Skocz do zawartości
Husajn

Husajn SSy - ONLY DD2

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Husajn
Data/godzina bana: 19.07.2020 /  12:25
Link do amxbans: (Aktualny bans)
Wycinek z konsoli:  (Wstawiłem również wycinek z konsoli do kompletu)

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 4af.pl
[AMXBans] Powod: 'Wstaw SSy na 4AF.PL'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'Steam_1:0:68112081'
[AMXBans] Twoje IP: '178.235.184.194'
[AMXBans] ===============================================

Link do dowodów: https://www59.zippyshare.com/v/zKKHcZlY/file.html

consola.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skopiowałeś ss'y, ponieważ kody CRC32 są takie same, czyli masz coś do ukrycia. Specjalnie zrobiłam Ci ss'y gdy miałeś przed sobą dym, bo nie raz zastanawiało mnie to jak idealnie trafiasz w model przez smoke i jak widać na Twoich ss'ach jesteś w stanie o wiele więcej zauważyć przez smoke niż normalny gracz, więc tutaj stawiam grę na 16bit.

EDIT: 

SS'y nie mogą być kopiowane, każdy ss musi posiadać inny kod CRC32. Wybacz, ale pisanie, że wrzucałeś z laptopa a nie z komputera, na którym grasz w cs'a nie jest raczej dobrym wytłumaczeniem, Twoje strzały przez smoke wcale nie wyglądały "na ślepo", tak dobra widoczność przez dym znacznie ułatwia Ci grę. 

Edytowane przez ~Justyna~

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Droga Justyno !

Zgadza się ss'y skopiowałem i wrzucałem na laptopa ,po którym dopiero wystawiłem na forum ,a nie ze stacjonarnego komputera PC na którym gram .Strzelanie w smok'e to ewidentne skany na ślepo . Gram na 32bit , a że widać jak widać to nie moja wina . A po za tym ,nie wstawiam na co dzień ss'ów ,więc może coś żle zrobiłem , chociaż banów dostaje mnóstwo. Ogólnie nie mam nic do ukrycia , gdybym miał to nie zawracał bym gitary sobie i wam ,oraz nie wstawiał ss'ów .Jestem wobec graczy fair i również tego oczekuję .Jeżeli nie chcecie mnie odbanować - wasza wola , z mojej strony ss'y wrzucone więć mam czyste sumienie , Ps. Fajnie się grało tylko za krótko . Dziękuję za grę i pozdrawiam 😊🖐️

Edytowane przez Husajn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..