Skocz do zawartości
NEOt

podanie o admina

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: NEO[t]

2. Ile masz lat:25

3. Jak masz na imię? Napisz coś o sobie ;) :mam na imie kamil mieszkam w malym miescie Słupsk co do moich zainteresowan to interesuje sie motoryzacja muzyka ale najbardziej sportem szczegolnie pilka nozna poniewaz sam gram 

4. Znajomość AMX/komendy admina (0-10):   7-8- MIALEM KIEDYS SWOJ SERVER I KILKUKROTNIE ADMINA NA ROZNYCH SERVERACH 

5. Jak długo grasz w CS'a 1.6? Jak długo na 4af?:w cs okolo 15 lat z 5 letnia przerwa 

6. Posiadasz mikro? (działające):  tak

7. Składka (raz na miesiąc): nie ma sprawy 

8. Link do Twojego GT (GameTracker):  niestety jakis problem mam ze strona probowalem dziesiatki razy

9. Steam ID:  steama nie posiadam- ukradli mi- na dniach kupuje nowego

10. W jakich godzinach i ile zwykle grasz?: zalezy jaka mam zmiane w pracy ale zazwyczaj po poludniu lub wieczorem i okolo 4-5h dziennie

11: Dlaczego chciałeś/aś zostać administratorem? Miałeś/aś już kiedyś admina?: WSZEDLEM NA WASZ SERVER JUZ JAKIS CZAS TEMU GRALEM TAM JAK LUDZIE GRALI LECZ JAK NIE DAWNO NA NIEGO WSZEDLEM W OGOLE NA NIM NIE BYLO LUDZI (2-3 OSOBY) ZAPYTALEM SIE CO SIE DZIEJE I ODPOWIEDZIELI ZE W OGOLE NIE MA TU ADMINA I CALY CZAS ODPALY GRAJA I ZE LUDZIE UCIEKAJA Z SERVERA I NIE WRACAJA DLATEGO TEZ CHCIALBYM POMOC UTRZYMAC SERVER I DAC LUDZIA SPOKOJNIE POGRAC 

MAM NADZIEJE O POMYSLNE ROZPATRZENIE WNIOSKU. POZDRAWIAM SERDECZNIE :)

Edytowane przez NEOt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie!

- wyzywa, wulgarny

- gral na cheatach

- brzydkie podanie

- prosze o negatywne rozpatrzenie! jest bardzo nie mily wyzywal mnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WITAM WLASNIE O TYM GRACZU MOWILEM ZE NA SH.AIM,I WH GRA MAM NA TO SWIADKOW WLASNIE TERAZ WYSZEDLEM Z SERVERA BO ZNOWU WSZEDL I GRAC NIE DAJE 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..