Skocz do zawartości
fabeNito

Kandytatura na admina - fabeNito

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick w grze: fabeNito

2. Nick Na Discord: fabeNito

3. Wiek: 15

5. Znajomość Sourcemod (0/10): 8/10

5. Twój STEAM ID: STEAM_0:0:457198963

6. Link do GameTracker: https://www.gametracker.com/player/fabeNito/145.239.236.193:27080/

7. Staż w CS:GO: ok 3-4tyś godzin

8. Czy byłeś już adminem ( TAK/ NIE) : TAK

9. Dlaczego chcesz zostać adminem?: Chciałbym zostać adminem serwerowym, ponieważ jestem miły, pomocny, dosyć aktywny oraz chciałbym utrzymać porządek na serwerze.

10. Coś o sobie: Witam,jestem Fabian mam lat 15 interesuje sie sportowymi samochodami, gram w cs ok. 5 lat, adminem bylem 1 rok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj @fabeNito,

jeśli chodzi o twoje podanie to zostaję ono odrzuconę, tylko przez to w jaki sposób się wypowiadałeś pod ub u zielonego. Niestety nie każdy ma czas siedzieć na komputerze 24/7 niektóre osoby pracują lub się uczą. Ja niestety w tym tygodniu od 8 do 17 byłem na szkoleniu a od 19 do 1 w nocy byłem w pracy. Miałem odpowiedzieć na podanie dzisiaj i chciałem cię przyjąć ale potym jak zobaczyłem twoje wypowiedzi to zmieniłem zdanie. 

Pozdrawiam

Edytowane przez Desnox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..