)

Pozdrawiam

ALi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze widze czy to pini wszedl ?:D

Kazdy mial jakas przerwe, ale narazie co do dlugosci jestes mistrzem ;D

pozdro od reconecta :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie mozliwe!?! to nie moze byc On! :D:D PIninek parowka:D ogarniaj wszystko jak najszybciej i wracaj!:D zgadzam sie ali jego styl jest ponad czasowy! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pini Pini hihi :P

Dobrze że o nas pamiętasz heh ( w sumie jak byś mógł zapomnieć ) :D

O tak wracaj wracaj czeka Cię lanie heh :D

Lajcik zgadzam się z Tobą :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie zatem raz jeszcze moi Drodzy Bracia Deserta Eagle'a i AWP ;P. Otoz jestem w stanie technicznym oplakanym lecze sie po przywitaniu nowego roku i zwalczam dolegliwosci gardlowo nosowe :P mam nadzieje ze obejdzie sie bez koxu czyli antybiotykow :P. Aktualnie jestem na etapie zbierania na " M " i jest to ciezka sprawa, fajnie byloby je juz miec i miec choc 1 pokoj taki gdzie moglbym zaszyc sie przed moja ukochana i przysiasc z sluchawkami na glowie skarpetami na girach i wkoncu pograc na kabulu :P albo dd2. Whaterver. Grunt byle z Wami. Posmiac sie jak za starych czasow ze szpaka moglem dostac od Aliego :D albo Jak bylem karany przez ekipe - Fenio Bandi :D. Z lajtem na westwood pake kladlismy cover kox :D jeden drugiemu (_)|(_) kryl :D fck awsome lifetime! Ide po cos cieplego do picia, tym razem nie spirytus :D ilez mozna xD. Pozdrowki dla Was! Postaram sie pisac w miare mozliwosci.

I niech kosa bedzie z wami. A FB na starcie rozjasni Wam droge 8-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ehhe pozro Pini wracaj już do nas :) nadal tu jesteśmy i nie zamierzamy odpuścić 99 lat i nadal w csa :P

wiec dasz rade jeszcze troche przed tobą :P

pozdro 4di^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z przyjemnością znów Cie pokaram troszkę heh :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..