Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kandydatura na admina ✪ dvd3k

1. Nick w grze: ✪ dvd3k

2. Wiek: 16

3. Znajomość Sourcemod (0/10):  6

4. Twój STEAM ID: STEAM_0:0:11101

5. Link do GameTracker: https://www.gametracker.com/player/neox GAMING | ✪ dvd3k/145.239.236.193:27080/

6. Staż w CS:GO: 2500h 3 lata gry

7. Czy byłeś już adminem ( TAK/ NIE) : tak

8. Dlaczego chcesz zostać adminem? : jest super atmosferka, server jest bardzo dobrze zrobiony i chciałbym pomóc w dalszym jego rozwoju

Coś o sobie: mam na imie Bartek, w wolnym cxzasie gram i trenuje piłke nożna, w cs maniacze a nie gram :P

miłego dnia :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Młody chłopak jesteś, za mało godzin poświęciłeś i serwerowi i za mało czasu poświęciłeś w sprawie poznania Twojej osoby na forum, proponuję abyś poprawił swoje statystyki, dopiero wtedy złóż podanie ponowne. Wyobraź sobie, jakby każdy składał podanie nie przygotowany, wówczas w sieci byliby sami admini i inne wyróżnione osoby, żeby coś osiągnąć, trzeba sobie na to zasłużyć. Póki co nie wykazujesz według mojej opinii się predyspozycjami, które dają Ci szansę na bycie adminem, więc jestem na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gracz:

pomocny co nie raz udowodnił pomagając nowym ludziom na serwerze + pisze do mnie na pv że jest jakiś gość cheatuje i w większości przypadków miał racje.

jest aktywny na serwerze 

- ma duży staż w CS:GO

- ogarnia bardzo dobrze SM 

- umie rozpoznać że ktoś oszukuje 

- rozpoznawalny jest na serwerze 

Więc wszystko wskazuje że jestem na TAK 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie za bardzo Cię rozumie, po co takie kombinację. Ja mam konto już od dawnych lat wciąż to samo. Weźcie trochę nie wiem stwarzajcie wrażenie bycia bardziej ogarniętym, albo rozsądnym, i wtedy człowiek zupełnie inaczej takiego kogoś postrzega.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, k0m napisał:

Nie za bardzo Cię rozumie, po co takie kombinację. Ja mam konto już od dawnych lat wciąż to samo. Weźcie trochę nie wiem stwarzajcie wrażenie bycia bardziej ogarniętym, albo rozsądnym, i wtedy człowiek zupełnie inaczej takiego kogoś postrzega.

O co tobie chodzi? bo cię w ógóle nie można zrozumieć, stary piszesz że jest za młody gdzie w wymaganiach na admina jest napisane że trzeba mieć 16, no i ma więc spełnia wymagania, ja mu napisałem tylko że wymagam by administrator miał prime, bo teraz w csgo od jakiegoś czasu można mieć darmowego csa, a ja nie chcę mieć adminów z darmowym csem i tyle a ty się tylko czepiasz zamiast się czepiać każdego na forum to może zrób coś własnego a nie się przpie*dalasz wszędzie i do każdego bo już mnie zaczynasz tym irytować.

Pozdrawiam

Edytowane przez Desnox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a więc już Ci odpowiadam, jak Cię irytuję moja osoba,  zaparz szklankę melisy, najlepiej 2, działa dobrze na uspokojenie... 1 sprawa. Nie wiem jakie są wymagania odnosnie wieku, dla mnie osobiście wiek wiąże się z rozsądkiem i odpowiedzialnością, im więcej lat tym powinieneś być bardziej dojrzały, jak w życiu, tak nawet na forum. 2 sprawa to że ty chcesz mieć admina z csem płatnym, i możesz tak robić, albo że tak powiem narzucać im takie wymagania, to już nie wiem, pytanie do head admina, ja nie znam tego wymagania, ja się tylko wypowiadam jako użytkownik tej sieci, były admin i gracz. a po 3 nie wiem skąd wysyłasz mi jakieś zdanie że się kogoś czepiam, bo po prostu wyrażam swoje zdanie, albo opinie. Pozdrowień nie przyjmuję, bo Twój post jest napisany nie przemyślanie i uraża mojej osobie. Jeśli już wypijesz te 2 melisy, wróć do mnie i pogadaj, jeśli masz jakieś pytania, ale to nie tu, bo to nie miejsce, tylko na PW, i tyle. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja odpisałem w takim sposób w jaki odbieram twoje wypowiedzi. Zanim zaczniesz się wypowiadać na temat moich graczy to wejdz na serwer i zobacz jak się zachowują i jacy są zanim zaczniesz znowu pisać odpowiedzi które nie mają żadnego znaczenia.

a teraz Kończe ten temat.

Edytowane przez Desnox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..