Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja:

Jestem nad wprowadzeniem Antyrashu. Bo jak gracz po stronie TT nie ma Vipa, albo Svipa to nie ma zestawu i musi kupować, a nie którzy nie robią tego tak szybko i zanim wyjdą z respa ct już raszuje i giną, jakby już to ct mogło by raszować dopiero 1:10, bo naprawdę czasami z respa nawet wyjść się nie da :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Często raszuje (jak już gram) i szczerze nigdy nie spotkałem w ten sposób osoby która jeszcze kupowała broń 

Plus wydaje mi się ze w ten sposób serwer zmienia się w taką szybką zabijanke zaś z antyrashem to będzie głównie kamperka

Ale poczekamy na wypowiedzi innych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Antyrush- zdecydowanie nie.
Na szybkie kupowanie większość i tak ma porobione bindy w końcu to nic trudnego a przebiegnięcie z respu Ct do T trochę zajmuje... można kilka zestawów kupić.

P.S.
Vip i Svip są od tego by być delikatnie OP.

Edytowane przez Wesoly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE , nie ma sensu robić Counter-Strike jest grą zręcznościową i czasem musisz szybko reagować żeby coś zdobyć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..