Skocz do zawartości
NgeN_bULa

Witam

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry wszystkim. Milo widzieć ze wszysko ladnie idzie.

NgeN bULa :)

4af | bULa (kiedy to było omg)

Edytowane przez NgeN_bULa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Bulkowski z Radomia! :)

Nie wierzę własnym oczom, że odnalazłeś jeszcze naszą stronę. Masz tu konto jedno z pierwszych od 2007r, w latach 2008-2012 razem działaliśmy i to konkretnie, nigdy się tego nie zapomni :)

Mam jeszcze kilka screenów z naszych klanówek i wspólnych gierek, ale w życiu bym się nie spodziewał że jeszcze kiedykolwiek Cie gdzieś  zobaczę :)

Jak chcesz to odszukam Twoje stare konto tutaj i je ponownie aktywuje. Napisz do mnie na pw.

My w CS już gramy bardzo rzadko ale od czasu do czasu  ze starymi  znajomymi chęć strzelanki nie zanika!

Pozdrawiam Ciebie i kani0sława

Chemik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

siemaneczko chemiku :). Bardzo milo mi się zrobiło po przeczytaniu twojego postu. Nigdy nie zapomniałem o 4af, ale życie czasami wymaga od nas skupienia się na innych rzeczach.

konto od 2007 czyli 11 lat wow chyba jestem stary hehe. WOW bardzo się cieszę ze masz to wszystko o czym napisałeś. bardzo proszę o przywrócenie mi konta :-). Pobiore TS3 i może któregoś dnia porozmawiamy hehe. zastanawiam się nad kupnem csa 1.6 i może popykam czasami. Moje stare konto od csa z 2004 chyba nie dam rady go odzyskać :).

4Di już ma z 50 lat nie? hehehe 

Pozdrawiam Ciebie i wszystkich tych którzy mnie pamiętają

peacE <faja>

Edytowane przez NgeN_bULa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..