Skocz do zawartości
gasikwa

odwołanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Kamil 
Data/godzina bana: 29.04.2020 godzina 20:00
Link do amxbans: (Aktualny bans
https://amxbans.4af.pl/ban_list.php?bid=851
Wycinek z konsoli:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ 
[AMXBans] Reason: 'Cheater'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:461068857'
[AMXBans] Your IP: '37.130.8.57

Link do dowodów:

http://w88.hltv.org.pl/srv63196/HLTV-2004291957-de_dust2.dem.zip

nie dostalem ss ( to juz drugi ban wczesniej dostalem ss, bylem czysty, dzis sytuacja sie powtarza )
Opis sytuacji (nieobowiązkowe): gram, wchodzi jakis admin i nagle ban , gdzie na serwerze ze mna gralo innych dwoch adminow

Wszystkie screeny pakujemy do paczki rar i wrzucamy na zippy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszedłem na inferno patrze gracz, który ogarnia gierkę, dobre staty, fajnie, że złożył podanie na admina. Ktoś mnie zabił to postanowiłem sobie popatrzeć jak grasz i od razu mi coś zaśmierdziało.... cheatera wyczuje na kilometr. Zwłaszcza jak później wchodzę, żeby sprawdzić jak gra to czuje się zawiedziony i oszukany. Movement porażka, aim porażka a jednak wszystkich bije, przypadek? Nie sądzę.

Ja mam inne dowody :) A Wbiłem na serwer po to, żeby Cie tylko zbanować.

Ogólnie o Twojej gierce, to latasz tam gdzie jest przeciwnik, nic nie sprawdzasz czujesz się bardzo pewnie w grze, bo w końcu czemu nie? Widzisz przez ściany. Czasami coś tam poudajesz, że niby nie wiesz gdzie jest przeciwnik ALE to za mało, żeby nas oszukać. Polecam jakieś kursy aktorstwa albo coś w ten deseń.

De_dust2: http://w88.hltv.org.pl/srv63196/HLTV-2004291854-de_dust2.dem.zip
1:32 - Jednak paki nie kładziesz na standardzie, tylko za skrzynką, żeby gościu z trupa Cie nie zabił bo już go widzisz za ścianą. Ale na pewno okno jest czyste, przecież widać przez ścianę :)
2:40 - Zabijasz gościa, później chcesz dopaść drugiego i nic po drodze nie sprawdzasz. 
3:55 - Akcja pokazuje, że grasz na głośnikach, albo nie umiesz korzystać z słuchawek, ewidentnie było słychać, że tam przeszedł przeciwnik, później strzelał ale i tak grasz debila, żeby nie było, że widzisz przez ściany, później wbijasz na bsa podchodzisz do drzwi i resztę miejscówek masz w dupie, przecież na pewno czysto, idziesz tam gdzie jest przeciwnik.
7:40 - Znowu nic nie sprawdzasz
8:00 - Bardzo ciekawa akcja, lecisz z granatem i akurat prosto na przeciwnika przez skrzynkę puszczasz granat
11:10 - Znowu nic nie sprawdzasz chociaż przeciwnik, w dolnym trupie parę rund podrząd był 
11:25 - Idealnie celownik na przeciwnika
13:20 - Już chyba Ci miesza kto jest za ściana a kto nie.

Inferno: http://w88.hltv.org.pl/srv63196/HLTV-2004291910-de_inferno.dem.zip

1:30 - Akcja mówi sama za siebie, nie umiesz dostrzec gracza jak go widzisz z boku ekranu, ale jak ja ledwo zauważyłem typa przy 1/4 prędkości to Ty doskonale wiesz, że tam był. 
4:50 - Niby to nic nie pokazuje, żadnej podejrzanej akcji, ale tutaj chodzi o to jak się czujesz bezpiecznie nic nie sprawdzasz i po prostu szukasz fraga. Biegniesz z Respa TT przez banan, przez resp CT a po dordze dosłownie NIC nie sprawdziłeś bo nikogo nie było. 
7:30 - Znowu banan, jednak przeciwnik jest za ścianą to trochę zwolniłeś. 
9:30 - Bs, niesprawdzony bo po co, przecież przeciwników tam nie ma
9:55 - Kolejna akcja, która pokazuje, że ciężko u Ciebie z słuchawkami, ewidentnie słychać, że przeciwnik jeden idzie od respa CT a drugi od banana, po zabiciu tego gracza co idzie od respa CT, ty grasz idiotę i w sumie nie wiem co robisz. 
11:40 - Znowu zabiłeś dwóch typa na B i lecisz dalej nic nie sprawdzasz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witam. Zgadam sie z @severe ban zostaje

Edytowane przez Karamba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..