Skocz do zawartości
Wonsz95

Prośba o unbana: Wonsz95

Rekomendowane odpowiedzi

Powód bana: x-Ray
Dlaczego masz dostać ub: Bo chciałbym dalej grać na serwerze

No dobra już nie będe i to  był pierwszy i ostatni raz kiedy używałem x-ray'a na tym serwerze. Nie miało to na celu nikomu zaszkodzić . 👌👌👌

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wesoły ma rację. ale patrząc z 2 strony, każdy ma prawo do zmiany postępowania, więc pole manewru mają tutaj właściciele serwera, bądź admini, którzy w chwili zdarzenia dali Ci bana. Ja osobiście, jestem za tym żeby dawać człowiekowi 2 szansę, pod warunkiem, że wykazuję chęć poprawy :). Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bana dałem ci ja. Zaczynając grę na serwerze akceptujesz jego regulamin i wiesz jakie konsekwencje są za jego złamanie. Tak jak mówi Wesoły cheatowanie jest niedopuszczalne i zakazane więc UB raczej nie dostaniesz, ale zostawiam tą decyzję Kracie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nad czym wy się zastanawiacie? 😮 napisał że już nie będzie i niby postanowił się poprawić...

Niedopuszczalne jest aby on mógł grać dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..