Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: erotefer

2. Ile masz lat: 16

3. Jak masz na imię? Napisz coś o sobie ;) : Mam na imie Piotrek, lubie grac w gry i tyle

4. Znajomość AMX/komendy admina (0-10): 7/8

5. Jak długo grasz w CS'a 1.6? Jak długo na 4af?: w csa juz jakies 5 lat a na 4af niecały tydzień :D

6. Posiadasz mikro? (działające): ta

7. Składka (raz na miesiąc):tu nie wiem

8. Link do Twojego GT (GameTracker):gt off

9. Steam ID:  STEAM_0:0:18719394

10. W jakich godzinach i ile zwykle grasz?: od rana do nocy moge

11: Dlaczego chciałeś/aś zostać administratorem? Miałeś/aś już kiedyś admina?: mialem admina nie raz, a chciałbym zostać adminem aby pilnować serwera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie

Podanie jest napisane na odstrzał , siedzisz w domu bo jest wolne od szkoły poświecił byś trochę czasu na napisanie ładnego podania a nie taki wycinek.

Link do twojego gt https://www.gametracker.com/player/erotefer/91.224.117.194:27015/

Daj się poznać na serwerze. Jestem na nie . Pozdrawiam

1 ban na koncie za Obrazę Admina.

Edytowane przez Pogromca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na NIE:

- 3 dni na serwerze i podanie?,

- słabe GT co się wiąże z pkt nr 1,

- podanie nie przekonuje,

+/- składka,

Posiedź z dłużej na serwerze, daj się poznać i złóż podanie w innym terminie.

Pozdrawiam, mpN`

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Haha, dobre. Widzę, że sam się zgłosiłeś :) Raz z Tobą grałem i od razu mi zaśmierdziało. Sprawdziłem jedno demko, drugie, a przy trzecim jak nie było żadnego admina na serwerze to wtedy dopiero poleciałeś i w ogóle się nie kryłeś. Ewidentny odpał. Jeszcze Twoja historia banów i demka z innych serwerów robią swoje :) Polecam, zacząć grać czysto albo lepiej się kryć, nawet jak nie ma admina na serwerze :). 
Oczywiście ban leci. Możesz się zawsze odwołać ale to nie będzie zwykła rozpiska, tylko wrzucony filmik na youtube z Twoimi danymi i SID, więc na pewno konto będzie nadawało się do kosza. Z racji tego, że mam ostatnio dużo czasu to możesz próbować :) 

Temat zamykam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..