Skocz do zawartości
Davina.

[WYWIAD] z Wrong

Rekomendowane odpowiedzi

1aLMbDi.png.4525f7d45ae5b4c4508521525333d879.png

Witam wszystkich Czytelników! Dziś zaprezentuję Wam wywiad z naszym Adminem serwera 4maps @WrongZapraszam wszystkich chętnych do przeczytania.

Podstawowe informacje o naszym gościu:

Imię: Mateusz
Miejsce zamieszkania: Warszawa
Hobby:  hmm, sport powiedzmy

Ulubiona gra: Fifa, potem CS

D : @Davina. (prowadząca )

W: @Wrong (gość)

😧 Witam cie Mateuszu, jak się czujesz w wieczorną sobotę? Jakieś plany na ten weekend?
W: Cześć Olivvv, czuje się dobrze, jak na sytuację w której trzeba siedzieć wieczorami w domu, to jest całkiem fajnie. Na weekend planów żadnych nie miałem, dziś trochę pracy, szybkie zakupy, spotkanie z kumplem i wieczorem CS. Jutro za to mam zamiar się trochę poobijać. Zrobię pranie, obiad, może jakieś cardio ;) a jak się zmotywuje to coś poczytam.

😧 O jejku! widzę, że masz już wstępnie plan na jutro, lubisz czytać? Jakie książki najbardziej cię fascynują?
W: Lubię psychologiczne tematy, rozwój osobisty, mentalność, ego, ludzkie zachowania. Lubię też akcję, dawniej czytałem często, jedne z pierwszych książek, dawno dawno temu które uwielbiałem to była seria "Pan samochodzik". Chciałem mieć takie auto jak główny bohater i może kiedyś się uda :D. Poza tym fantastyka, ale musi mi "podejść" konkretna książka. Jedną z ostatnich która mnie nawet nawet wciągneła to "Bogowie Tanga". A, no i lubię Cejrowskiego, świetne przygody. Chciałem jeszcze dodać, że jak książka mnie wciągnie to potrafię się "ponieść" lekturze, łącznie z czytaniem do 5 rano, gdy o 6:30 powinienem już wstać do pracy 😜

😧 Wooow zaskoczyłeś mnie z tymi psychologicznymi tematami! Wspomniałeś że chciałeś mieć auto jak główny bohater, jakie to auto? I czego akurat to?
W: Haha, a co nie wyglądam jakbym się interesował psychologią? :D Hmm nie powiem Ci dokładnie co to był za model itp. Najważniejsze było to, że sam wygląd auta był... przeciętny, stare, wydawać by się mogło zaniedbane trochę auto... jednak w środku przepotężny sinik z zupełnie innego samochodu, który niejednego na drodze potrafił zaskoczyć. ;)

😧 Mam być szczera? To nie wyglądasz haha. Masz rację nie ocenia się książki po okładce, czasami coś może nas zaskoczyć tym co ma w środku, a nie na zewnątrz. Powiedz nam w skrócie o czym jest książka,, Bogowie Tanga''? Może ktoś z nas zainteresuję się i zacznie czytać :D
W: Nooo wiedziałem! A nie można oceniać książki po okładce! :D (baaang jakie nawiązanie do tematu). W skrócie to akcja w Ameryce Południowej, w czasach, gdy kobiety miały tylko jeść, spać, prać itp. Główna bohaterka, kochająca muzykę, wyjeżdża do wielkiego miasta, gdzie czeka na nią wiele... przygód, by sobie poradzić musi wiele zaryzykować. Miłość do muzyki, pasja, walka, wiara, że możesz osiągnąć coś niezwykłego. Tak bym to streścił :P Mnie wciągnęła, czy was też? Nie wiem.

😧 No powiem ci że mnie zaciekawiłeś. I chyba serio pójdę do biblioteki i wezmę tą książkę haha. Mówiłeś że twoim hobby jest sport, trenujesz coś ?
W: Idź, idź, jak coś to mogę Ci pożyczyć 😜 Tak, trenuje, teraz głównie siłownia. Wcześniej zdarzyło się crossfit, jeszcze wcześniej sztuki walki. Chciałbym się też nauczyć capoeiry, czy jak to się pisze :D I nie wiem czy hobby to nie za duże słowo, bo hobby dla mnie = pasja. A czy u mnie to w 100% pasja? Pewnie nie, znam ludzi dużo bardziej oddanych temu co robią. A i koleżanka mnie potańczyć wyciąga, na salsę, ale to już jak wrócimy do tzw. normy.

😧 To mi pożyczysz :D co to jest to capoeiry? 😮 I jakie sztuki walki trenowałeś?
W: To jest sztuka walki połączona z tańcem, właściwie to niektórzy nie uważają tego za sztukę walki, ale tak. Za dzieciaka taekwondo. Potem kilka lat później, liceum itp było karate kyokushin i K1.

😧 Nie słyszałam o czymś takim, widzę że jesteś doświadczony w walkach :D Mam do ciebie kilka pytań, trudniejszych i myślących jesteś gotów?
W: Noo...czy doświadczony w walkach to bym nie przesadzał. Świadomy "wojownik" zawsze walki stara się unikać, to ostateczność. Szczególnie gdy wiesz na co Cię stać i czy możesz zrobić komuś krzywdę, ja nie wyglądam jakbym mógł zrobić komuś krzywdę :D Jasne, do dzieła.

Do dzieła!

D : Kiedy po raz ostatni miałeś jakiś ekscytujący pomysł, który nie pozwalał Ci zasnąć w nocy?
W: O kurczę. To tym razem Ty mnie zaskoczyłaś. Dobre pytanie, muszę ruszyć mózgownicą. Kurdę naprawdę nie wiem. Myślę, że mogło to być kilka lat temu, gdy zdecydowałem się wyjechać na hiszpańską wyspę do pracy, nie znając totalnie hiszpańskiego, nie znając języka, totalnie z dnia na dzień. Tylko to nie do końca był mój pomysł, ale fakty są takie, że rzeczywiście pojechałem i przeżyłem bardzo fajne chwile.

D : Jakich złych nawyków chcesz się pozbyć?
W: Odkładania rzeczy na później. Jedzenia na noc. Pewnie jeszcze coś jest, ale nie pamiętam 😜

D : Czy potrafisz cieszyć się teraźniejszością?
W: Staram się :) Nie zawsze wychodzi, czasem człowiek niepotrzebnie myśli za dużo przyszłości, czy przeszłości, ale od dłuższego czasu już naprawdę staram się doceniać i cieszyć się tym co jest dokładnie w tym momencie. Ostatnio np. piłem kawę i poczułem dawno już zapomniany gorzki jej smak... cudowne uczucie gdy potrafisz to docenić, jakkolwiek głupio by to nie brzmiało.

D : W czym chcesz stać się ekspertem?
W: Jest kilka... dziedzin. Ale tak serio czy chciałbym być w czymś ekspertem? nieee, nie potrzebne mi to. Chciałbym być ekspertem w cieszeniu się życiem :D i ewentualnie w rynkach finansowych.

D :  Czy jest rzecz, o której nie chcesz, by dowiedzieli się inni? I jaka to rzecz?
W: No pewnie nie jedna. 😜 I chodzi tu o moje słabości, problemy. Staram się sam ze swoimi problemami walczyć, nie lubię się żalić innym, bo uważam, że to słabe. (Nie mówię tu o sytuacjach mega ciężkich, gdzie powinno się np. iść do specjalisty) Aha i jak byłem mały to zsikałem się w pościel. kilka razy.

D : Brawo, przetrwałeś haha pora na szybkie pytania z kategorii ,, co wolisz,, Zaczynamy?
W:  AJE!

Co wolisz?
D : Życie bez przyjaźni, czy życie bez miłości?
W: Życie bez przyjaźni

D : Być piratem drogowym czy być hakerem?
W: Być hakerem

D : Twix czy Snickers?
W: Snickers

D : Tort czy ciasto?
W: Ciasto

D : Dzień czy noc?
W: Noc

D : Skończyliśmy z tymi megaa ciężkimi pytaniami! Trochę się dowiedzieliśmy o tobie prywatnie, przejdźmy teraz do cs ! Powiedz od ilu lat grasz ?
W: O masz, na pewno zaczynałem w liceum, to mogłaby być  2-3 klasa. Czyli zaczynałem z 10 lat temu, o jeny kupa czasu. Ale nie grałem cały czas. Jak się wkręciłem to grałem pewnie w miarę regularnie z 2 lata, potem na studiach miałem przerwę, potem był okres że znów jakiś rok grałem regularnie, potem znów spora przerwa, i teraz pewnie od ok pół roku gram znów

D : Widzę, że lata praktyki robią swoje, lecz dla mnie i tak jesteś botkiem haha. Jak ci się podoba nasze forum? Gdybyś mógł, co byś zmienił?
W: Noooo taka prawda, do Neo mi daleko :D Forum jest spoko, czy bym coś zmienił to jeszcze nie wiem, bo nie przyglądałem się mu z "tej strony". Jeśli będę miał jakiś pomysł to na pewno się nim podzielę, bo jestem zdania, że jeśli ktoś może pomóc w usprawnieniu czegoś, czy daniu od siebie to powinien to zrobić ;) Jak na razie nie zauważyłem żadnych minusów - propsy dla ludzi którzy to zrobili ;)

D : Też jestem tego zdania, że póki co nie trzeba nic zmieniać. A powiedz co myślisz o naszej administracji? Jak oceniasz ich pracę ? :D
W: Hmm. Nic nie myślę - jakkolwiek to nie zabrzmi. Nie znam was, administracji jeszcze, więc głupio by było, gdybym się wypowiadał w którąkolwiek stronę. Jak na razie z tego co zauważyłem to kalkulują na chłodno, wydaje się, że mają wizję tego co ma być w przyszłości i do tego dążą, podejmują dobre decyzję, zobaczymy co przyniesie przyszłość, myślę że całość idzie w dobrą stronę. ;) PS: mega szanuję każdego kto wkłada w swoją pracę serce i czas.

D : Rozumiem, ale nie martw się kwestia czasu i poznasz wszystkich. Jesteśmy jedną wielką rodzinką :D Wywiad dobiega końca, niestety. Chciałbyś może kogoś pozdrowić?
W: Coś w tym jest. Oczywiście, chciałbym pozdrowić siebie, mnie, @Wrong, no i całą resztę ;D haha, nie no wszystkich pozdrawiam i jeśli wyszło za długo i za nudno, no to cóż... mówi się trudno :D pozdro!

D : Życzę ci miłego czytania! I do zobaczenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi