Skocz do zawartości
revan2828

Podanie na admina rev1e

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: rev1e

2. Ile masz lat: 24, rocznikowo 25

3. Jak masz na imię? Napisz coś o sobie ;) : Maciek, mieszkam w okolicach Podkarpacia, pracuje za granicami naszego kraju, zajmuję się izolacją termiczną. Od małego pasjonat i piłkarz wiec interesuje się w dużym stopniu piłką nożną oraz motoryzacją. W Counter Strike'a gram od roku hmmm... przełom 2008/2009 - steam 2k9. Miałem kilkuletnią przerwę lecz z przyczyń wiadomych wróciłem aby przypomnieć sobie dawne czasy, niestety nowsza część Counter Strike'a - Global Offensive mi zbytnio nie podeszła...

4. Znajomość AMX/komendy admina (0-10): Powiem tak, miałem kilka swoich serwerów więc kwestia tylko przypomnienia sobie komend, cieżko mi jest siebie ocenić w jakiejś skali, ponieważ tak jak pisałem wyżej miałem sporą przerwę, mogłbym napisać spokojnie, że 10, ale nie jestem zachłanny więc powiem, że 7.

5. Jak długo grasz w CS'a 1.6? Jak długo na 4af?: W Counter Strike'a gram od Złotych Czasów "Złotej Piątki" Więc jakoś od 2007,2008 roku, dokładniej nie pamiętam, Kantera na steama zakupiłem w 2009 roku, na serwerze gram od około miesiąca, ale tak częściej od jakichś 2 tygodni. 2,708 godz. łącznie na steam.

6. Posiadasz mikro? (działające): Tak, oczywiście.

7. Składka (raz na miesiąc): Nie ma problemu, tak jak wcześniej wspominałem, że pracuje więc nie będzie żadnych problemów co do składek.

8. Link do Twojego GT (GameTracker): https://www.gametracker.com/player/rev1e/54.38.202.1:27015/

9. Steam ID:  STEAM_0:0:26856888

10. W jakich godzinach i ile zwykle grasz?: Wszystko zależy od obowiązków. Jezeli nic nie mam do zrobienia to gram praktycznie od tej pory od której się obudzę, chociaż bardzo często można zobaczyć mnie w godzinach popołudniowych. Wieczór raczej spędzam z wybranką mega życia ;D 

a Jeżeli jestem w pracy to gram w okolicach 17-22

11: Dlaczego chciałeś/aś zostać administratorem? Sprawa jest prosta... Chciałbym pomoc w pilnowaniu porządku, bo jak wiadomo serwery są dostępne dla nonsteamów przez co codziennie widuję się bardzo dużo cheaterów... 

Mam już u Was admina na serwerze [4maps] ale ze względu na falującą frekwencję staram się również grać na [DD2] 

Podanie wkleiłem, bo nie było sensu pisać tego samego co poprzednio:)

Pozdrawiam:)

Edytowane przez revan2828

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na serwerze jest obecnie mało adminów więc pomoc jak najbardziej się przyda ponadto często zgłaszasz graczy na u@ i widać również, że znasz się na rzeczy więc ode mnie masz TAK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co tu dużo pisać najważniejsze wymagania spełniasz masz już admina na 4maps znasz się na tym. Jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..