Skocz do zawartości
Davina.

[WYWIAD] z Invisible

Rekomendowane odpowiedzi

1aLMbDi.png.bc33f1327295d86ee3f7f642b546d102.png

Witam wszystkich Czytelników! Dziś zaprezentuję Wam wywiad z naszym właścicielem serwerów 4maps, Only AWP oraz Only DD2 @Invisible Zapraszam wszystkich chętnych do przeczytania.

Podstawowe informacje o naszym gościu:

Imię: Rafał
Miejsce zamieszkania: Mieszkam w piękny miejscu, dokładnie w Książu wielkim!
Hobby: Uwielbiam zajmować się forami CS 1.6 go,oraz grać w csa! Uwielbiam też biegać i spożywać Alkohol w dobrym towarzystwie.
Czego się boisz? : Hmmm nie boje się praktycznie niczego tylko tego, że moi starsi dziadkowie umrą, bo są w fatalnym stanie!

D : @Davina. ( prowadząca )

I : @Invisible ( gość )

D : Witam Rafale, na wstępie chcę ci podziękować za zgodę na przeprowadzenia z tobą wywiadu. Mieszkasz w Książu Wielkim? Powiedz nam, czy są jakieś ciekawe miejsca które warto zwiedzić?
I: Powiem ci tak jest tam piękny zamek na Mirowie taka nazwa, która była kiedyś szkoła do której chodziłem, były tam najpiękniejsze chwile mojego życia, pierwsze porządne melanże. Była to szkoła mundurowa, piękne obozy wojskowe!! Piękne stawy są, które zwłaszcza lato są piękne i bajeczne!

D :Uczęszczałeś do szkoły mundurowej? Powiedz nam jak tam było, wysoki poziom?
I: Zacznę od tego że było mega ostro ponieważ miałem możliwość i wielka przyjemność współpracować z majorami, którzy nas przygotowali do wojska i pokazać od podszewki jak jest. Były piękne obozy jak wspomniałem oraz warty nocne na nich ! Były też walki szkół zajęliśmy tak 3 miejsce na 16 szkół w Olkuszu!! Były sztuki walki sam zdobyłem kurs sztuk walk jutsi tsu!

D :Gratuluję 3 miejsca!! Jesteś idealnym wzorem do naśladowania! Bardzo mnie zaciekawiło na czym polega walka jutsi tsu, powiedz nam coś więcej! Czym się charakteryzuje?
I: Są ta podstawowe chwyty obrony rzuty które, pokazują jak się bronic w sytuacjach zagrożenia! Jeśli chcesz wiedzieć podam przykład. Jeśli ktoś wyciągnie broń nie ważna jaka można to skierować w jego stronę szybkim chwytami ręki. Drugi przykład, jeśli ktoś nas obali na ziemię możesz się szybko obronić żeby sobie nie zrobić krzywdy tak zwany pad ręce są wtedy skierowane do tyłu nie uderzysz się w głowę ja mam to opanowane do perfekcji jeśli chcesz nauce się parę chwytów samoobrony. Bo to się nazywa dokładniej samoobrona !

D :Jestem w szoku! Uczęszczałam na Krav Mage też uczyłam się samoobrony, ale ty to jesteś mistrz. Jestem zaszczycona, że mogę z kimś takim trenować ! A teraz gdzieś uczęszczasz na zajęcia i douczasz się chwytów?
I: Na ten moment musiałem swoją pasję, bo to pasja nie hobby zawiesić na ścianę boczna przez bardzo poważny wypadek, który zdążył się w mojej dawne pracy, złamałem nogę w pięciu miejscach, to też wykluczyło mnie z wojska, bo nie przeszedłbym testów sprawnościowych!! Cieszę się że mogę chodzić nawet powoli biegać, cieszę się po prostu życiem ! Mistrzem nie jestem po prostu umiem co nieco !

D :Jest mi przykro, że zostałeś wykluczony z wojska :( przez wypadek  , ale cieszmy się że możesz chodzić i sprawnie się poruszać. Nie poddawaj się! Walcz a jestem pewna że kiedyś wrócisz do swojej pasji. Masz super podejście, trzeba się cieszyć życiem i starać się o lepsze jutro! Powiedz, masz jakieś marzenia?
I: Moim największym marzeniem na ten moment jest to żeby moim dziadkowie przeżyli swoje lata bez żadnych bóli spokojnie, bo są mega schorowani na ten moment dają radę, ale oni są dla mnie najważniejsi od dziecka mi zawsze pomagali im mogłem powiedzieć wszystko tak jak rodziców, ale wiesz jako dziadkom mogłem mówić wszystko absolutnie. Czasami myślę to m jak miłość i Mostowiakowie ale stwierdziłem że moim dziadkowie są unikalni nie powtarzalni! To są moim bohaterowie ! A drugim marzeniem jest to żeby kiedyś moc być całkowicie sprawnym!

D :Masz piękne marzenia! Życzę zdrowia dla twoich dziadków, znam to uczucie, kiedy babcia lub dziadek nauczą cię i pokażą o wiele więcej niż inne osoby, a nawet rodzice. Nawiązując do filmów i seriali, masz jakiegoś faworyta?
I: Jeżeli chodzi o serial uwielbiam oglądać m jak miłość są ta dwa dni że siedzimy z rodzinką te nie cała godzinę i oglądamy razem komentujemy!! A co filmów uwielbiam szybcy i wściekli, w którym jest super motyw rodzina najważniejsza jest !

D :Szczerze? Według mnie jesteś idealnym kandydatem na męża! Mam do ciebie kilka fajnych pytań zarówno myślących jak i sprawiających kłopoty z całkowicie innej kategorii . Czy jesteś na to gotowy?
I: Oczywiście ze jestem na to gotowy odpowiem na każde pytanko !!

D :To zaczynajmy!

DO DZIEŁA!

D :Na ile lat się czujesz?
I: Czasem się czuje jak staruszek, gdy się kładę wszystko mi strzela hahaha czuje się wtedy na 60 lat, a ogólnie przez cały dzień czuje się jak młody człowiek 18 lat haha !

D :Jeśli nie w tym momencie, to kiedy?
I: Każdy moment jest dobry na wszystko nie ważne w jakim momencie jesteśmy damy sobie radę!

D :Czy da się kłamać bez słów, czyli w ciszy?
I: Oczywiście, że się da nie mówiąc danej osobie o czymś można o tym myśleć i okłamać osoba na której ci naprawdę zależy, i to jest mega przykre lecz prawdziwe!

D :Co ważnego powiedziałbyś innym na świecie?
I: Wiesz co tu trafiłaś w mój czuły punkt chciałbym powiedzieć czemu takie hejty lecą na dane osoby które nie są niczemu winne a naprawdę, jeśli ktoś hejtuje ciekawe co by zrobił jak bym go hejtowali obrażali jeździli jak po szmacie, to brzydkie słowo, które dla mnie jest metafora tego zjawiska!

D : Co cię wypala, stresuje cyklicznie i coraz bardziej męczy? Jak możesz się tego pozbyć?
I: Hmmm to jest ciężkie pytanie ale odpowiem na nie chce być idealny chodź nie jestem przez to palę papierosy, które są moim małym, ale można powiedzieć wielkim nałogiem!! Też często sięgam po alkohol, który daje mała przyjemność. Hmmm muszę chyba zmienić nastawienie do tego wszystkiego co jest ciężkie !!

D :Jaką masz misję życiową?
I: Moja misja na całe życie jest dążenie bycia doskonałym w każdej dziedzinie, które jest praktycznie nie do zrealizowania, ale ktoś mądry powiedział nie ma rzeczy nie możliwych, które nie da się pokonać !!

D :Udało ci się przetrwać! Gratuluje, a teraz pora na szybkie strzały ,, to czy to,,. Zaczynamy?
I:  Oczywiście, że tak uwielbiam odpowiadać na twoje pytania są bardzo super i wyczerpujące.

ZACZYNAJMY!

D :czas czy pieniądze?
I: Czas

D :dobro czy zło?
I: Dobro

D : Być z kimś, kogo nie kochasz czy Być z kimś, kto nie kocha ciebie?
I: Bycie z kimś kto mnie nie kocha, bo zawsze może po czasie pokocha

D :Nigdy więcej nie być szczęśliwym czy Nigdy więcej nie być zakochanym?
I: Nigdy więcej nie być szczęśliwym szczęście jest ulotne

D :zachód czy wschód?
I: Zachód

D :Mieć cudowne życie czy Spełnić swoje największe marzenie?

I: Spełniać swoje największe marzenia

D :Uroda czy rozum?
I: Rozum

D :Życie czy Śmierć?
I: Życie

D :Jestem zdziwiona, bardzo dojrzale odpowiadasz i mądrze. Pora na trochę humorku i luzu,  opowiedz nam o swojej przygodzie w cs 1.6, a może grasz także w cs:go?
I:  Moja przygoda w cs zaczęła się w 2003 grałem na ns ale stwierdziłem że steam jest lepszy, ale nie stwierdza to czy ktoś gra czysto czy czituje nawet na steam można mieć czity. Swojego pierwszego admina miałem w wieku 13 lat na sieci, która do tej pory istnieję. Same dobre wspomnienia mam jak pomyślę o tym . W CS go grałem długo, ale komputer już nie pozwala na dobrą grę i musiałem sprzedać konto na którym miałem kałaszka za dobrą cenę !

D :O proszę, już od najmłodszych lat ćwiczy się skilla ^^ Zostałeś właścicielem serwerów, powiedz nam czym się opiekujesz, i jaką funkcję pełnisz na naszej sieci?
I: Na ten moment staramy się razem z @mpN robić serwery, które będą się podobały graczom. Wiadomo on robi czarna robotę ale ja mam swoje pomysły, które razem dogadujemy żeby był konsensus (czyli porozumienie hihi) zajmuje się działem redakcji, który kocham nad życie, sam kiedyś byłem redaktorem i wiem że niby to łatwe,ale zajmuje troszkę czasu i przykrości jeśli komuś się nie spodoba coś ! Robię też wszystko żeby się tu wszystkim podobało, żeby była fajna atmosfera!

D :Nie mogę się doczekać na nowe serwery! Coś czuję konkurencję w redaktorstwie!  A powiedz jak oceniasz pracę całej administracji?
I: Wiesz co tutaj nie znam tylko dwóch osób tak w 100 % ale oni też robią kawał dobrej roboty który dziś zobaczysz na forum a co do @mpN @Chemiczny ALi @TONNY @severe są super ekipą! Traktujemy się jak rodzinka ! Mała ale za to jak coś zrobi to jest szto moc !! Szanujemy się a to podstawa! Mogę jeszcze wspomnieć że mamy ze sobą dobry kontakt i w każdej godzinie pomagamy sobie.

D :4af to taka nasz duża rodzina! Wspieramy się i pomagamy! Idealna sieć na rodzinną atmosferę! Jestem pewna, że każdy użytkownik się tu odnajdzie. Niestety zbliżamy się do końca wywiadu, chciałbyś może kogoś pozdrowić?
I: Bardzo chciałbym pozdrowić @Eyeee moją kochaną myszkę, @Chemiczny ALi @TONNY @Miszu @o.O. @severe @Wrong@Karamba @Heros i wiele innych, którzy są w porządku uczciwi, wierni co zostaną przy mnie i przy sieci ! I oczywiście myślę, że naszą przyszłą redaktorkę ciebie, bo zasługujesz na to, bo odpowiadać na twoje pytania to ogromna przyjemność, są tak idealne w punkt. Jesteś naprawdę mega Inteligentna osóbką.

D :Dziękuje, bardzo jest mi niezmiernie miło że mogłam gościć kogoś takiego jak ty. Życzę ci powodzenia w spełnieniu marzeń wszystkich! I pełnego powrotu do zdrowia! Pozdrawiam cieplutko!
I: Ja ci życzę wszystkiego najlepszego oraz dziękuję za mega wywiad, który mam nadzieję że się spodoba!

Edytowane przez Davina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi