Skocz do zawartości
sleep

[Podanie] Admina

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: sleep
2. Imię: Oskar
3. Wiek: 14,5
4. Znajomość AMX (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak mikrofon dobry jakość studyjna. 
6. Składka (Składka jest jednorazowa i obowiązkowa): tak postaram się wpłacać tyle ile mam i mnie stać na pewno do 20,30zł
7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/account/manage/
8. Parę słów o sobie **: Tak jak mówiłem nazywam się Oskar bardzo lubię grać w gry takie jak cs fifa bardzo się interesuję counter strike 1.6 bo gram już 7lat lubię piłkę nożna a najbardziej sztuki walki.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?**: Wprowadzić miłą atmosferę i banować inne osoby które próbują psuć gre innym bo to jest mocno zakazane na wszystkich serwerach i pilnować serwera gdy każdy admin będzie spać lub jak coś mu wyskoczy i będzie musiał gdzieś wyjść teraz jest fajnie bo spędzam nad cs dużo czasu i na pewno co dzień po kilka godzin będę aktywny.
10. STEAM_ID**: PARA_0: 0: 551296716
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Tyle ile będę miał czasu a nawet 8,9 godzin bo w tym teraz czasie nie mam co robić.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Co dziennie po kilka godzin jedynie że coś mi wypadnie np urodziny,pojechać z mamą na zakupy,iść na dwór .
13. Staż w Counter-Strike 1.6: tak jak mówiłem 7lat.
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak na Pogrywamy.pl Deathrun [KLASY].

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NA NIE !

Ban na serwerze

Wiek nie odpowiedni

Podanie nie przekonuje

Zdecydowanie na nie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..