Skocz do zawartości
/\AwsD/\

[EVENT] CS:GO <-> GTA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników forum!

Z radością ogłaszam konkurs na serwerze CS:GO, którego nagrody dotyczą również serwera GTA5 RP.

W niedzielę dnia 03.03.2019 o godzinie 15:00 rozpoczyna się zliczanie statystyk graczy, które zakończy się o godzinie 20:00.

O 15:00 RESETUJEMY statystyki graczy. Top 3 gracze o godzinie 20:00 *(pomijając administrację) zostanie nagrodzonych.

Dodatkowo gracz, który wklei tutaj screeny z najdłuższym czasem rozgrywki, który liczony jest od Soboty 15:00 do Poniedziałku 15:00 (24H po rozpoczęciu EVENTU) zostanie nagrodzony osobno.

*Screeny wstawiamy do godziny 15:05*

NAGRODY

TOP GRACZE:

1. MIEJSCE - 6 Miesięcy VIP'a na serwerze CS:GO oraz 700 tysięcy Waluty na serwerze GTA 5 RP

2. MIEJSCE - 3 Miesiące VIP'a na serwerze CS:GO oraz 500 tysięcy Waluty na serwerze GTA 5 RP

3. MIEJSCE - 1 Miesiąc VIP'a na serwerze CS:GO oraz 300 tysięcy Waluty na serwerze GTA 5 RP

TOP PLAY TIME:

3 Miesiące VIP'a na serwerze CS:GO oraz 300 tysięcy Waluty na serwerze GTA 5 RP

ZAPRASZA ADMINISTRACJA - GTA 5RP i CS:GO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mamy zwycięzców TOP GRACZ!

Poniższy screen zawiera najlepszych graczy!

Zapraszam do kontaktu do mnie lub @Wesoly oraz do @Nicety w wiadomości prywatnej na forum, aby odebrać nagrody!

Jednocześnie przypominam, że TOP TIME trwa do jutra do godziny 15:00 (15:05 - Termin wstawienia screenów na forum).

20190303200127_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, BroXXX napisał:

botNocuś mowil ze nie gra na JustRP, wiec ja bym poprosil tylko pieniazki i jakbym mogl to z 1 miejsca zeby nie przepadly

Napisz do @Nicety, jestem pewny, że Ci pomoże. Myślę, że jak mu botNocuś napisze, że rzeczywiście tak się sprawy mają, to nie powinno być problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..