Skocz do zawartości
cwaniaczek

Pare propozycji

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, zauważyłem pewne rzeczy na serwerze które mnie osobiście rażą ale grać się da. Mianowicie:

1. Usunięcie pokazywania w Say kto oślepił zamiast tego dać poporstu antyflesh team , mogę podesłać gdyż mam wersje poprawioną bo używałem na swoich serwerach, lecz żeby plugin działał prawidłowo należy wyłączyć w metamodzie plugin o nazwie whblocker czyli postawienie ";" przed. Jeśli serwer korzysta z reHLDS oczywiście. Gdyż hackdetector i reaimdetector to w zasadzie wszystko a whblocker jest osobnym pluginem.
  2. Dodanie przenikania przez swoich teametów z tym że uwzględnić możliwość podsadzania się, teraz tak jeśli serwer jest na silniku reHLDS to tylko korzystamy z pluginu metamod o nazwie resemiclip i tyle :) w przypadku silnika HLDS Team Semiclip
  3. I może jakiś mały antyrush :)
Edytowane przez cwaniaczek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzytskie porpozycje które dałeś są bardzo zbędne.

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, Pogromca napisał:

Wrzytskie porpozycje które dałeś są bardzo zbędne.

Pozdrawiam 

Czemu uważasz że zbędne? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo to jest klasycznym serwerek dd2 i ma się różnić od każdego serwera onnly dd2 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z @Pogromca
co do 1 propozycji, serwer ma jak najbardziej przypominać klasyczny dd2, więc antyflash odpada
propozycja druga, jak wyżej, do tego na serwerze jest plugin dzięki któremu gracze nie blokują się na respie, działa on przez kilka pierwszych sekund w rundzie (myślę, że jest wystarczający)
trzecia propozycja antyrush, nie jestem zwolenniczką tego pluginu, gracze TT mają czas na resp do 1:20, jest to 40 s od początku rundy więc czasu jest dużo

tematu jeszcze nie zamykam, być może jeszcze ktoś chciałby się wypowiedzieć 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Jak na razie zostawiłabym tak jak jest, oczywiście zdarzają się tacy gracze gdzie specjalnie oślepiają swoich, by popsuć innym grę, ale na serwerze często są admini, więc wystarczy zgłosić na u@ lub forum. 

2. Jak dla mnie pomysł z przenikaniem + podsadzaniem nie jest aż taki zły. Obecnie jest tak, że gdy przenikanie mija po wyjściu z respa i np. idzie dwóch graczy na długą i są tzw. "wbici" w siebie plugin zaczyna slapować graczy, co moim zdaniem troszkę utrudnia grę. Więc tutaj bym pomyślała nad tym przenikaniem ;) 

3. TT mają i tak dużo czasu na opuszczenie respa, więc wprowadzanie antyrushu jest zbędne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do przenikania można było zrobić te przenikanie a gdy gracz kucnie i chcę kogoś podsadzić to wyłącza się przenikanie i można podsadzić gracza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..