Skocz do zawartości
Davina.

Pytanie na dziś #90

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy jestem w pracy nagle wchodzi milion stolików, nikt nie wie co się dzieje, wszystkim się włącza panika i wtedy wkraczam ja przejmuje stery i próbuje zapanować nad "tonącym statkiem" uspokoić całą załogę i poprowadzić cały serwis, żeby goście byli zadowoleni. 

W ogóle praca w gastronomii kiedy wokół jest ogień, woda, hałas, krzyki, awarie, wrzaski, kłótnie, płacz, śmiech, tańce i hulańce. Taka jest moja praca i w tym się odnajduje i wtedy czuje, że żyje :)    

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pokonywanie własnych barier, udowadnianie, że ja, ten chłopak spisany na straty potrafi dużo. Kocham zaskakiwać ludzi, spędzać czas w gronie "EKIPY 4AF", odkrywać nowe atrakcje (chociażby Horror House - czekam kiedy wybierzemy się na jakiś skok ze spadochronem!). Ogólnie lekki stres/adrenalina powoduje że czuję, że żyję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy swoją prawą stopą, na której znajduje się but adidas rozmiaru 41,5 wkraczam na piękną, zieloną i puszystą niczym gąbka murawę, wiedząc, że za chwil kilka rozpocznie się trening lub mecz ❤️ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy wraca człowiek do domu po cieżkim dniu pracy, otwiera drzwi a tu juz czeka mała księżniczka, mocno przytula i mowi moj Tatuś 😊😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy jadąc samochodem do pracy, dzwonią z drugiej pracy w sprawie trzeciej pracy, a w między czasie załatwiam jeszcze inne sprawy, które mogą posłużyć i pomóc innym. Czuje, gdy żyje kiedy wiem że robię coś dobrego co przynosi efekt synergiczny, efekt dodani. Nie cierpię marnować czasu, więc dobre go wykorzystanie to podstawa poczucia efektywności dnia. Życie nie płaci za to, co umiesz zrobić,  życie płaci za to, co zrobisz.

Człowiek osiąga sukces jeżeli wstaje rano, kładzie się spać w nocy, a pomiędzy tym robi to co chce robić – to jest moja odpowiedź na powyższe pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest wiele rzeczy, jednakże dwie sfery w moim życiu dają mi poczucie prawdziwego pędu i dodają energii :D 

Każde wejście do studia, albo do sali prób, z zespołem, kiedy wiem, że zaraz zacznie się prawdziwy armagedon, pierwsze a potem kolejne szarpnięcie strunami gitary dodaje skrzydeł, kiedy wykrzyczę pierwsze słowo, następne potęgują tylko to uczucie, coś pięknego ! Wychodzą wszystkie emocje, totalny czad !

A druga kwestia, to wyprawy w Tatry, wstaję przeważnie ok godz 1 w nocy i 2,5h jadę do Zakopanego, gdzie ok 3 wychodzimy pięcioosobową paką. Kiedy po ustaleniu naszego celu stawiam pierwsze kroki na szlak już wiem, że to będzie udany dzień, następnie ktoś zawsze podkręci tempo, więc grzech nie zrobić tego samego :D na pełnym ogniu docieramy do punktu, gdzie zaczynamy prawdziwą wyprawę, konsultujemy się wzajemnie, jak na nowo pokonać ewentualne podejścia, cięższe momenty, często atakujemy szczyty poza szlakiem, więc pełne skupienie i zobowiązanie do jak najbardziej profesjonalnego zdobycia założonego celu, to jest piękne, na koniec godz ok 18 jesteśmy ponownie w aucie i przeważnie ja kieruję, gdyż jeździmy moim samochodem, zmęczeni, niczym konie po westernie wracamy do domu, gdzie po kąpieli i odnowie, już najchętniej wrócilibyśmy w to samo miejsce !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam czegoś takiego co sprawia że żyje, żyje chwila, teraźniejszością.

Nic mnie nie ogranicza 

Zacytuje mądrego człowieka @Chemiczny ALi

"Człowiek osiąga sukces jeżeli wstaje rano, kładzie się spać w nocy, a pomiędzy tym robi to co chce robić – to jest moja odpowiedź na powyższe pytanie."

Jestem tego samego zdania.

sexy dirty mind GIF by Jacqueline Jing Lin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy strzelam głowy jak pojebany i czuję się bogiem gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..