Skocz do zawartości
severe

Naajak

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: @Naajak
SID/IP: 
STEAM_0:0:526617673
Serwer:4maps
Data i godzina: 29.04.2020, 19:50
Mapa:de_mirage
Demko: http://w88.hltv.org.pl/srv63196/HLTV-2004291942-de_mirage.dem.zip
Rozpiska czasów:

0:42 - Chce podłożyć pakę jednak widzi typa za ścianą i rezygnuje z podłożenia bo gościu wychodzi. 
1:10 - Celownik po modelu.
4:45 - Celownik po modelu, nawet już zooma otworzył xD NICE.
6:20 - Znowu celownik śledzi model za ścianą.
7:20 - Celownik po modelu, perfekcyjne skany.
9:50 - Proszę jak ładnie idzie znowu po modelu celownik po ścianie.
10:10 - Nic nie sprawdzę tylko tam akurat za tą skrzynką, na pewno ktoś jest no i proszę był :D To co, że mój kolega tam jest i jakby ktoś był to pewnie już by go zabił ale się upewnię

Opis sytuacji: Rozpisywałem innego kolegę z tego demka i zauważyłem sporo fragów w jednej rundzie w wykonaniu Naajaka. Postanowiłem zobaczyć tę akcje, ale przy ostatnim fragu podczas rundy "coś mi zaśmierdziało". No i znowu szok i rozczarowanie jak zacząłem sprawdzać naszego kolegę. Perfidne WH, kolego nawet nie potrafisz się kryć. Podstawowy błąd to śledzenie modelu, przeciwnika za ścianą i Ty to perfidnie (bezwarunkowo) robisz. 
Admin zostaje odebrany, a gracz zbanowany. Może chcesz coś powiedzieć? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Sprawdziłem akcje również uważam jak server…. @Naajak czekamy na wyjaśnienia z twojej strony...

Pozdrawiam Karamba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jak najbardziej sie wypowiem  wiec tak:

Jezeli chcecie mnie banować za sluchawki to spoko.

Ze swojej strony nic wiecej nie dodam jezeli chcecie banowac z powodu dobrych sluchawek to mi to lotto ale myslalem ze bede miec serwer gdzie nie bede dostawac ss-ow za sluchawki 

Na forum i tak zostane.

Wiec niestety bana dostaje za niewinnosc. Dziekuje za swietna atmosfere i nowo poznane znajomosci @Karamba @Pogromca @k1x i wiele innych swietnych osób

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To, że jesteś kulturalny, grzeczny, miły dla innych nie oznacza, że odpuścimy Ci takie oszustwo. Nawet jakbyś powiedział, że grałeś na TS i dawaliście sobie info to nie wytłumaczy jak jedziesz celownikiem po modelu za ścianą. TO NIE JEST NORMALNE ZACHOWANIE GRACZA. Argument słuchawki jest bardzo śmieszny, chyba że to jakaś nowa generacja dzięki, którym widzisz przeciwnika za ścianą. 

Ja jestem za zbanowaniem, takiego użytkownika na forum, skoro nawet nie umie się przyznać do oczywistych rzeczy. A wszystkim innym na prawdę polecam obejrzeć demko a dopiero później zabierać głos. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra kurwa az mi sie smiac za chcialo za modelami lecialem xDD poprostu sie wcelowalem a tak btw to kurwa beczunia bo kazdy tak ma ale to odrazu wh xD widzisz chlopa celujesz w wyjscie i prpbujesz zabic proste xD dobra beczunia z chlopa XD slyzzysz chlopa to sie wcelujesz jak przez przypadek masx na modelu severe stwierdzi ze masz wh i elo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Dobra koniec tej dyskusji, @Naajak zostałeś złapany, a nawet nie masz odwagi sie przyznać 🤔🤔... @Chemiczny ALi @TONNY proszę zbanujcie użytkownika również na forum. Temat zamykam bo już jest wszystko jasne.

HR Karamba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..