Skocz do zawartości
Posada

Podanie na moda /Plastelina

Rekomendowane odpowiedzi

• Imię: Dominik
  • Wiek [16+]: 15
  • Kiedy dołączyłeś/aś na serwer?:  3/4 Miechy temu 
  • List Motywacyjny [min. 100 słów]: Witam  nazywam się Dominik mam 15 lat.   Już jako administrator byłem tutaj  lecz mam nadzieje że po raz kolejny uda mi się dołączyć w wasze szeregi ponieważ  chcę pomóc wam  bo często jest  mało osób z administracji która   jest  na serverze. Mikołajka  się wkurza jak ktoś pisze o pomoc to  jak będzie więcej  moderacji oraz supporterów  to  mikołajek i reszta administracji będzie miała  więcej czasu dla siebie. Tak wiem    mam 15 lat  lecz jestem ogarnięty Niestety ostatnio zawiodłem kilka os z administracji a szczególnie Nicety'go  chciał bym go za to  bardzo przeprosić   i wiem moje akcje RP były na poziomie  13 latka więc  nie mam na co liczyć    na  dostanie się  ,lecz   będę próbował  się dostać do póki ten server    nie zostanie zamknięty  ,a mam nadzieję że ta wyspa będzie się trzymała jak najdłużej ponieważ jest bardzo  sympatyczna  administracja chętna do pomocy  praktycznie w każdej chwili. NiecTY  poprawiłem swoje RP mam nadzieje że dasz mi szanse   ponieważ bardzo żałuje że tak cie prosiłem o tą range bo i tak  bym dostał  w swoim czasie a tak to tylko wyleciałem. Będę pomagał każdemu  jak najbardziej będę umiał. NiecTY czy zawiodłeś się  na mnie  w grudniu jak siedziałem praktycznie 24 na spectate i banowałem  graczy łamiących  zasady RP oraz Regulaminu ???. Mam  nadzieje że  tamto pamiętasz i  jakoś  mi to pomoże w dostaniu się do waszej ekipy 
                           Dziękuje, Pozdrawiam całą ekipę  JustRP
                                                                                                                                                                                                                                     Dominik P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi