Skocz do zawartości
Tomi

Podanie na Admina Tomi

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Tomi
Czas spędzony na serwerze:1100 będzie 
Czy byłeś/byłaś wcześniej adminem:Tak Adminowałem tu na sieći 4af za kadeci pana Cytrusa
Czy byłeś/byłaś wcześniej karany na 4af, jeśli tak za co:Nie Byłem karany nie było żadnych problemów 
SteamID:STEAM_1:0:893228489 
Czy jesteś w stanie opłacać składkę (5pln/ miesiąc):TAK
Dlaczego chcesz zostać adminem: Powiem tak chcę zostać adminem ponieważ widzę że jak na razie jest krucho z Adminami a na serwerze co 1 odpalony dodatkowa para rąk się zawszę przyda . Spokojnie ogarniam amxx na 9 z rozpisywaniem demka nie ma problemu spokojnie ogarnę nie będzie ze mną problemów :) . Pozdrawiam serdecznie 

Ps Podaję Steam w razie potrzeby https://steamcommunity.com/profiles/76561198827559098/

Edytowane przez Tomi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo się cieszę, że widzę kolejne podanie, ostatnio mało mnie było widać na serwerze więc czekam na wypowiedzi innych :) cs 1.6 na steam obowiązkowy dla adminów, mam nadzieję, że posiadasz :) 
Do godzin przegranych na serwerze nie chcę się specjalnie czepiać, bo myślę, że jest to to do nadrobienia, dla mnie najważniejszy steam z 1.6 oraz zachowanie na serwerze, co do drugiego muszę posilić się opinią adminów na Twój temat, bo nie mieliśmy okazji zbyt wiele pograć razem :)
Dodatkowo cieszę się, że masz tyle lat ile masz :D 
Doświadczenie również na +
Powodzenia ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na steam musisz posiadać cs 1.6 oraz także grać na steam, bo z tego co widzę podałeś sid z 1 z przodu co oznacza, że jesteś graczem ns, ja również na serwerze nie widziałam Cię abyś grał kiedykolwiek na steam. 

Jeśli chodzi o Twoje doświadczenie, to jakieś posiadasz jednak nie raz Twoje zgłoszenia były nietrafne i za szybko decydujesz się na danie bana graczowi bez upewnienia się czy aby na pewno posiada jakieś wspomagacze. 

co do Twojego zachowania na serwerze, nie mam się do czego przyczepić nie widziałam byś obrażał czy rzucał jakimiś przekleństwami na prawo i lewo, więc tutaj duży + 

Na tą chwilę jestem neutralnie nastawiona co do Twojego podania, jeżeli będę widzieć, że grasz na steam i poprawisz nieco swoją aktywność na serwerze będę na tak. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zbytnio na nie.

Twoje doświadczenie pozostawia wiele do życzenia

Twoja wiedza na temat pluginów mnie zastanawia bo skoro dałeś sobie 9 to raczej pisać pluginy i tworzyć includy itp umiesz? ;) bo jeśli nie umiesz to po co zawyżać sobie poziom wbrew posiadanych umiejętności :P

Mało rozpisane te twoje podanie

Edytowane przez cwaniaczek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie jestem na małe tak myślę że można dać szanse. Grałem z nim wcześniej na innym serwerze dd2 na tym forum i miał admina  w sumie raczej żadnych skarg na niego nie było a co do przegranych godzin to wszytko można nadrobić. Co do zachowania to w sumie chyba nigdy nie słyszałem żebyś przeklął :) Co do doświadczenia myślę że jakieś tam jest no i steam ale widzę że już podałeś tylko grać. Tak jak pisałem jestem na małe tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..