Skocz do zawartości
k0m

Frag movie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wpadłem na pomysł, nie wiem, może w tej sieci już to było, ale uważam, że to fajna pamiątka, tylko trzeba ją porządnie zrobić, i trzeba się tym konkretnie zająć, na razie tylko rzucam temat. Można by było zrobić frag movie, ale nie poszczególnych graczy, tylko wszystkich z osobna, zmontować to w jeden film. Trzeba by było wyłonić człowieka, który zajmował by się ocenianiem frag movie poszczególnych graczy, i w razie czego, puszczał je do kolejnego etapu. Całość materiału, można zmontować w jeden film i zrobić z niego wizytówkę sieci 4af, wrzucić na forum, bądz na portale społecznościowe. W początkowej sieci w której przesiedziałem kupę czasu, dało nam to promocję, i sieć przeżywała wówczas lata świetności aż do jej rozpadu. Mówcie czy taki pomysł Wam się podoba, a może już coś takiego mieliście, bo ja niestety nie znalazłem, a nie sięgam aż tak daleko korzeni sieci 4af. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj,

Pomysł ciekawy, kiedyś już była o tym mowa i nawet coś takiego niejednokrotnie powstawało. Niestety te piękne czasy CS-A i aktywności setek osób na forum dziennie minęły, dziś już cs (jeden i drugi) nie jest taki popularny, nie ma tylu graczy,  co więcej FORUM nie jest już takie oblegane i potrzebne jak było kiedyś (zastępują to inne narzędzia).

Temat raczej nie wypali, spóźniłeś się kilka lat, chyba że się coś zmieni :-)

Pozdrawiam,
Chemik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchaj, czasami ktoś grywa, w wolnych chwilach dla rozrywki, cs teraz no może nie, 1.6 juz i tak to jest nietaktowne posuniecie, tylko go, jeszcze zakwitnie, pokolenia cały czas się rodzą, a sieciówki i tak zostaną- bo jest era technologi, jak nie go, za 5 lat i tak wejdzie nowy CS. Wizytówka sieci, wizytówką, jeżeli ta strona ma trwać na zawsze- to wizytówka i tak zostanie. Zmontować film podkręcający wizytówkę sieci, nie trzeba robić z "20" wystarczy do "10"graczy, kwestia Jego dobrej autoprezentacji, ustawienia Go na stronie, bądź na portalach, tylko może dać szansę do odczytu ludziom że na tym forum dobrze się dzieje i dziać się bedzie. Taki film zostaje, w ramach promocji to faja sprawa film jako jeden z pierwszych bodźców trafia w oczy odbiorców, zawsze go można kopiować, przekazywać, i jest on bardzo dobrym narzędziem promocyjnym. Warunek jest jeden- tak jak mówiłeś, sieć musi figurować, to że ta nie przynosi fal sukcesu w tym czasie, bo tak jest wszędzie, nie oznacza za 5 lat będzie inaczej- bo to też wszystko jak wspomniales, zalezne, jest od motywacji gry ludzi w danym roku kalendarzowym. Jest facebook, ktory jest bardzo dobrym "narzedziem" spolecznosciowym "Twitter", itp- te strony tylko proszą się o promocję. Można zrobić film z 1 graczem podkreślajacym, dzialalnosc sieci, ale to bez sensu, taki film, musi sie skladac z ludzi, fajnie tez jakby, byly w nim zawarte kobiety, ktore udowodnią, że "gaming", to dobra alternatywa do spędzania wolnego czasu. Pozdrawiam i mysle, ze temat do negocjacji, a montażem, o ile to on, kiedyś by wypali i będą chęci do współpracy, mógłbym się zając ja, osobiście. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Filmik stworzony 5 lat temu... popatrz sobie liczbę wyświetleń... to co proponujesz to jest przeżytek i te czasy już nie wrócą- pogódź się z tym. Teraz na topie są social media czyli fb, instagramy, snapy etc. Jedyne rozwiązanie to uderzanie właśnie tam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zgodzę się, filmik pewnie nie miał żadnej promocji, więc skąd miał mieć wyświetlenia to 1 sprawa. Czy czasy już nie wrócą, jesteś wyjątkowym pesymistą, i nie zazdroszczę Ci tego, ale szanuję Twoje zdanie. Na podważenie Twoich wyświetleń choć jakoś nie chcę Ci w tym ujmować, bo to Twoją praca, pokaże Ci na jakiej sieci ja pracowałem i się rozwijałem nie w ramach promocji tej sieci, bo ona i tak nie istnieje, ale bez portali spolecznosciowych, jakich w tych czasach nie bylo,a na topie byl 1.6, na naszej sieci, ktora byla bardzo malutka mielismy 21/21, do poznych godzin wieczornych nie raz do 3 rano,  4 rano a od 6 rano ludzie znowu wracali, i tak byly poskracane sloty, i sloty na wejscie serwerowe byly platne po pewnym czasie, do tego przynajmniej kilka serwerow na wyoskim poziomie. Siec padla, bo ludzie zajeli sie zyciem realnym, ale patrz na ten filmik bez kampanii reklamowej w zaokragleniu 4,5 tysiaca wyswietlen, da sie?. da sie. i to oznacza tego ze nia masz racji, bo w zyciu kazda rzecz sie konczy i zaczyna ale to tez nie oznacza ze lepsze czasy nie nadchodzą, a mowienie ze cos sie skonczylo w czasach 21 wieku w sprawach technologii gier, to moim zdaniem to nie ma racji bytu.

Edytowane przez k0m

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi