Skocz do zawartości
KNOX

Podanie na chatmoda KNOX73

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: KNOX73

Ilość h na serwie: 6dni

Czemu: Chciałbym zostać chatmodem ponieważ, chce pomagać innym graczom w różnych sprawach, np. Nowym gdy nie wiedzą czegoś, a tak po za tym to podoba mi się gra na tym serwerze. Pod czas mojej gry tutaj zauważyłem, ze nowi gracze nie wiedzą o co chodzi lub mają jakieś pytania, zauważyłem tez trochę graczy którzy wchodzą jak nie ma nikogo z administracji i zaczynają przeklinać lub spamować. 

Doświadczenie: W MC gram od 2/3 klasy podstawówki (z przerwami). Nigdy nie byłem chatmodem czy kimś innym na serwerze, ale szybko się uczę.

Coś o sobie: Nazywam się Bartek i mieszkam w woj. Mazowieckim. Chodzę do liceum ogólnokształcącego na profilu wos-hist-ang Jestem miły i otwarty na nowe znajomosci, na serwerze jestem aktywny często i nie mam wielu wrogów. 

Discord: KNOX #7623

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z KNOX73 nigdy nie było problemu, miła sympatyczna, osoba. Widzę go praktycznie codziennie a wiadomo,że czatmodzi by się nam przydali w mojej opnii.Ogólnie jeśli są miejsca na tym stanowisku to jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podanie mi sie podoba, gra na serwerze i zachowanie rowniez - witam w zespole. 
Zglos sie do mnie prosze na discord, abysmy dogadali reszte. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..