Skocz do zawartości
Posada

Podanie o WL /Posada

Rekomendowane odpowiedzi

OOC

Imię: Dominik

Coś o sobie: Siemka jestem Dominik ,mam 15 lat. Moim hobby jest motoryzacja oraz   szybka jazda motorami ,  chodzę na siłownie   oraz często gram w piłkę nożną  lecz  mam kontuzje  do końca wakacji  sobie nie pogram.

Czy akceptujesz regulamin serwera: Tak :D

Steam HEX: 11000011209387c (Hex)

Nick Discord: Plastelina

IC

Imię i nazwisko: Logan Black

Historia postaci : Postać urodziła się 25.06.1998 r i obecnie ma 20 lat . Logan od dziecka interesował się szybkimi samochodami oraz wyścigami najbardziej nabrał chcęci do wyścigów poprzez serie filmów ,, szybcy i wściekli” . Pierwszy wyścig jego był wieku 16 lat po czym miał dość spore kłopoty u policji oraz w szkole po czym jego mam postanowiła się wyprowadzić do Californi. Przez pierwszy rok mieszkania powstrzymywał się od wyścigów lecz poznał dziewczynę która mu zamieszali w głowie ,lecz ta dziewczyna miała chłopak pomimo to spotykała się z Loganem. Pewnego dnia chłopak dziewczyny dowiedział się o jej zdradzie i postanowił się założyć . Ten kto wygra wyścig bierze dziewczynę oraz furę przeciwnika. Logan wiedział że wygra wiec się zgodził lecz dobrze się to nie skończyło Logan wygrał ten wyścig ale rozwalił samochód przeciwnika oraz osiedle które było podczas budowy miał ogromne kłopoty groziło mu więzienie lecz nie był jeszcze pełno letni. Mama nie dawał rady z wychowaniem syna wiec postanowiła wysłać go do Tokio tam zamieszkał u ojca. Nie był zadowolony z tego powodu ponieważ nie lubił ojca lecz szybko się odnalazł w szkole poznał ziomka który brał udział w driftowaniu wiec się wkręcił w driftowanie na początku przegrywał lecz po zaledwie roku zrozumiał oco w tym tak naprawdę chodzi i zaczął wygrywać uzbierał trochę pieniędzy i przyleciał do los Santos.

Czym zamierzasz się zajmować: Moja postać nie ma dość  dużego wykształcenia lecz  jest spokojnym obywatelem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..