Skocz do zawartości

Neymar9908

Kontynuacja bo nie dostaliśmy odpowiedzi uzasadnającej bana

Rekomendowane odpowiedzi

Do kraty: to nie jest odpowiedź która uzasadnia naszego bana, prosilismy o logi ktore pokazuja po jakim czasie go zabijamy "spawnkillujemy", a dostalismy w odpowiedzi rozmowe na chacie xd? Prosze o sensownaodpowiedz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powoli zaczyna się tu kabarecik szanowna administracjo bo jak zawsze, czego podobno nie robicie, omijacie problem zasłaniając się kompletnie inną sprawą. Prosimy o jedno co bym świadczyło o faktycznym czasie, a dostajemy skriny rozmów które o niczym nie świadczą? Noooo to nieźle. Zdaję sobie sprawę że ban był tylko kwestią czasu i nawet jestem godny podziwu że mimo braku sympatii do nas Krata chcesz odpisywać, ale dojdźmy do sensownych dowodów zanim zamkniemy ten temat? Czy znowu pójdzie zasada "admin ma zawsze rację"?

Zdaję sobie też sprawę, że nasz ban teraz czy za tydzień był tylko kwestią czasu, więc nawet nie oczekuję UB tylko rzetelnego przedstawienia sprawy bo nadal twierdzę że nasz ban był ostro naciągnięty względem niedokładnego regulaminu.

Edytowane przez PURZYQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ze swojej strony powiem tyle.

Gdy przylecieliście do mnie na chatę, szybko pobiegłem schować ekwipunek do skrzynki, po czym wyszedłem na powierzchnie.

Sytuacja wyglądała tak: Ja będąc co chwile zabijany respiłem się w łóżku i po upływie mniej więcej 10 sekund byłem znowu zabijany.

W momencie w którym zaczęliście zabijać moje koniki, zacząłem brać dirta, cobla ze skrzynki żeby zamurować drzwi, jednak jak tylko się poruszałem choćby o 1 blok , albo otwierałem  skrzynie byłem zabijany przez osobę asekurującą. Wtedy zacząłem robić ss'y.

Gdy dałem radę zamurować konie, siedzieliście u mnie jeszcze przez jakieś 10 minut i non stop gdy się respiłem mnie zabijaliście, nawet gdy chciałem zekoczyć po itemki do expiarki zostałem momentalnie zabijany.

Po upływie 10/15 minut znowu przylecieliście zabijać mi konie tym razem z potkami trucizny, a sytuacja ciągłego spawn-killowania się powtarzała.

Kiedy znowu po monotonnych próbach zamurowania koni udało mi się to odlecieliście.

Po upływie 10 minut Neymar przyleciał i zaczął mnie zabijać dla frajdy  bo zauważył, że koniki są już szczelnie zamurowane.

Dla mnie Ban jest jasny, a wasze cwaniakowanie i wykręcanie się jest co najmniej śmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A masz logi które pokazują w jakich odstępach czasu ciebie zabijaliśmy? Jeśli nie to te argumenty są nic nie warte. Jeśli krata albo wesoly tez nie posiadaja owych logow sprawa dla mnie jest nie do konca jasna i będę domagał sie unbana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli sam potwierdziłeś, że dawaliśmy ci czas na dojście do skrzynek albo pójście nawet po itemki na dół o czym zapomniałem. Czy ja czegoś tutaj nie rozumiem czy kolega właśnie sam oczyścił nas z zarzutów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, PURZYQ napisał:

Czyli sam potwierdziłeś, że dawaliśmy ci czas na dojście do skrzynek albo pójście nawet po itemki na dół o czym zapomniałem. Czy ja czegoś tutaj nie rozumiem czy kolega właśnie sam oczyścił nas z zarzutów?

Po pierwsze skrzynki z budulcem miałem 1 kratkę od łóżka, te z itemami były na dole. Drugą sprawą jest to, że gdy się respiłem i akurat w ciągu 5 sekund nie byłem zabijany to brałem pierwszy lepszy budulec żeby ocalić konie, a jeżeli chodzi o pójście po itemki to jasno na pisałem, że nie miałem nawet szans po nie podejść, gdyż zostawałem istant zabijany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obwiniasz nas za złe rozmieszczenie itemków w skrzyniach i niemoc obrony swoich koni po które przyszliśmy aby osłabić Twoją pozycję na serwerze? Jeśli chcieliśmy ubić konie, ktoś musiał Cię trzymać na dystans, a że tak słabo miałeś je zabezpieczone to też nasza wina? Jasno się wyraziłeś że byłeś w stanie zabrać itemki z skrzynki więc równie dobrze mogła tam być broń, a to że jej tam nie było... no cóż. Byłeś instant zabijany PO OTWORZENIU skrzyń lub ruchu, co chyba jasno zawiera się w wcześniej dyskutowanym pojęciu "przygotowania się do walki". To że Twoje przygotowania były tak słabe, że padałeś od hita to już nie nasza wina i nie powinieneś wylewać swojej niemocy na zgłaszanie nas. Koleś jasno oczyszcza nas z zarzutów, także czekam na reakcję Admina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[19:09:49] [main/INFO]: [CHAT] xkamell was slain by Neymar9908 using [Hipokryzja administracji]
[19:09:49] [main/INFO]: [CHAT] Saved screenshot as 2019-10-27_19.09.49.png
[19:09:52] [main/INFO]: [CHAT] xkamell: hah
[19:09:52] [main/INFO]: [CHAT] _Szajmon_: ej admistraci krata gasz mi stak dioxsuw prosze
[19:09:53] [main/INFO]: [CHAT] - Viunyw
[19:09:55] [main/INFO]: [CHAT] + Viunyw
[19:09:57] [main/INFO]: [CHAT] Saved screenshot as 2019-10-27_19.09.56.png
[19:10:00] [main/INFO]: [CHAT] Saved screenshot as 2019-10-27_19.10.00.png
[19:10:01] [main/INFO]: [CHAT] xkamell was slain by Neymar9908 using [Hipokryzja administracji]

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[19:11:22] [main/INFO]: [CHAT] xkamell was slain by Neymar9908 using [Hipokryzja administracji]
[19:11:25] [main/INFO]: [CHAT] [temuq -> Ja] a jaka ma zbroje i miecz ?
[19:11:26] [main/INFO]: [CHAT] PURZYQ: to poczekamy na slusznego bana xd
[19:11:30] [main/INFO]: [CHAT] xkamell: k
[19:11:55] [main/INFO]: [CHAT] xkamell was burnt to a crisp whilst fighting Neymar9908
[19:11:57] [main/INFO]: [CHAT] TheoTV1308: dzienki
[19:12:03] [main/INFO]: [CHAT] xkamell was shot by Neymar9908

--------------------------------------------------------

[19:14:59] [main/INFO]: [CHAT] xkamell was slain by Neymar9908 using [Hipokryzja administracji]
[19:15:06] [main/INFO]: [CHAT] xkamell was slain by Neymar9908 using [Hipokryzja administracji]
[19:15:08] [main/INFO]: [CHAT] Saved screenshot as 2019-10-27_19.15.08.png
[19:15:16] [main/INFO]: [CHAT] xkamell was shot by PURZYQ using [Dyplomacja ]
[19:15:23] [main/INFO]: [CHAT] xkamell was shot by PURZYQ using [Dyplomacja ]
[19:15:51] [main/INFO]: [CHAT] xkamell was slain by Neymar9908 using [Hipokryzja administracji]
[19:16:07] [main/INFO]: [CHAT] xkamell was slain by Neymar9908 using [Hipokryzja administracji]

---------------------------------------------------------------------------------

[19:16:50] [main/INFO]: [CHAT] xkamell was slain by Neymar9908 using [Hipokryzja administracji]
[19:16:59] [main/INFO]: [CHAT] xkamell was slain by Neymar9908 using [Hipokryzja administracji]
[19:17:04] [main/INFO]: [CHAT] xkamell: macie bana xd
[19:17:07] [main/INFO]: [CHAT] - bar24
[19:17:08] [main/INFO]: [CHAT] xkamell was slain by Neymar9908 using [Hipokryzja administracji]

---------------------------------------------------------------------------------

[19:28:56] [main/INFO]: [CHAT] xkamell was slain by Neymar9908 using [Hipokryzja administracji]
[19:29:03] [main/INFO]: [CHAT] [VanillaMC] Itemy leżące na ziemi zostana usuniete za 20 sekund!
[19:29:04] [main/INFO]: [CHAT] TheoTV1308: agient masz swoj do podpisany
[19:29:06] [main/INFO]: [CHAT] xkamell was slain by Neymar9908 using [Hipokryzja administracji]

Chyba więcej nie muszę dodawać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłop respi się kloc od skrzyni i zabijamy go po 10 sekundach? Niech ktoś mi powie że w 10 sekund nie wyjmiesz seta, miecza i co tam chcesz? No panowie wy chyba pod wpływem co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, xkamell napisał:

Otwierałem skrzynie, z budulcem i instant dostawałem strzałe, albo z miecza.

Moja wina, że masz tam budulec no typie. Może miałem Ci rzucić swoją broń jeszcze? Takie błędy trzeba wykorzystywać, a nie. Jak to kiedyś ktoś napisał "tak działa survival".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasami po 10 sekundach, czasami po 3. Jak dla mnie temat do zamknięcia. Jasno mamy tutaj odnotowane przynajmniej kilka przykładów spawn-killa.

[19:14:59] [main/INFO]: [CHAT] xkamell was slain by Neymar9908 using [Hipokryzja administracji]
[19:15:06] [main/INFO]: [CHAT] xkamell was slain by Neymar9908 using [Hipokryzja administracji]

[19:15:16] [main/INFO]: [CHAT] xkamell was shot by PURZYQ using [Dyplomacja ]
[19:15:23] [main/INFO]: [CHAT] xkamell was shot by PURZYQ using [Dyplomacja ]

Z mojej strony nie będę się już więcej rozpisywał zostawiam temat Kracie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw mówisz, że nasze wykręcanie się jest śmieszne, a teraz chcesz powiedzieć że ten jeden kill by zrobił różnicę skoro tak tam miałeś tylko budulec? Może Krata przejrzy sprawę tak jak naprawił konie po jakimś czasie, bo było trzeba to przemyśleć. Moim zdaniem ban nie słuszny, z racji na niedopracowanie regulaminu i płynność zasad kryjących się po słowem "spawnkill", które każdy może interpretować inaczej. Xkamel sam pisał i logi o tym mówią że miał czas na sięgniecie do skrzyni, co chyba równa się z przygotowaniem do walki. Mam nadzieję, że moja linia obrony jest jasna i pokazuje, że nie zrobiliśmy nic czego zabrania regulamin. Z racji na to wnioskujemy o UB i mamy nadzieję, że w przyszłości nie będzie takich problemów, a sam regulamin zostanie dopracowany :) 

Aby była jasność, nie twierdzę że nasze wszystkie akcje tutaj nie były lekko szemrane ;) ale regulamin NIE był łamany. W realnym życiu jak i wirtualnym jestem oportunistą, jeśli coś nie jest dokładnie zabronione to znaczy że jest własnie dozwolone i tak też było w tej sytuacji. Jeśli ban się utrzyma, chyba każdy rozumujący czytelnik tego wpisu dojdzie do wniosku, że zostaliśmy ukarani za uchybienia w zasadach serwera, które były na bieżąco próbowane łatane przez różne stopnie administracji.

Pozdrawiam ;) 

Edytowane przez PURZYQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ewidentnie był użyty spawnkill bo co można zrobić w kilka s? Punkt w regulaminie jak dla mnie jest jasny- zakaz to zakaz a swoją idee typu:

5 godzin temu, PURZYQ napisał:

jeśli coś nie jest dokładnie zabronione to znaczy że jest własnie dozwolone

schowaj między bajki bo jest mocno naciągana, wręcz za mocno.

Z pewnością ban zostanie bo dostaliście te upragnione logi które Was obarczają. Przykre jest to, że pomimo tłumaczeń dalej nie widzicie swojej winy, najwyraźniej macie problem z interpretacją  ale my już na to nic nie poradzimy.  Nic więcej nie ma tu do dodania, na chwilę obecną zamknę by to znów się nie ciągnęło bez sensu. Nie zakładajcie kolejnych tematów bo te będą odpowiednio nagradzane.

Jeśli  Krata będzie chciał bez problemu się wypowie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..