Skocz do zawartości
Chemiczny ALi

==> WITAMY - NOWY SEZON 4af - 2020 <==

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!

Witam w tym świątecznym dniu – innym niż codzienne, innym również ze względu na to co aktualnie przeżywamy na świecie. #stayathome

Chciałbym oficjalnie powitać wszystkich NOWYCH użytkowników, którzy przyszli do nas wraz z serwerami CS 1.6, prowadzonych przez @Karamba   @mpN  @Invisible (znany jako ~A~S)  i innymi ciekawymi postaciami, których zdążyliśmy już poznać na naszym teamspeaku oraz serwerach.

Jak zdążyliście zauważyć, nasza sieć 4af istnieje od bardzo dawna (since 2007 w logo). Mimo, że wiekiem jesteśmy już coraz starsi, jako naczelni weterani tego podwórka od wielu lat towarzyszy nam hasło FOREVER YOUNG oraz obrazujący ku temu niesamowity teledysk:
https://www.youtube.com/watch?v=_ZrBYve31d0 (to my na zlotach w wakacje :-) )

Nie można nie zauważyć, uzbierało się nas tutaj ponad 9100 użytkowników, setki serwerów (różnych gier), dziesiątki konkursów, turniejów, rozdanych nagród i niezapomnianych ZLOTÓW graczy w świecie realnym.

Ostatnimi czasy, gdy mowa była głośna na temat upadku Counter Strike 1.6 zrezygnowaliśmy z prowadzenia serwerów, ograniczając się tylko do mixów, których też przegraliśmy tutaj tysiące
(Patrz dział forum →
https://4af.pl/forum/302-mecze-meczyki-4af-cs-16/ )

Cieszy nas zatem fakt, że w zaistniałej sytuacji pojawiła się możliwość powrotu to starych, dobrych czasów i za porozumieniem z naszym CSowym wychowankiem @Karamba postanowiliśmy wznowić działanie sieci podłączając 3 serwery, tym samym dążąc do ponownego rozruchu na forum jak i dodawaniu kolejnych serwerów i gier.

W imieniu swoim, @4di @TONNY @/\AwsD/\ @severe @Alicja  i innych osób, świecących kolorem rangi  STARA GWARDIA witamy serdecznie na naszym podwórku wszystkich, którzy wierzą, że CS 1.6 jeszcze nie upadł i zapraszam do wspólnej gry, mixowania oraz udzielania się na forum, a także wyrażamy chęć współpracy i pomocy w wielu sprawach związanymi zarówno z CS, jak i nie tylko (o czym też się zapewne niebawem przekonacie)

Osobiście jako H@ dokonam wszelkich starań, by przy tym wszystkim zachowane zostały nasze wrodzone zasady kultury, pomocniczości, subsydiarności i przede wszystkim uczciwości oraz żebyśmy dzięki ponownemu uczestnictwu na tej sieci mogli wypełniać luki dnia po pracy, po szkole i momentach oderwania od codziennej rzeczywistości.

WITAJCIE I SIADAJCIE DO STOŁU!

SURSUM CORDA!

Szable w dłoń!

Pozdrawia Was serdecznie

Wiecznie energiczna, wiecznie młoda EKIPA 4af!

4af1.jpg

4af3.jpg

4af2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszytkich bardzo serdecznie 😊. Wracamy na dobre do starych czasów wspólnej gry oraz najwazniejsze Mixow 😉😊😊. Z mojej strony moge dodać ze również dołoże wszelkich starań abyśmy rozkrecili się na dobre 😎. Witam również w szeregach @mpN @Invisible @Eyeee @Davina. liczę na owocną współprace, a zwłaszcza na rozkręcenie się naszych serwerow na wysoki poziom gry 😉.

Pozdrawiam wszystkich Karamba | 4af.pl 4EVERYOUNG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim! 
Ja co prawda ze starą gwardią mam mało wspólnego, znam od lat jednego członka tj. Karambę vel Karambot'a :D 
Ale... To nic nie znaczy, bo widzę, że tworzy się tu kolejny, miejmy nadzieję piękny rozdział CS'owej historii, której mam nadzieję będę również aktywną częścią (m.in jako opiekun serwera 4maps :) )

Może w najbliższym czasie nie będę czasowo dostępny tak jakby, chciał, ale postaram się wnieść tu wszystko co najlepsze :) 

pozdro! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie z tej strony As witam jeszcze raz !! Swirki muhumorki ;* ! Co do Zlotów za rok jak najbardziej chciałbym wziąć udział bo nie ukrywam że w tym roku nie mam na to kasy, ale jeśli za rok będzie zjazd będę z skrzynka wódeczki i piwka i coś pysznego dla płuc !!! Mam nadzieję że będzie nam się miła współpracowało :)!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień Dobry

Bardzo Nam miło, że zdecydowaliście się dołączyć do Naszej społeczności i wspólnie tworzyć historię. Pewnie już zdążyliście się zorientować, że to nie jest byle jaka sieć z milionem przypadkowych graczy, każdy z Nas jest bardzo zżyty z tym miejscem i dzięki tej sieci powstały piękne przyjaźnie. Mogę śmiało stwierdzić, że jest to taki rodzinny interes :). Od jakiś dwóch lat brakowało Nam serwerów, sieć żyła swoim życiem i przyjemnie się patrzy na to, że wszystko tu odżywa.

Mam nadzieję, że będzie Wam tu dobrze.

Widzimy się na serwerach i oczywiście zapraszam na mixy 4af.

Pozdrawiam,

Alicja

Edytowane przez Alicja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam państwa

Bardzo miło jest znów zasiąść do 1.6 w okresie, kiedy jest na to więcej czasu :) Witam młodzież, która zdecydowała się dołączyć do Nas. Prawdopodobnie jest to Wasz najlepszy wybór w dotychczasowym życiu 🤣 Widzimy się na serwerach i mixach!

Pozdro,
Wujek Miszu

Edytowane przez Miszu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie wszystkich nowo przybyłych. :) Lepiej trafić nie mogliście tak więc działajcie i do zobaczenia na serwerach :)
Jakbyście chcieli jakieś dźwięki na serwer to piszcie to przygotuje :)
PS. Stary wyga, dj BaNdI :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie nowo przybyłych przyjaciół 4af,mam nadzieję że miło spędzicie z nami ten czas.Miło widzieć że kolejne pokolenie również prężnie brnie w tą stronę którą lata temu poszliśmy my,mam nadzieję że będziemy mieli okazje poznać się z realnym świecie .A póki co, skopiemy wam kilka razy te młode tyłki na mixach,tak dla zasady 😝.

Serdecznie pozdrawiam i witam w naszych szeregach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi