Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, naszym dzisiejszym gościem w kąciku psychologicznym jest @o.O. Ten oto Pan postanowił się zmierzyć z moimi pytaniami :D

Zapraszam chętnych do przeczytania

1-10 : @Davina. (prowadząca)

O : @o.O. (gość)

1. Czy to, co robisz obecnie, będzie miało jakieś znaczenie za rok?
O: Prawdopodobnie tak. Lubię swoją pracę i ludzi w niej,a jak wiadomo, dobra ekipa to podstawa, a moim zdaniem jeśli chodzi o pracę to właśnie taką mam.

2. Jakie zmiany związane ze stylem życia potrzebujesz wprowadzić?
O: Chyba powoli nadchodzi czas na założenie rodziny i sprawy z tym związanych.

3. Czy masz kompleksy? Jakie?
O: Prawdę mówiąc nie mam, czuje się dobrze z tym jak wyglądam i w ogóle, a przecież jeśli komuś coś nie pasuje we mnie to już nie mój problem, mi jest dobrze.

4. Z czym czas już się pogodzić?
O: Chyba nie ma w tej chwili nic z czym mógłbym się pogodzić, jest jeszcze wiele rzeczy, które chcę w życiu zrobić i prawdopodobnie będę dążył do tego żeby tego dokonać.

5. W jaki sposób możesz zmotywować się do prowadzenia szczęśliwego życia?
O: Szczerze, to chyba teraz jestem do tego zmotywowany najbardziej.

6. Czego żałowałbyś najbardziej w życiu jeśli byś tego nie zrobił?
O: Zawsze chciałem skoczyć na spadochronie, kilka lat temu mi się to udało, pewnie bym żałował jak bym nie spróbował. Zwłaszcza jak słyszałem opowieści znajomych, którzy tego dokonali wcześniej.

7. Czego żałujesz?
O: Chyba każdy z nas w życiu podjął jakieś decyzje, których żałuje do dziś, w tej chwili ciężko jest mi sobie jakieś przypomnieć, ponieważ staram się raczej nie pamiętać o rzeczach, czy czynach, które sprawiały, że czułem zawód.

8. Co sprawia, że odczuwasz smutek?
O: Ciężko jest mi odpowiedzieć a to pytanie, każdy z nas na inny sposób odczuwa smutki

9. Czy jest ktoś, kto Cię wykorzystuje? W jaki sposób?
O: Nie ma nikogo takiego, ani ja nie wykorzystuje ludzi, ani sam nie daję się wykorzystać.

10.  Czy jest coś, o czym marzysz, a co wydaje Ci się niemożliwe? Co to jest?
O: Wyjazd na Malediwy, marzenie którego prawdopodobnie nigdy nie spełnię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 20.04.2020 o 01:24, Davina. napisał:

10.  Czy jest coś, o czym marzysz, a co wydaje Ci się niemożliwe? Co to jest?

O: Wyjazd na Malediwy, marzenie którego prawdopodobnie nigdy nie spełnię.

Jeżeli zakładasz, że tego nie spełnisz to nie jest to Twoje marzenie. Marzenia nie są po to żeby je mieć, ale je realizować. Spełnisz je na pewno.

Nie pozwól aby Twoje marzenia pozostały tylko marzeniami.

Pozdrowionka Czarku,

+ Davina,  kolejny bardzo ciekawy wywiad.

P.S. Zrobimy zlot na tych Malediwach, to już masz gwarancje spełnienia ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi