Skocz do zawartości
Cytrus

Nadszedł Czas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jak zapewne zauważyliście ostatnio poświęcam na Csa bardzo mało czasu ale stało się to co nieuniknione w moim przypadku jeszcze niedawno myślałem ze pewnie niedługo wrócę ale to jednak trochę potrwa zapewne już nigdy nie otworze nowego serwera Cs 1.6 powodem jest zbyt duża suma na reklamy i za dużo serwerów jak na tak starą grę

Nie wiem kiedy bym wrócił do Csa więc postanowiłem zakończyć zabawę i przekazać "pałeczke" ewentualnie jeśli nikt nie zechce przejąć tych obowiązków zamknąć serwer.

Dziękuje wszystkim graczom oraz adminom a zwłaszcza  @Anusia @~Justyna~@Tomi  za muzyczki, pluginy, adminowanie a przede wszystkim za grę :) Laluś i smerfetka xD  Dzięki Adamie za możliwość powrotu z serwerem na 4AF nie mam oczywiście zamiaru z niego odchodzić ale będę tylko zwykłym forumowiczem.

Co do przekazania serwera musi to być osoba która się na tym zna, będę wiedział że da rade i ma pieniądze na reklamę oraz opłaty (minimum 200zł miesięcznie) a przynajmniej pieniądze bo serwer stoi a ja jeśli będzie trzeba pomogę przy pluginach.

//Napisałem minimum 200 zł

Gdyż 50 + 12 to hosting oraz sklepsms dodatkowo reklama na Cssetti najlepiej jak by było to około 10 zł na dzień co daje 300 zł w skali miesiąca odjąć można zarobki ze sklepu co średnio daje około 100 zł (Vipy oraz monety) 

A dla zainteresowanych serwer który tu kiedyś był (prowadzony przez trzy osoby) aktualnie ma stawkę 50 zł dziennie.

Edytowane przez Cytrus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda by było zamykać serwer który przyciągną fajnych graczy. Mam nadzieje, że znajdzie się ktoś kto to będzie ciągnąć. Przez chwilę przeszło mi przez myśl o  dofinansowanie serwera ale teraz gdy już mam swój chciałbym więcej czasu i pieniędzy jemu poświęcać.

Tobie życzę powodzenia :) i do zobaczenia na 4af :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie co do serwera wielka szkoda naprawde uwielbiałem  ten serwer grałem tylko i wyłącznie na nim reszta serwerów nie miała znaczeńia . Bedzie mi brakowało wspólnej gry i zabawy z wami. Mam nadzieję że ktoś pociągnie ten serwer i bedzie funkcjonował dalej. Chce podziekować Cytrusowi za danie mi szansy jako Admin. Anusia , WILQU , Cytrus , Wesoly , Gra z wami to sama przyjemność dziekuje wam za wspólną zabawe. 

Edytowane przez Tomi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda takiego serwera, bo część graczy się już do niego przyzwyczaiła dlatego mam nadzieję, że ktoś przejmie ten serwer i będzie go rozwijał dalej. 

Ja również dziękuję KAŻDEJ osobie za wspólną zabawę i za miłą atmosferę, która panowała na serwerze. 

@Cytrus - życzę Ci wszystkiego dobrego, trzymaj się i powodzenia :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem słaba w pisaniu podziękowań czy pożegnań, po prostu nie lubię tego robić.

Mam nadzieję, że serwer trafi w dobre ręce i ktoś będzie z zaangażowaniem prowadził dalej, to co Ty stworzyłeś.

Poznałam podczas gry zarówno kilka ciekawych osób jak i takie osoby, o których wolałabym zapomnieć. Według mnie atmosfera na serwerze była bardzo dobra i luźna. Nie było wygórowanych hierarchii pomiędzy właścicielem, adminami czy graczami. Każdy stawiał na dobrą zabawę.

Szkoda, że tak to wszystko się kończy. Moim skromnym zdaniem uważam, że za szybko.

Dziękuję @Cytrus el Ciamajda za danie mi szansy, za wysłuchiwanie mojego marudzenia oraz mojego czepiania się o wszystko. :D

Dziękuję również wszystkim z którymi miałam kontakt podczas gry. :):) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma jakiejś godnej osoby która chciałaby od Ciebie przejąć ten serwer? Szkoda trochę Twojego czasu kasy i pracy które włożyłeś w rozbujanie tego. Albo może ktoś będzie chciał Cie wesprzeć finansowo 200zł to nie jest majątek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Alicja Przepraszam Cię najmocniej jako pierwsza linijka.

Skoro  "200zł to nie jest majątek" - to dlaczego sama nie wesprzesz ? 😛

Dodatkowo nie jest to jednorazowe 200zł, lecz miesięczna opłata zgodnie z tym, co napisał @Cytrus " i ma pieniądze na reklamę oraz opłaty (minimum 200zł miesięcznie)".

Ja też sądzę, że serwer jest naprawdę fajny i szkoda go zamykać, lecz prowadzenie go to odpowiedzialność i przede wszystkim niemały wydatek. 

Dlatego decyzję szanuję i liczę, że ktoś serwer "przejmie", ale musiałem Ci droga Alicjo przedstawić powyższy tekst, ponieważ odkąd też jestem użytkownikiem tego forum mam prawo komentować posty innych. Ludzie robią różne rzeczy, ponieważ nie mogą znieść, gdy coś się dzieje lub gdy coś się nie dzieje. Ja nie mogłem w spokoju zostawić Twojej wypowiedzi, więc napisałem ten post.

Dziękuję za uwagę, oraz życzę powodzenia Cytrusowi, który nie jeden serwer nam już pokazał.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a czemu miałabym wspierać skoro nie gram w csa. Ja też szanuje decyzje Cytrusa i nikomu nic nie narzucam, tylko proponuje, bo niektórym trzeba podpowiadać. Bardziej chodzi o to, że szkoda zamykać coś co dobrze prosperuje, ma graczy, ma adminów, ludzie piszą jaka to super ekipa, armosfera, jak to lubią grać na tym serwerze, ale nikt sie nie pali, żeby go wspomóc w utrzymaniu tego wszystkiego. Chłopaki z FFA robią raz na jakiś czas zbiórkę na opłacenie serwera i to jest moim zdaniem spoko pomysł, bo nikt nie zbiednieje od rzucenia 50zl na serwer, a odciążyłoby to trochę Cytrusa.

Nie bój się Wojtuś nadal Cie Kocham :) 

Edytowane przez Alicja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Alicja Teraz Twoja wypowiedź jest określona i poprawna, ponieważ poprzednia brzmiała, jakoby powyższa kwota była niczym, co jest pojęciem względnym w zależności od zasobności portfela. Teraz rozumiem, co miałaś na myśli i fajnie, że mi wyjaśniłaś, co chciałaś przez to powiedzieć. :D Jestem już zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za chętnie pomogę zbiórka co jakiś czas bardzo dobry pomysł a w szczególnośći że bardzo dużo czasu poświęcam graniu na tym serwerze wiec z mojej strony jak najbardziej tak bardzo bym chciał żeby ten serwer dalej funkcjonował i dalej się rozwijał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka :D Od pewnego czasu, niestety z braku czasu musiałem się zmyć z serwera:hammer:. Szkoda by było zamknąć tak dobrze prosperujący serwer. Oby trafił w dobre ręce. Również dziękuje wszystkim za grę chodź minął już jakiś czas jak nie gram, to zawsze na serwerze dobrze się bawiłem, poznałem dużo ciekawych ludzi. :)

Pozdrawiam :)

A Tobie @Cytrus życzę powodzenia :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zanim zaczniesz się wypowiadać i kogoś oceniać, to proponuję zorientować się dokładnie w sprawie, a dopiero potem wciskać swoje 3 grosze.

Czy kiedykolwiek ktoś mi napisał, że są problemy finansowe z utrzymaniem serwera? - NIE

Czy kiedykolwiek ktoś mi pisał o tym, że są jakiekolwiek problemy przez które serwer może zostać zlikwidowany? - NIE

Dowiedziałam się tego z forum tak jak pewnie większość. Nikt z nas nie jest na tyle głupi abyś musiała "podpowiadać" czy "sugerować" co trzeba zrobić, skoro nawet nikt nie podjął z nami rozmowy wcześniej. Zaznaczyłaś, że nie grasz już w CSa, a wypowiadasz się jakbyś co najmniej dzień i noc spędzała grając z nami na serwerze.

Jak widać wyżej są chętni do pomocy ale to trzeba przede wszystkim rozmawiać czy chociaż poinformować, że wystąpiły pewne problemy z którymi ktoś sobie nie radzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry wieczór

Bardzo mi miło, że więcej niż jedna osoba czyta moje posty a jeszcze przyjemniej jak ktoś się do nich odnosi 😊 doceniam i kłaniam się nisko.  

Droga Anusiu powiem szczerze, że nie do końca rozumiem o co Ci chodzi i skąd taki dramatyzm w Twojej wypowiedzi. Odnosze wrażenie, że to Ty mnie właśnie oceniłaś, a nie ja Ciebie, bo żadnej wzmianki o Tobie w moim poście nie zauważyłam. Zwróciłam jednak uwagę, że Twoja inteligencja i spryt bardzo fajnie zinterpretowały moją wypowiedź wręcz powiedziałabym, że trochę artystycznie do tego podeszłaś i wkomponowałaś elementy abstrakcji, bardzo mi się to podoba.

Mogę się założyć, że gdybym nie napisała takich „skandalicznych” słów to byś olała temat i nic nie zrobiła. Czemu tak myślę, bo nie napisałaś np. Kurcze nie wiedziałam, że problem leży po stronie finansowej, może razem damy rade jakoś go utrzymać, co Wy na to? tylko zaczęłaś wzmiankę o pisaniu pożegnań i jaka to szkoda, że nie bedziesz miała gdzie grać. Więc nie przypierdalaj się do mnie, że napisałam prawdę, bo jesteś przykładem tego, że niektórych należy uświadamiać.  

Podtrzymuje zatem, że niektórym należy wskazać jakie są możliwości utrzymania przy życiu serwera, między innymi pomoc finansowa. 

a jeszcze odnośnie Twoich durnych pytań

Czy kiedykolwiek zapytałaś Cytrusa czy sobie radzi finansowo z prowadzeniem serwera? Może zapytałaś, nie wiem... 

Skoro są chętni do pomocy a Ty już zostałaś oświecona, że jest problem to najwyższy czas albo coś z tym zrobić i wspomóc Cypiska albo zająć się głaskaniem kotów i kręceniem loczków.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że próbujesz zabłysnąć na siłę, nawet mnie to bawi. Takie wyszukane słownictwo z Twojej strony, pewnie długo musiałaś nad tym myśleć. :9U4FAH8:

Skoro masz takie dobre kontakty z Cytrusem, to dziwne, że dowiadujesz się tego wszystkiego z forum. Kolejna pokazówka z Twojej strony.

Nie będę traciła swojego czasu na dyskusje z Tobą. To co miałam napisać napisałam.

W przeciwieństwie do Ciebie ja chociaż kota pogłaskam, bo od Ciebie wszyscy uciekają.

Ps. Odnośnie moich loków, to Tobie już nawet loki nie pomogą. :)

Nie pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ej ej eeej dziewczynki spokój :)

Sprawy finansowe poruszyłem chyba tylko w kwestii przekazania serwera (ze nowa osoba musi wykładać kase)

Nie ma o co się kłócić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi