Skocz do zawartości
Rozra

Kandydatura na admina Rozra

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick w grze: Rozra    
2. Wiek: 17
3: Znajomość Sourcemod (0/10)*: 3/10
4. Twój STEAM ID: STEAM_0:0:146507249
5. Link do GameTracker:  https://www.gametracker.com/player/Rozra/145.239.236.196:27220/
6. Staż w CS:GO:  1500 godzin 
7. Czy byłeś już adminem ( TAK/ NIE) : Nie
8. Dlaczego chcesz zostać adminem? Adminem chcę zostać ponieważ , jestem osobą która lubi wybiera nocny tryb życia przeważnie gram do drugiej trzeciej w nocy . Większość administracji śpi  a w  Cs jest  masa czitów więc myślę że jestem w stanie pomóc w ulepszaniu tego servera.
9. Coś o sobie: Nazywam się Szymon uczęszczam do drugiej klasy technikum uczę się w klasie budowlanej a dokładniej wykończeniówka . Jestem osobą pogodną zaradną i towarzyską , zawsze znajdę jakąś nić porozumienia z drugą osobą . Potrafię  wnioski pozytywne i negatywne z każdej sytuacji . Moje zainteresowania to boks, cs go, rainbow six siege i C++ . 

Edytowane przez Rozra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi działa 

@Edit

Masz opcję edycji posta to jest pierwsza sprawa.

2 wpisz w google czym jest STEAM ID.

1 Nie wiem jak to wyłączyć 

Steam id jest po to żeby sprawdzić czy nie mam Vaca itp .  Jeśli się mylę to popraw mnie i powiedz mi co mam ci dać 

Edytowane przez Rozra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..