Skocz do zawartości
Kubson

Kandydatura na admina Kubson

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick w grze: Kubson

2. Nick Na Discord: Kubson

3. Wiek: 15

5. Znajomość Sourcemod (0/10): 3

5. Twój STEAM ID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198060037504/edit/settings

6. Link do GameTracker:

7. Staż w CS:GO: 2,415h 7 lat gry

8. Czy byłeś już adminem ( TAK/ NIE) : NIE

9. Dlaczego chcesz zostać adminem?: Ponieważ często jestem na serwerze , a widzę że często ktoś gra nie czysto i psuje innym grę używając np: wh,aim to mógłbym takie osoby banować przez co ludziom grało by się lepiej i nie było by Rage Quit ani bluźnierstw wobec nich. Również na serwerze jest dużo dzieci które nie wiedza ,że mogą tylko info podawać bądź specjalnie używają go by przeszkadzać graczom w tryhardowaniu .

10. Coś o sobie: Mam na imię Jakub pochodzę z okolic Rzeszowa. Trenuje piłkę nożną. Na serwerze gram dosyć często i mógłbym pomóc. Gram przeważnie wieczorami.

Edytowane przez Kubson

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gracz:
-pomocny na serwerze, często pomaga nowym graczom w komendach aby np. aktywowali vipa
-często gra na serwerze przez co jest rozpoznawalny na nim 
- dosyć duży staż w grze
-umie dobrze rozpoznać oszusta od uczciwego gracza
-jest wzorowym graczem na serwerze

Z minusów można wymienić:
-nie ma minimalnego wieku na kandydata na admina
-nie był nigdy adminem na serwerach 

Jestem na TAK (może gracz posiada kilka minusów ale myślę że plusy to zrekompensują)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..