Skocz do zawartości
Wrong

propozycja ikony dostępu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam propozycję aby dodać ikonę do szybkiego dostepu. 
Tam gdzie jest avatar, nick, "+Dodaj" "powiadomienia" i "wiadomosci". W tym oto pasku. 

Proponuje  żeby dodać tam "strona główna".
Czasami gdy przeglądam forum, wchodzę w jakiś temat, przeglądam go do końca czy środka i chcę wrócić znow na glowna strone to musze np wracac na gore strony lub dół i szukać itp. Moim zdaniem ułatwiłoby to nawigację. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Możesz zawsze zjechać na górę i klikną na logo odrazu przerzuca Cie na Main Forum 😎

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Wrong napisał:

Proponuje  żeby dodać tam "strona główna".

To było, podobnie jak przycisk automatycznie przewijający stronę na samą górę. Po aktualizacji silnika i długim dostosowywaniu stylu tak by działał, a nie sypał błędami, nie było naszym priorytetem, by przywrócić te opcje. Już na ten temat rozmawiałem z Tonnym i będziemy myśleć nad tym jak odpowiednio na nowo zaimplementować dwie powyżej wymienione przeze mnie funkcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..